Wiadomości | 04.02.21

CUPRA Formentor VZ5

Pierwszy pojazd opracowany specjalnie dla tej marki, teraz bije pięciocylindrowym sercem.

CUPRA nigdy nie bała się redefiniowania segmentów, wprowadzania nowych pomysłów i kwestionowania status quo. CUPRA Formentor to pojazd o cechach SUV-a, ze sportową esencją hatchbacka, w kształcie coupe.

To projekt, który odpowiada potrzebom dzisiejszych klientów, ale z mocą i zakresem oferty, która go wyróżnia. Jego przeznaczeniem jest wyniesienie marki poza granice, gdy CUPRA zbliża się do swojej trzeciej rocznicy. 

CUPRA Formentor VZ5 wykorzysta moc pięciu cylindrów, zapewniając jeszcze lepsze osiągi, poprawiając już i tak ekscytująco dynamiczną jazdę i napędzając ją do maksymalnej ekspresji wydajności spalania dla entuzjastów samochodów. To ostateczny transfer technologii między światem wyścigów a samochodami drogowymi.

 

Światowa premiera odbędzie się 22 lutego, zbiegając się z trzecią rocznicą powstania firmy CUPRA jako samodzielnej marki.Światowa premiera nowego Hyundaia KONA N
Premiery | 27.04.21

Światowa premiera nowego Hyundaia KONA N

KONA N to nie tylko najnowszy model sportowej submarki N Hyundai, ale także pierwszy wyczynowy model marki z nadwoziem typu SUV.

Nowe BMW iX M60 bestia o maksymalnej mocy 619 KM
Elektryczne | 05.01.22

Nowe BMW iX M60 bestia o maksymalnej mocy 619 KM

Pierwszy samochód BMW M zaprojektowany od początku z myślą o elektromobilności, który łączy to, co najlepsze z trzech światów: BMW i, BMW X, BMW M.

CUPRA przedstawiła więcej szczegółów o modelu Formentor VZ5
Wiadomości | 30.06.21

CUPRA przedstawiła więcej szczegółów o modelu Formentor VZ5

7000 sztuk o mocy 390 KM i prędkości maksymalnej 250 km/godz i tylko 999 egzemplarzy modelu w unikalnym kolorze Taiga Grey.