Concept Cars | 19.08.23

Acura zapowiada projekt Performance Electric Vision

Podczas Monterey Car Week, Acura ponownie sprawia, że Półwysep Monterey jest miejscem do dzielenia się swoją wizją przyszłego modelu.

Przyspieszając w kierunku swojej zelektryfikowanej przyszłości, Acura dała dzisiaj entuzjastom nieoczekiwany zapowiedź swojej najnowszej Electric Vision podczas corocznej imprezy podczas słynnego na całym świecie Tygodnia Samochodów w Monterey. Stworzony przez Acura Design Studio w Los Angeles, elektryzujący projekt studyjny o porywających proporcjach wydajności; mocno wyrzeźbiona, kontrastowa powierzchnia; a uderzająca sygnatura neonowo-zielonego oświetlenia dodatkowo eksploruje przyszłą ewolucję języka projektowania Precision Crafted Performance, gdy marka Performance przechodzi na przyszłość bezemisyjną.

 

„Nasz zespół projektowy Acura w Los Angeles marzy o przyszłości Acura Precision Crafted Performance w erze pojazdów elektrycznych” — powiedział Dave Marek, wykonawczy dyrektor kreatywny firmy Acura. „Ten najnowszy model w pełni elektrycznego modelu o wysokich osiągach inspiruje wszystkich w naszym studiu do przekraczania granic, a my chcieliśmy podzielić się radością z naszymi fanami Acury”.

 

Niespodziewane ujawnienie nastąpiło po światowym debiucie 2024 ZDX i ZDX Type S, pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki Acura, który trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku. Nieugięte zaangażowanie Acury w spełnianie obietnicy marki Precision Crafted Performance będzie kontynuowane w zelektryfikowanej przyszłości, czego przykładem są modele ZDX i ZDX Type S z 2024 r. Z szacunkową mocą 500 koni mechanicznych, ZDX Type S będzie najmocniejszym i najszybciej przyspieszającym SUV-em marki Acura whistorii.Opel Zafira-e Life
Elektryczne | 17.06.20

Opel Zafira-e Life

Opel kontynuuje elektryfikację swojego portfolio produktów za pomocą całkowicie elektrycznego, flagowego wariantu Zafira Life, który jest wzorcem dla wielomiejscowych samochodów osobowych.

MG Cyberster concept zadebiutuje na Shanghai Auto Show
Concept Cars | 03.04.21

MG Cyberster concept zadebiutuje na Shanghai Auto Show

Oszałamiający kształt kabrioletu przypomina klasyczny MGB Roadster.

Długa tradycja samochodów elektrycznych marki Opel.
Wiadomości | 07.04.20

Długa tradycja samochodów elektrycznych marki Opel.

Historia ponad pięciu dekad badań nad elektrycznymi systemami napędu. Opel stawia na elektryczność: cała gama modelowa zelektryfikowana do 2024 roku.