Wiadomości | 29.09.21

Acura potwierdza powrót modelu Integra

Podobnie jak oryginalna Integra, która pomogła wprowadzić markę Acura w 1986 roku, Integra piątej generacji będzie sportowym kompaktem premium o uderzającym, pięciodrzwiowym designie.


Acura potwierdza powrót modelu Integra

Acura potwierdziła informacje, że nadchodząca całkowicie nowa Integra będzie miała „elegancki pięciodrzwiowy projekt”.

 

Wraz z opisem samochodu ukazał się obraz sportowego kompaktu skąpanego w głębokich cieniach. Pokazał nam również zdjęcie 5-drzwiowej Integry RS z 1986 roku, która pomogła wprowadzić popularną linię modeli na rynek amerykański. Wcześniej, Acura niechętnie dzieliła się informacjami na temat jakichkolwiek szczegółów kształtu nowej Integry, dając mediom stanowczy „bez komentarza” na każde pytanie. Dopiero w sierpniu tego roku ogłoszono powrót modelu. Producent nazwał go „kompaktowym samochodem premium”.


Firma zapowiedziała, że więcej szczegółów ujawni bliżej debiutu w 2022 roku.Crossover Suzuki Ignis Hybrid 2020 po liftingu
Wiadomości | 12.08.20

Crossover Suzuki Ignis Hybrid 2020 po liftingu

Kompaktowy crossover Ignis został wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii na początku 2017 r. W sierpniu 2020 r. Ignis przeszedł lifting, z kilkoma uderzającymi ulepszeniami stylistycznymi, aby uzyskać bardziej wytrzymały, ultra kompaktowy wygląd SUV-a. z ulepszonym napędem hybrydowym.

Powrót Audi do Le Mans nabiera tempa
MotorSport | 30.04.21

Powrót Audi do Le Mans nabiera tempa

Audi powróci do Le Mans i do sportowych wyścigów prototypów zelektryfikowanym samochodem sportowym w sezonie 2023.

WM Motor dostarczył 30 000 sztuk swojego elektrycznego SUV-a
Elektryczne | 13.07.20

WM Motor dostarczył 30 000 sztuk swojego elektrycznego SUV-a

Firma WM Motor osiągnęła dziś nowy kamień milowy w rozwoju, dostarczając 30 000. inteligentnego SUV-a z napędem elektrycznym w wersji EX5.