Wiadomości | 29.09.21

Acura potwierdza powrót modelu Integra

Podobnie jak oryginalna Integra, która pomogła wprowadzić markę Acura w 1986 roku, Integra piątej generacji będzie sportowym kompaktem premium o uderzającym, pięciodrzwiowym designie.


Acura potwierdza powrót modelu Integra

Acura potwierdziła informacje, że nadchodząca całkowicie nowa Integra będzie miała „elegancki pięciodrzwiowy projekt”.

 

Wraz z opisem samochodu ukazał się obraz sportowego kompaktu skąpanego w głębokich cieniach. Pokazał nam również zdjęcie 5-drzwiowej Integry RS z 1986 roku, która pomogła wprowadzić popularną linię modeli na rynek amerykański. Wcześniej, Acura niechętnie dzieliła się informacjami na temat jakichkolwiek szczegółów kształtu nowej Integry, dając mediom stanowczy „bez komentarza” na każde pytanie. Dopiero w sierpniu tego roku ogłoszono powrót modelu. Producent nazwał go „kompaktowym samochodem premium”.


Firma zapowiedziała, że więcej szczegółów ujawni bliżej debiutu w 2022 roku.Hyundai następna generacja sportów motorowych
MotorSport | 12.02.21

Hyundai następna generacja sportów motorowych

Jak Hyundai Motorsport łączy osiągi i zrównoważony rozwój z wyścigami elektrycznymi.

Wyjątkowy Mercedes-AMG GT Black Series
Super Cars | 28.04.21

Wyjątkowy Mercedes-AMG GT Black Series

AMG Brand Center w Gdańsku prezentowany jest limitowany Mercedes-AMG GT Black Series wyposażony w najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii o mocy 730 KM.

Całkowicie nowy, w pełni elektryczny Ram 1500 REV z zasięgiem do 805 km
Premiery | 05.04.23

Całkowicie nowy, w pełni elektryczny Ram 1500 REV z zasięgiem do 805 km

Pierwszy lekki pickup z napędem akumulatorowym firmy Ram Truck ma dziś światową premierę na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Nowym Jorku 2023.