Wiadomości | 04.02.21

CUPRA Formentor VZ5

Pierwszy pojazd opracowany specjalnie dla tej marki, teraz bije pięciocylindrowym sercem.

CUPRA nigdy nie bała się redefiniowania segmentów, wprowadzania nowych pomysłów i kwestionowania status quo. CUPRA Formentor to pojazd o cechach SUV-a, ze sportową esencją hatchbacka, w kształcie coupe.

To projekt, który odpowiada potrzebom dzisiejszych klientów, ale z mocą i zakresem oferty, która go wyróżnia. Jego przeznaczeniem jest wyniesienie marki poza granice, gdy CUPRA zbliża się do swojej trzeciej rocznicy. 

CUPRA Formentor VZ5 wykorzysta moc pięciu cylindrów, zapewniając jeszcze lepsze osiągi, poprawiając już i tak ekscytująco dynamiczną jazdę i napędzając ją do maksymalnej ekspresji wydajności spalania dla entuzjastów samochodów. To ostateczny transfer technologii między światem wyścigów a samochodami drogowymi.

 

Światowa premiera odbędzie się 22 lutego, zbiegając się z trzecią rocznicą powstania firmy CUPRA jako samodzielnej marki.Poznaj Rezvani Tank najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy
Tuning | 08.07.21

Poznaj Rezvani Tank najnowocześniejszy taktyczny pojazd miejski i terenowy

Pojazd miejski zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, a jednocześnie jest w stanie sprostać każdemu ekstremalnemu wyzwaniu.

Całkiem nowy Jeep Compass
Premiery | 06.04.21

Całkiem nowy Jeep Compass

Jeep zaprezentował nowego Compassa, pierwszego SUV-a Jeepa wprowadzonego na rynek europejski przez Grupę Stellantis.

Światowa premiera nowej Skody Enyaq iV
Premiery | 01.09.20

Światowa premiera nowej Skody Enyaq iV

Dziś wieczorem fani SKODY na całym świecie mogą być świadkami premiery nowej SKODY ENYAQ iV w Pradze. Dzięki nowej koncepcji wirtualnej prezentacji czeski producent samochodów oferuje kompleksowy program online na światową premierę swojego nowego flagowego modelu.