Super Cars | 20.05.20

12 egzemplarzy McLaren 600LT Spiders docierają na rynek amerykański

Wszystkie egzemplarze McLarena 600LT Spider w unikalnej edycji Segestria Borealis, które przybywają do Ameryki Północnej zostały już w pełni zamówione - z wyjątkiem jednego egzemplarza o uderzającym motywie projektowym McLaren Special Operations (MSO). Zainspirowany jadowitym pajęczakiem, Segestria Borealis. 12 sztuk McLaren 600LT Spider Segestria Borealis firmy MSO - które już zyskały przydomek Spider Spider - przybyły do USA w tym miesiącu i docierają teraz do wybranych sprzedawców, którzy będą oferować je za sprzedaż.

Każdy egyemplary tego supersamochodu kosztuje 275,500 dolarw i zawiera indywidualne kolory lakieru oraz detale wnętrza inspirowane jadowitym pajęczakiem, Segestrią Florentiną.

 



Długo oczekiwana najnowsza wersja Alpine A110 R
Tuning | 04.10.22

Długo oczekiwana najnowsza wersja Alpine A110 R

Model, który jest ukoronowaniem gamy A110. Zaprojektowany tak, aby rewelacyjnie sprawdzał się na torze wyścigowym, a jednocześnie był certyfikowany do użytku na otwartej drodze.

Przedstawiamy trzech elektryków, którzy wchodzą na rynek chiński
Wiadomości | 21.04.20

Przedstawiamy trzech elektryków, którzy wchodzą na rynek chiński

Toyota oraz Lexus ogłosiły, że pod koniec kwietnia wprowadzą trzy modele BEV (Battery Electric Vehicle) na rynek chiński, formalnie rozpoczynając swój całkowicie elektryczny kurs od największego na świecie rynku motoryzacyjnego. Trzy nowe elektryczne crossovery, bliźniacze modele Toyota C-HR EV i Toyota IZOA EV oraz Lexus UX 300e, mają wejść na rynek chiński 26 kwietnia.

Nowy dynamiczny fastback, Peugeot 408
Wiadomości | 03.10.22

Nowy dynamiczny fastback, Peugeot 408

Nowy Peugeot 408 zostanie po raz pierwszy pokazany publiczności w przyszłym miesiącu podczas Salonu Samochodowego w Paryżu, jako w pełni elektryczna wersja e-408.