Wiadomości | 30.10.20

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku.

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Ze stałym studiem Ad Personam, w którym klienci zamawiający samochody mogą w pełni dostosować każdy aspekt koloru i wykończenia nadwozia i wnętrza nowego Lamborghini, LOUNGE TOKYO zapewnia nie tylko bramę do świata Lamborghini dla właścicieli i VIP-ów, ale także zapewnia miejsce spotkań i spotkań. przestrzeń na imprezy i wystawy.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Podczas inauguracyjnej wystawy Lamborghini i tytułowej marki znanego na całym świecie projektanta mody Yohji Yamamoto nawiązują współpracę: salon stanowi idealne miejsce do zaprezentowania „ubranego” Aventadora S przez Yohjiego Yamamoto, wraz z kolekcją kapsułek pod wspólną marką składającą się z trzech unikalne elementy: modny płaszcz, kurtka bomber i bluza z kapturem.Ford Mustang MACH-E o mocy 1400 KM w pełni elektryczny prototyp od Ford Performance i RTR
Tuning | 22.07.20

Ford Mustang MACH-E o mocy 1400 KM w pełni elektryczny prototyp od Ford Performance i RTR

Jedyny w swoim rodzaju prototyp opracowany we współpracy z RTR Vehicles w celu zademonstrowania możliwości napędu elektrycznego. Wideo

Pininfarina TEOREMA Virtual Concept Car
Concept Cars | 14.07.21

Pininfarina TEOREMA Virtual Concept Car

Pierwszy całkowicie opracowany przy użyciu technologii VR futurystyczny samochód koncepcyjny.

Premiera trzeciej generacji Audi RS 3 Sportback i drugiej generacji Audi RS 3 Sedan
Premiery | 19.07.21

Premiera trzeciej generacji Audi RS 3 Sportback i drugiej generacji Audi RS 3 Sedan

Wyposażone w pięciocylindrowy silnik o mocy 400 KM, przyśpiesza od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy, prędkość maksymalna do 290 km/h.