Wiadomości | 30.10.20

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku.

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Ze stałym studiem Ad Personam, w którym klienci zamawiający samochody mogą w pełni dostosować każdy aspekt koloru i wykończenia nadwozia i wnętrza nowego Lamborghini, LOUNGE TOKYO zapewnia nie tylko bramę do świata Lamborghini dla właścicieli i VIP-ów, ale także zapewnia miejsce spotkań i spotkań. przestrzeń na imprezy i wystawy.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Podczas inauguracyjnej wystawy Lamborghini i tytułowej marki znanego na całym świecie projektanta mody Yohji Yamamoto nawiązują współpracę: salon stanowi idealne miejsce do zaprezentowania „ubranego” Aventadora S przez Yohjiego Yamamoto, wraz z kolekcją kapsułek pod wspólną marką składającą się z trzech unikalne elementy: modny płaszcz, kurtka bomber i bluza z kapturem.Nowa edycja limitowana od JBL Toyota RAV4 Hybrid Black Edition
Tuning | 06.08.20

Nowa edycja limitowana od JBL Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Nowa edycja specjalna Toyoty RAV4 z jednolitym czarnym wykończeniem nadwozia i wnętrza.

Premiera Acura MDX, SUV przeprojektowany z myślą o najwyższej wydajności
Premiery | 09.12.20

Premiera Acura MDX, SUV przeprojektowany z myślą o najwyższej wydajności

Acura zaprezentowała dziś całkowicie nową czwartą generację modelu MDX, najbardziej premium, skoncentrowany na osiągach i zaawansowany technologicznie SUV w historii Acury.

Nowa Kona N będzie kolejnym modelem w gamie N
Wiadomości | 12.01.21

Nowa Kona N będzie kolejnym modelem w gamie N

Będzie to pierwszy SUV w sportowej submarce Hyundaia z ośmiobiegową skrzynią N DCT oraz 2-litrowym turbodoładowanym silnikiem.