Wiadomości | 04.02.21

CUPRA Formentor VZ5

Pierwszy pojazd opracowany specjalnie dla tej marki, teraz bije pięciocylindrowym sercem.

CUPRA nigdy nie bała się redefiniowania segmentów, wprowadzania nowych pomysłów i kwestionowania status quo. CUPRA Formentor to pojazd o cechach SUV-a, ze sportową esencją hatchbacka, w kształcie coupe.

To projekt, który odpowiada potrzebom dzisiejszych klientów, ale z mocą i zakresem oferty, która go wyróżnia. Jego przeznaczeniem jest wyniesienie marki poza granice, gdy CUPRA zbliża się do swojej trzeciej rocznicy. 

CUPRA Formentor VZ5 wykorzysta moc pięciu cylindrów, zapewniając jeszcze lepsze osiągi, poprawiając już i tak ekscytująco dynamiczną jazdę i napędzając ją do maksymalnej ekspresji wydajności spalania dla entuzjastów samochodów. To ostateczny transfer technologii między światem wyścigów a samochodami drogowymi.

 

Światowa premiera odbędzie się 22 lutego, zbiegając się z trzecią rocznicą powstania firmy CUPRA jako samodzielnej marki.Toyota wprowadza na rynek całkowicie nowego Priusa PHEV
Wiadomości | 07.03.23

Toyota wprowadza na rynek całkowicie nowego Priusa PHEV

Toyota Prius piątej generacji debiutuje w Europie wyłącznie z napędem plug-in hybrid, opartym na najnowszej technologii hybrydowej.

SKODA prezentuje swój siedmiomiejscowy samochód studyjny VISION 7S
Premiery | 30.08.22

SKODA prezentuje swój siedmiomiejscowy samochód studyjny VISION 7S

Samochód koncepcyjny może pochwalić się zasięgiem ponad 600 kilometrów w cyklu WLTP, to także pierwszy model z matowym kolorem nadwozia.

Wygląd zewnętrzny nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 24.11.20

Wygląd zewnętrzny nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Wyważone proporcje i wiele ekskluzywnych detali.