Tuning | 24.05.21

Alpine A110 X zaprojektowane przez Felipe Pantone

Dzieło sztuki rozwijające moc 292 koni mechanicznych i tylko trzy z czterech wyprodukowanych egzemplarzy będą dostępne w sprzedaży.


Alpine A110 X zaprojektowane przez Felipe Pantone

W wyjątkowej i prestiżowej scenerii Monako, Alpine i Felipe Pantone prezentują efekt drugiej współpracy. To nowe stowarzyszenie jest kontynuacją pracy „Alpine F1 x Felipe Pantone” przedstawionej kilka tygodni temu. Następnie Felipe Pantone przedstawił swoją artystyczną interpretację Formuły 1 z Alpine na modelu w skali 1/2 wystawionym na pierwszym piętrze Atelier Renault poświęconego Alpine.

 

Współpraca między Alpine i Felipe Pantone jest dzisiaj nowym krokiem w pracy nad Alpine A110, kultowym modelem marki. Przed przystąpieniem do tego projektu Felipe Pantone spędził długie godziny na studiowaniu marki, jej historii i oczywiście jeżdżąc Alpine A110, aby poczuć wyjątkową osobowość francuskiego sportowego coupe. Rezultatem jest nowoczesna, dynamiczna i elegancka interpretacja A110. Linie graficzne podążają za kształtem A110 i sprawiają wrażenie prędkości, nawet gdy samochód stoi w miejscu. Posiada również charakterystyczne kolory Felipe Pantone, czerń i biel.

 

„Mój pomysł dotyczący pracy nad A110 ma na celu wywołanie poczucia„ ultradynamizmu ”. Wizualna prędkość jest czymś, co badam od lat i czuję, że naprawdę łączy się w tym samochodzie, podkreślając jego genialny projekt z szybkim, technologicznym wyglądem ”

 

 

Ten Alpine A110 zaprojektowany przez Felipe Pantone jest oparty na A110S, najsilniejszej wersji z serii A110 rozwijającej moc 292 koni mechanicznych. Każdy z trzech A110 będzie dostępny w cenie 125 000 euro z podatkiem.

Zatwierdzone do ruchu drogowego, te wyjątkowe dzieła sztuki są skierowane bardziej do kolekcjonerów i miłośników pięknych przedmiotów niż do fanów torów. Warunki dostępu do jednego z trzech dzieł zostaną podane później.Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150
Wiadomości | 19.06.20

Już w przyszłym tygodniu premiera całkiem nowego pickup-a Forda F-150

Ford zaktualizował swoją główną stronę internetową o zwiastun zdjęcia modelu F-150 2021 i potwierdził, że premiera nowego Forda będzie transmitowane na żywo, aby każdy mógł się z nim zapoznać!

Smart udostępnił najnowsze szczegóły dotyczące aerodynamiki swojego pierwszego sportowego coupe #3
Elektryczne | 29.03.23

Smart udostępnił najnowsze szczegóły dotyczące aerodynamiki swojego pierwszego sportowego coupe #3

W pełni elektryczna marka samochodów smart ujawniła dodatkowe szczegóły (wideo) swojego nadchodzącego inteligentnego SUV-a coupe klasy premium #3.

Kia prezentuje Concept EV9
Concept Cars | 12.11.21

Kia prezentuje Concept EV9

Concept EV9 zdradza, jak będzie wyglądać kolejny elektryczny SUV Kia, który zadebiutuje w listopadzie podczas Salonu Samochodowego AutoMobility w Los Angeles.