Wiadomości | 30.10.20

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku.

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Ze stałym studiem Ad Personam, w którym klienci zamawiający samochody mogą w pełni dostosować każdy aspekt koloru i wykończenia nadwozia i wnętrza nowego Lamborghini, LOUNGE TOKYO zapewnia nie tylko bramę do świata Lamborghini dla właścicieli i VIP-ów, ale także zapewnia miejsce spotkań i spotkań. przestrzeń na imprezy i wystawy.

 

>>> MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 20.04.2021. <<<

>>> Trzy premiery Lamborghini podczas targów w Szanghaju. Hipersamochód Essenza SCV12, Huracán STO debiut w Chinach, Huracán Fluo Capsule po raz pierwszy w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Podczas inauguracyjnej wystawy Lamborghini i tytułowej marki znanego na całym świecie projektanta mody Yohji Yamamoto nawiązują współpracę: salon stanowi idealne miejsce do zaprezentowania „ubranego” Aventadora S przez Yohjiego Yamamoto, wraz z kolekcją kapsułek pod wspólną marką składającą się z trzech unikalne elementy: modny płaszcz, kurtka bomber i bluza z kapturem.Całkowicie nowy wielofunkcyjny Kia Carnival
Premiery | 23.02.21

Całkowicie nowy wielofunkcyjny Kia Carnival

Premiera zupełnie nowej Kia Carnival (MPV) 2022, która zastępuje odchodzący model Sedona.

Najszybszy, najmocniejszy, najbardziej ekstremalny Ford F-150 Raptor R
Wiadomości | 19.07.22

Najszybszy, najmocniejszy, najbardziej ekstremalny Ford F-150 Raptor R

Najmocniejszy Ford F-150 Raptor w historii, wyposażony w nowy 5,2-litrowy doładowany silnik V8, który rozwija moc 700 KM dla jeszcze bardziej ekstremalnej jazdy w terenie.

Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji
Wiadomości | 29.04.21

Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji

Honda zaprezentowała dziś najbardziej przyjemnego z jazdy i zaawansowanego technologicznie Civic Sedana w prawie 50-letniej historii modelu.