Wiadomości | 30.09.20

Volkswagen prezentuje nowy model Taos na zdjęciach w żywym kamuflażu

Volkswagen prezentuje dziś ekskluzywne zdjęcia Taosa, nowego SUV-a marki, prezentowanego pod innowacyjnym i nowoczesnym kamuflażem aby rozpocząć intensywną kampanię komunikacyjną na dwa tygodnie przed światową premierą.


Volkswagen prezentuje nowy model Taos na zdjęciach w żywym kamuflażu

Volkswagen prezentuje dziś ekskluzywne zdjęcia Taosa, nowego SUV-a marki, prezentowanego pod innowacyjnym i nowoczesnym kamuflażem, w odcieniach „Blue Jewel” i „Dark Shadow”. Projekt kamuflażu został stworzony przez José Pavone, szefa projektowania na Amerykę Południową, i jego zespół, aby rozpocząć intensywną kampanię komunikacyjną na dwa tygodnie przed światową premierą. Wraz z wprowadzeniem Taosa firma podąża za serią nowych modeli w Ameryce Łacińskiej w ramach strategii „ofensywnego SUV-a”. Taos to pierwszy SUV tej marki, który będzie produkowany w Argentynie dla całego regionu.

Zdjęcia zakamuflowanych Tao zostały zaprezentowane podczas pierwszego wirtualnego warsztatu modelu, wykonanego za pośrednictwem bezpośredniego streamingu Centro Industrial de Pacheco w Argentynie. Kamuflaż odzwierciedla nowy projekt marki, nową postawę marki, bardziej ludzką, bliską i współczesną. Podczas warsztatów przedstawiono również postępy w inwestycjach poczynionych w argentyńskim zakładzie w rozwój tego nowego modelu, korzyści płynące z nowej globalnej platformy modułowej MQB, nowego obszaru malowania, a także nowego systemu informacyjno-rozrywkowego VW Play, w który Taos.

Taos zostanie zaprezentowane 13 października podczas światowej premiery na rynkach Ameryki Południowej i Północnej za pośrednictwem transmisji strumieniowej. Volkswagen Taos będzie charakteryzował się wysokim poziomem bezpieczeństwa, technologii i komfortu, a także nowoczesnym designem oraz najnowszą generacją silników i skrzyń biegów.Aston Martin DBX 707 najpotężniejszy luksusowy SUV na świecie
Premiery | 01.02.22

Aston Martin DBX 707 najpotężniejszy luksusowy SUV na świecie

Nowy DBX 707 to SUV jak żaden inny. Taki, który wynosi Astona Martina na szczyt segmentu. Unikalny silnik 4,0-litrowy V8 o mocy do 707 KM zwiastuje nową definicję osiągów i przyjemności z jazdy.

Toyota Highlander nowy 7-osobowy SUV debiutuje w Europie
Wiadomości | 12.05.20

Toyota Highlander nowy 7-osobowy SUV debiutuje w Europie

Europejska gama SUV-ów Toyoty zostanie wzbogacona o nowy hybrydowy model, nazywam się Toyota Highlander. Highlander Hybrid ma przestronne 7-osobowe wnętrze i bagażnik o pojemności 658 litrów. Wydajny napęd hybrydowy 4. generacji z inteligentnym napędem na 4 koła AWD-i oraz moc 244 KM z emisją CO2 od 146 g/km (WLTP)*.

Mazda MX-30 zobacz wirtualną prezentację
Elektryczne | 04.06.20

Mazda MX-30 zobacz wirtualną prezentację

Mazda zaprasza na pierwsze spotkanie z Nową Mazdą MX-30 ? wirtualną prezentację swojego pierwszego samochodu elektrycznego zaplanowano na sobotę, 6 czerwca o godz. 12.00.