Concept Cars | 19.08.23

Acura zapowiada projekt Performance Electric Vision

Podczas Monterey Car Week, Acura ponownie sprawia, że Półwysep Monterey jest miejscem do dzielenia się swoją wizją przyszłego modelu.

Przyspieszając w kierunku swojej zelektryfikowanej przyszłości, Acura dała dzisiaj entuzjastom nieoczekiwany zapowiedź swojej najnowszej Electric Vision podczas corocznej imprezy podczas słynnego na całym świecie Tygodnia Samochodów w Monterey. Stworzony przez Acura Design Studio w Los Angeles, elektryzujący projekt studyjny o porywających proporcjach wydajności; mocno wyrzeźbiona, kontrastowa powierzchnia; a uderzająca sygnatura neonowo-zielonego oświetlenia dodatkowo eksploruje przyszłą ewolucję języka projektowania Precision Crafted Performance, gdy marka Performance przechodzi na przyszłość bezemisyjną.

 

„Nasz zespół projektowy Acura w Los Angeles marzy o przyszłości Acura Precision Crafted Performance w erze pojazdów elektrycznych” — powiedział Dave Marek, wykonawczy dyrektor kreatywny firmy Acura. „Ten najnowszy model w pełni elektrycznego modelu o wysokich osiągach inspiruje wszystkich w naszym studiu do przekraczania granic, a my chcieliśmy podzielić się radością z naszymi fanami Acury”.

 

Niespodziewane ujawnienie nastąpiło po światowym debiucie 2024 ZDX i ZDX Type S, pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki Acura, który trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku. Nieugięte zaangażowanie Acury w spełnianie obietnicy marki Precision Crafted Performance będzie kontynuowane w zelektryfikowanej przyszłości, czego przykładem są modele ZDX i ZDX Type S z 2024 r. Z szacunkową mocą 500 koni mechanicznych, ZDX Type S będzie najmocniejszym i najszybciej przyspieszającym SUV-em marki Acura whistorii.Premiera Rimac Nevera czyli długo oczekiwana wersja produkcyjna C_Two
Premiery | 01.06.21

Premiera Rimac Nevera czyli długo oczekiwana wersja produkcyjna C_Two

Rimac Automobili pokazał dziś swój pierwszy w pełni elektryczny hipersamochód , który zostanie wyprodukowany tylko w 150 egzemplarzach.

Volkswagen Amarok pick-up udoskonalony w każdym calu
Premiery | 07.07.22

Volkswagen Amarok pick-up udoskonalony w każdym calu

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje nowego Amaroka. Ten wszechstronny samochód mogący być i terenówką i wygodnym autem szosowym.

Solterra tak będzie się nazywał nowy w pełni elektryczny SUV Subaru
Elektryczne | 11.05.21

Solterra tak będzie się nazywał nowy w pełni elektryczny SUV Subaru

Powstał jako joint-venture pomiędzy Subaru i Toyotą i będzie zbudowany na całkowicie nowej platformie e - SUBARU Global.