Wiadomości | 04.02.21

CUPRA Formentor VZ5

Pierwszy pojazd opracowany specjalnie dla tej marki, teraz bije pięciocylindrowym sercem.

CUPRA nigdy nie bała się redefiniowania segmentów, wprowadzania nowych pomysłów i kwestionowania status quo. CUPRA Formentor to pojazd o cechach SUV-a, ze sportową esencją hatchbacka, w kształcie coupe.

To projekt, który odpowiada potrzebom dzisiejszych klientów, ale z mocą i zakresem oferty, która go wyróżnia. Jego przeznaczeniem jest wyniesienie marki poza granice, gdy CUPRA zbliża się do swojej trzeciej rocznicy. 

CUPRA Formentor VZ5 wykorzysta moc pięciu cylindrów, zapewniając jeszcze lepsze osiągi, poprawiając już i tak ekscytująco dynamiczną jazdę i napędzając ją do maksymalnej ekspresji wydajności spalania dla entuzjastów samochodów. To ostateczny transfer technologii między światem wyścigów a samochodami drogowymi.

 

Światowa premiera odbędzie się 22 lutego, zbiegając się z trzecią rocznicą powstania firmy CUPRA jako samodzielnej marki.Genesis X Speedium Coupe, debiut samochodu koncepcyjnego w Nowym Jorku
Concept Cars | 21.04.22

Genesis X Speedium Coupe, debiut samochodu koncepcyjnego w Nowym Jorku

Zapowiedź, czego potencjalni właściciele Genesis mogą oczekiwać od następnej fali pojazdów elektrycznych tej marki.

Nissan Ariya całkowicie nowy w pełni elektryczny SUV premiera 15 lipca
Elektryczne | 01.07.20

Nissan Ariya całkowicie nowy w pełni elektryczny SUV premiera 15 lipca

Pierwszy w 100% elektryczny crossover SUV jest najlepszym wyrazem stylu, technologii, łączności, mocy i kontroli. Zaprojektowany, aby płynnie zintegrować się z codziennym życiem, Nissan Ariya oferuje emocje z jazdy bez kompromisów. Światowa premiera online Nissana ARIYA już 15 lipca.

Zupełnie nowy Nissan Z, premiera w Nowym Jorku
Premiery | 18.08.21

Zupełnie nowy Nissan Z, premiera w Nowym Jorku

Najnowsza siódma generacja kultowego sportowego Nissana. Wyróżnia się oszałamiającą stylistyką, 400-konnym silnikiem V6 z podwójnym turbodoładowaniem i zaawansowaną technologią.