Wiadomości | 06.07.20

8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S

Zbliża się oficjalna prezentacja nowej generacji Mercedesa S-Class, w związku z tym niemiecka marka przekazuje więcej informacji na ten temat. Prawdopodobnie samochód zostanie zaprezentowany w nadchodzących miesiącach, Mercedes pokaże krok po kroku kluczowe szczegóły pojazdu. 8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S.


8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S

Niemiecki producent samochodów oficjalnie zaprezentuje swój nowy system informacyjno-rozrywkowy MBUX luksusowego sedana 8 lipca. Oficjalnie wprowadzony, konfigurowalny ekran będzie używany do uzyskiwania dostępu do różnych funkcji samochodu, od systemu HVAC po odszranianie tylnej szyby, nawigację satelitarną, radio DAB, telefon komórkowy i tak dalej.

 

Mercedes-Benz W związku z premierą nowej Klasy S udostępnia nową platformę komunikacji marketingowej gdzie począwszy od 8 lipca będzie systematycznie informował o nowych innowacjach. W sumie w trzech odcinkach, poznamy bliżej nową Klasę S jeszcze przed wrześniową premierą.Nowy Opel Mokka przedstawia przyszły cyfrowy kokpit
Wiadomości | 03.06.20

Nowy Opel Mokka przedstawia przyszły cyfrowy kokpit

Nowa Mokka w pełni cyfrowa po raz pierwszy wprowadza przyszły kokpit zaprojektowany przez Opla. Fascynujące wnętrze charakteryzujące się nowym panelem Pure Panel z dużymi wyświetlaczami, dostarczają najważniejszych informacji o sytuacji na drodze.

Całkowicie elektryczny Mercedes EQS
Premiery | 15.04.21

Całkowicie elektryczny Mercedes EQS

Mercedes-EQ zaprezentował w pełni elektryczną luksusową limuzynę EQS. Zupełnie nowy model samochodu. Wideo, zdjęcia i dane techniczne.

Maksymalnie 25 sztuk specjalnej edycji Polestar 1
Tuning | 20.04.21

Maksymalnie 25 sztuk specjalnej edycji Polestar 1

Elektryczna hybryda ma lekki korpus wykonany z polimeru wzmocnionego włóknem węglowym, dwa tylne silniki elektryczne z łączną mocą 619 KM.