Wiadomości | 01.06.20

Nowe BMW serii 4 Coupe wyciekły zdjęcia przed wtorkową oficjalną premierą

Albo go kochasz albo nienawidzisz, nowe BMW serii 4 coupe drugiej generacji. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych samochodów w mediach społecznościowych. Niestety, nie jest tak z powodu jego niesamowitej wydajności, wystawnego luksusu, a nawet dobrego wyglądu - nie, to z powodu jego masywnego grilla. (-WIDEO-)

Na dodatek dzień przed premierą wyciekła broszura informacyjna, którą było można zobaczyć na instagramie. Kurtyna opadła i wszystko stało się jasne, przynajmniej tak wszyscy sądzą. Jutro rano oficjalna premiera. Do tego czasu proponujemy zobaczyć wideo z ostatnich targów we Frankfurcie, gdzie nagraliśmy wersję koncepcyjną nowej czwórki.

 



Poznaj wnętrze nowego Mercedesa-AMG SL
Wiadomości | 14.07.21

Poznaj wnętrze nowego Mercedesa-AMG SL

Dzięki genom AMG projekt wnętrza nadchodzącego modelu SL przekształca kultową tradycję pierwszego Roadstera 300 SL w nowoczesną erę.

Premiera Renault 5 E-Tech electric. Geneva Motor Show 2024
Premiery | 28.02.24

Premiera Renault 5 E-Tech electric. Geneva Motor Show 2024

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie odbyła się światowa premiera Renault 5 E-Tech electric. Elektryczna ikona popkultury w Europie.

Światowa premiera zupełnie nowej Skody Kodiaq
Premiery | 04.10.23

Światowa premiera zupełnie nowej Skody Kodiaq

Dziś w Berlinie Skoda pokazała premierę SUV-a Kodiaq drugiej generacji, który przenosi zrównoważony rozwój i wydajność na wyższy poziom i jest wyposażony w nową koncepcję wnętrza.