Wiadomości | 30.09.20

Volkswagen prezentuje nowy model Taos na zdjęciach w żywym kamuflażu

Volkswagen prezentuje dziś ekskluzywne zdjęcia Taosa, nowego SUV-a marki, prezentowanego pod innowacyjnym i nowoczesnym kamuflażem aby rozpocząć intensywną kampanię komunikacyjną na dwa tygodnie przed światową premierą.


Volkswagen prezentuje nowy model Taos na zdjęciach w żywym kamuflażu

Volkswagen prezentuje dziś ekskluzywne zdjęcia Taosa, nowego SUV-a marki, prezentowanego pod innowacyjnym i nowoczesnym kamuflażem, w odcieniach „Blue Jewel” i „Dark Shadow”. Projekt kamuflażu został stworzony przez José Pavone, szefa projektowania na Amerykę Południową, i jego zespół, aby rozpocząć intensywną kampanię komunikacyjną na dwa tygodnie przed światową premierą. Wraz z wprowadzeniem Taosa firma podąża za serią nowych modeli w Ameryce Łacińskiej w ramach strategii „ofensywnego SUV-a”. Taos to pierwszy SUV tej marki, który będzie produkowany w Argentynie dla całego regionu.

Zdjęcia zakamuflowanych Tao zostały zaprezentowane podczas pierwszego wirtualnego warsztatu modelu, wykonanego za pośrednictwem bezpośredniego streamingu Centro Industrial de Pacheco w Argentynie. Kamuflaż odzwierciedla nowy projekt marki, nową postawę marki, bardziej ludzką, bliską i współczesną. Podczas warsztatów przedstawiono również postępy w inwestycjach poczynionych w argentyńskim zakładzie w rozwój tego nowego modelu, korzyści płynące z nowej globalnej platformy modułowej MQB, nowego obszaru malowania, a także nowego systemu informacyjno-rozrywkowego VW Play, w który Taos.

Taos zostanie zaprezentowane 13 października podczas światowej premiery na rynkach Ameryki Południowej i Północnej za pośrednictwem transmisji strumieniowej. Volkswagen Taos będzie charakteryzował się wysokim poziomem bezpieczeństwa, technologii i komfortu, a także nowoczesnym designem oraz najnowszą generacją silników i skrzyń biegów.Lynk & Co oficjalnie wprowadził na rynek zupełnie nowego SUV-a coupe
Premiery | 06.05.20

Lynk & Co oficjalnie wprowadził na rynek zupełnie nowego SUV-a coupe

Lynk & Co to marka samochodów premium zbudowana wspólnie przez Geely i Volvo Cars, 5 maja oficjalnie wprowadziła na rynek zupełnie nowego SUV-a coupe - Lynk & Co 05. Nowy model, oferowany łącznie w pięciu wariantach, kosztuje w przeliczeniu na złotówki od około 103 tyś zł do okoł 125 tyś zł.

Światowa premiera nowego Hyundaia KONA N
Premiery | 27.04.21

Światowa premiera nowego Hyundaia KONA N

KONA N to nie tylko najnowszy model sportowej submarki N Hyundai, ale także pierwszy wyczynowy model marki z nadwoziem typu SUV.

Mercedes-Benz zaprezentuje nową Klasę T
Wiadomości | 28.03.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nową Klasę T

Dzięki temu zupełnie nowemu modelowi marka Mercedes-Benz będzie oferować małego vana klasy premium dla aktywnego stylu życia.