Super Cars | 26.04.21

Aspark The Owl po raz pierwszy na Auto Shanghai 2021

Najszybciej przyspieszający samochód na jednych z największych targów samochodowych na świecie.

Model The Owl firmy Aspark zostanie po raz pierwszy pokazany podczas targów motoryzacyjnych Auto Shanghai.

 

Pomimo pandemii jest to intensywny okres dla japońskiej manufaktury Aspark, producenta najszybciej przyspieszającego samochodu, jaki kiedykolwiek wyprodukowano na świecie.
W ostatnich miesiącach Aspark nawiązał bliskie partnerstwa z najlepszymi detalistami na północy Ameryki i Europy. Ponadto Aspark otworzył swój własny oficjalny showroom w Osace, gdzie można zobaczyć dwa prawdziwe prototypy użyte podczas opracowywania modelu. Showroom w Osace to również luksusowe i nowoczesne miejsce do zapraszania VIP-ów mieszkających w Japonii i Azji.

 

Po początkowym okresie sprzedaży bezpośredniej Aspark jest teraz gotowy do zapewnienia jeszcze większej elastyczności usługi dla klientów za pośrednictwem sieci prestiżowych dealerów.

Najszybciej przyspieszający samochód na świecie jest już w sprzedaży.

Model The Owl firmy Aspark, uznanej japońskiej firmy inżynieryjnej i firmy badawczo-rozwojowej, która niedawno założyła dział produkcji samochodów. Na dzień dzisiejszy model The Owl jest najszybciej przyspieszającym samochodem, jaki kiedykolwiek wyprodukowano na świecie: od 0-60 mil na godzinę w 1,72 sekundy, na oponach dopuszczonych do ruchu drogowego na torze Misano World Circuit we Włoszech w 2020 r (właściwie bardzo blisko początkowych 1,69 sekundy osiągniętych przez symulację komputerową).

 

Produkcja już ruszyła z limitowaną serią 50 samochodów dostępnych na całym świecie.GIMS Qatar 2023, Największy Festiwal Motoryzacyjnej Doskonałości
Wiadomości | 09.10.23

GIMS Qatar 2023, Największy Festiwal Motoryzacyjnej Doskonałości

Czekanie dobiegło końca. Geneva International Motor Show (GIMS) Qatar 2023, gorąco oczekiwane wydarzenie motoryzacyjne roku, otworzyło swoje drzwi dla publiczności.

Scuderia AlphaTauri zaprezentował swój nowy bolid na sezon 2021
MotorSport | 19.02.21

Scuderia AlphaTauri zaprezentował swój nowy bolid na sezon 2021

Nowy styl wraz z barwami dla Scuderia AlphaTauri AT02! Zobacz premierę.

Nowe BMW M2 drugiej generacji, czysta przyjemność z jazdy
Wiadomości | 12.10.22

Nowe BMW M2 drugiej generacji, czysta przyjemność z jazdy

Kompaktowe wymiary, 6-cylindrowy silnik rzędowy, manualna skrzynia biegów, napęd na tylne koła i zaawansowana technologia to kluczowe elementy jego atrakcyjności.