Wiadomości | 29.09.21

Acura potwierdza powrót modelu Integra

Podobnie jak oryginalna Integra, która pomogła wprowadzić markę Acura w 1986 roku, Integra piątej generacji będzie sportowym kompaktem premium o uderzającym, pięciodrzwiowym designie.


Acura potwierdza powrót modelu Integra

Acura potwierdziła informacje, że nadchodząca całkowicie nowa Integra będzie miała „elegancki pięciodrzwiowy projekt”.

 

Wraz z opisem samochodu ukazał się obraz sportowego kompaktu skąpanego w głębokich cieniach. Pokazał nam również zdjęcie 5-drzwiowej Integry RS z 1986 roku, która pomogła wprowadzić popularną linię modeli na rynek amerykański. Wcześniej, Acura niechętnie dzieliła się informacjami na temat jakichkolwiek szczegółów kształtu nowej Integry, dając mediom stanowczy „bez komentarza” na każde pytanie. Dopiero w sierpniu tego roku ogłoszono powrót modelu. Producent nazwał go „kompaktowym samochodem premium”.


Firma zapowiedziała, że więcej szczegółów ujawni bliżej debiutu w 2022 roku.Nowy Opel Astra Sports Tourer
Premiery | 01.12.21

Nowy Opel Astra Sports Tourer

Po światowej premierze hatchbacka nowej generacji Astry we wrześniu, Opel zaprezentował dziś niecierpliwie oczekiwaną wersję kombi, zupełnie nową Astrę Sports Tourer.

Zaprezentowano specjalną edycję Aston Martin V12 Speedster DBR1
Super Cars | 28.04.21

Zaprezentowano specjalną edycję Aston Martin V12 Speedster DBR1

Tylko 88 egzemplarzy w niestandardowej specyfikacji, która z pewnością podkreśli natychmiastowy status kolekcjonerski samochodów.

Suzuki wypuściło na rynek nowego ACROSSa prawie jak RAV4
Premiery | 01.07.20

Suzuki wypuściło na rynek nowego ACROSSa prawie jak RAV4

Nowy Suzuki ACROSS, mocny i sportowy SUV wyposażony w wyrafinowany hybrydowy system Plug-in i elektroniczną skrzynię biegów E-Four 4x4, zapewniającą bezkompromisową wydajność i wydajność z możliwościami i stylistyką nowoczesnego SUV-a.