Wiadomości | 29.09.21

Acura potwierdza powrót modelu Integra

Podobnie jak oryginalna Integra, która pomogła wprowadzić markę Acura w 1986 roku, Integra piątej generacji będzie sportowym kompaktem premium o uderzającym, pięciodrzwiowym designie.


Acura potwierdza powrót modelu Integra

Acura potwierdziła informacje, że nadchodząca całkowicie nowa Integra będzie miała „elegancki pięciodrzwiowy projekt”.

 

Wraz z opisem samochodu ukazał się obraz sportowego kompaktu skąpanego w głębokich cieniach. Pokazał nam również zdjęcie 5-drzwiowej Integry RS z 1986 roku, która pomogła wprowadzić popularną linię modeli na rynek amerykański. Wcześniej, Acura niechętnie dzieliła się informacjami na temat jakichkolwiek szczegółów kształtu nowej Integry, dając mediom stanowczy „bez komentarza” na każde pytanie. Dopiero w sierpniu tego roku ogłoszono powrót modelu. Producent nazwał go „kompaktowym samochodem premium”.


Firma zapowiedziała, że więcej szczegółów ujawni bliżej debiutu w 2022 roku.Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?
Wiadomości | 22.03.22

Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?

Najczęstszymi powodami, dla których kierowcy wybierają właśnie ten rodzaj auta są m.in. kwestie ekologiczne, wysoki komfort jazdy oraz znacznie niższe koszty eksploatacji.

Premiera SsangYong Musso, Geneva2018
Wiadomości | 06.07.23

Premiera SsangYong Musso, Geneva2018

Produkcja i montaż filmu z europejskiej premiery SsangYong Musso oraz prezentacja stoiska marki podczas targów w Genewie w 2018 roku na zlecenie SsangYong Polska.

Prototyp Bugatti Bolide wkracza w kolejną fazę testów rozwojowych
MotorSport | 20.04.23

Prototyp Bugatti Bolide wkracza w kolejną fazę testów rozwojowych

Wizja lekkiego, hipersportowego samochodu przeznaczonego wyłącznie do jazdy po torze, który zostanie wyprodukowany w ilości 40 sztuk, po 4 miliony euro netto za sztukę.