Wiadomości | 06.07.20

Nowy model od Lamborghini 8 lipca

8 lipca 2020 po 18.00 dowiemy się co przygotowało dla nas AUTOMOBILI LAMBORGHINI. Z informacji przekazanych przez włoską markę samochodów sportowych wiemy jedynie, iż możemy się spodziewać nowego modelu.


Nowy model od Lamborghini 8 lipca

8 lipca 2020 po 18.00 dowiemy się co przygotowało dla nas AUTOMOBILI LAMBORGHINI. Z informacji przekazanych przez włoską markę samochodów sportowych wiemy jedynie, iż możemy się spodziewać nowego modelu. 

Nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i zaczekać do środy.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.



100 lat marki Mercedes-Maybach
Super Cars | 14.04.21

100 lat marki Mercedes-Maybach

Prezentować najlepsze z najlepszych, takie ambicje przyświecały Karlowi Maybachowi i jego ojcu Wilhelmowi, gdy 100 lat temu debiutował zbudowany przez nich Maybach 22/70 HP W 3.

Nowy luksusowy SUV o wysokich osiągach Range Rover Sport
Premiery | 11.05.22

Nowy luksusowy SUV o wysokich osiągach Range Rover Sport

Premiera. Range Rover Sport trzeciej generacji jest jak dotąd najbardziej pożądanym, zaawansowanym i dynamicznym pojazdem marki.

Skonfiguruj nowego Cadillaca Escalade 2021
Wiadomości | 23.04.20

Skonfiguruj nowego Cadillaca Escalade 2021

Klienci mogą teraz spersonalizować Escalade 2021 za pomocą nowego wizualizatora 3D. Wizualizator Cadillac Escalade to wciągające cyfrowe wrażenia 360 stopni z widokami pod każdym kątem nowego Escalade, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ostatnio ulepszona funkcjonalność pozwala również klientom doświadczyć choreografii oświetlenia zewnętrznego w nowym otoczeniu nocnym. Konsumenci mogą również wskoczyć do wnętrza i eksplorować widok z miejsc w pierwszym lub drugim rzędzie.