Wiadomości | 04.02.21

CUPRA Formentor VZ5

Pierwszy pojazd opracowany specjalnie dla tej marki, teraz bije pięciocylindrowym sercem.

CUPRA nigdy nie bała się redefiniowania segmentów, wprowadzania nowych pomysłów i kwestionowania status quo. CUPRA Formentor to pojazd o cechach SUV-a, ze sportową esencją hatchbacka, w kształcie coupe.

To projekt, który odpowiada potrzebom dzisiejszych klientów, ale z mocą i zakresem oferty, która go wyróżnia. Jego przeznaczeniem jest wyniesienie marki poza granice, gdy CUPRA zbliża się do swojej trzeciej rocznicy. 

CUPRA Formentor VZ5 wykorzysta moc pięciu cylindrów, zapewniając jeszcze lepsze osiągi, poprawiając już i tak ekscytująco dynamiczną jazdę i napędzając ją do maksymalnej ekspresji wydajności spalania dla entuzjastów samochodów. To ostateczny transfer technologii między światem wyścigów a samochodami drogowymi.

 

Światowa premiera odbędzie się 22 lutego, zbiegając się z trzecią rocznicą powstania firmy CUPRA jako samodzielnej marki.CUPRA Born testowana w arktycznym klimacie
Elektryczne | 12.04.21

CUPRA Born testowana w arktycznym klimacie

Testy najnowszego modelu CUPRY odbywały się na specjalnym torze ulokowanym na zamarzniętym jeziorze.

Range Rover Sport SVR Ultimate Edition
Tuning | 24.08.21

Range Rover Sport SVR Ultimate Edition

Special Vehicle Operations po raz pierwszy wypuściło na rynek specjalną edycję Range Rovera Sport SVR ze spektakularnymi nowymi opcjami lakierowania płatkami szkła.

Już jutro światowa premiera Audi Q4 Sportback e-tron concept
Wiadomości | 06.07.20

Już jutro światowa premiera Audi Q4 Sportback e-tron concept

Jesteś gotowy? Zaprezentujemy Ci Audi Q4 Sportback e-tron Concept. Dołącz do światowej premiery już jutro 7 lipca po 19:00.