Super Cars | 19.04.23

Rolls-Royce Spectre chińska premiera

Rolls-Royce Spectre, pierwsze na świecie ultraluksusowe elektryczne super coupe, świętuje swój chiński debiut na targach Auto Shanghai 2023.


Rolls-Royce Spectre chińska premiera

Zaprojektowany i skonstruowany jako pierwszy Rolls-Royce, a następnie samochód elektryczny, Spectre wyznacza początek nowej ery dla Rolls-Royce Motor Cars. Aby uczcić swoją chińską premierę, Spectre został po raz pierwszy zaprezentowany na targach Auto Shanghai 2023 w dwukolorowym kolorze Morganite z wykończeniem zewnętrznym w kolorze Gunmetal, co zapewnia wyjątkowo elegancką estetykę. Morganite, kolor pomiędzy fioletem a ciemnym różem, został zainspirowany rzadkim kamieniem szlachetnym Morganite i jest nowym dodatkiem do portfolio Rolls-Royce Bespoke.

 

Łącząc elegancję i innowacyjność, Spectre zachwyca imponującym, a jednocześnie wyrafinowanym wyglądem. Tworząc niezwykłe poczucie siły, Spectre ma najszerszą osłonę chłodnicy wyprodukowaną przez Rolls-Royce'a, z dumnym kątem i wykończeniem z polerowanej stali nierdzewnej. Samochód prezentuje oszałamiające proporcje, rozkoszując się długą przednią maską i pełną wdzięku sylwetką z piękną opadającą linią dachu typu fastback. Obecność Spectre jest dodatkowo podkreślona przez wspaniałe 23-calowe koła

 

Doskonałość bezkompromisowego wyglądu zewnętrznego jest kontynuowana wewnątrz, gdzie wewnętrzne sanktuarium Spectre oferuje niezrównany luksus. Auto Shanghai to premiera wyjątkowych drzwi Canadel firmy Spectre: panel wewnętrzny jest wykonany z jednego arkusza drewna, precyzyjnie umieszczonego pod dokładnym kątem 55 stopni, aby wywołać wrażenie ruchu w samochodzie. Skórzana tapicerka Sumptuous Grace White jest podkreślona przez wyraziste detale w kolorze Ardent Red, tworząc wizualnie oszałamiające, ręcznie wykonane arcydzieło. Radosne wnętrze dodatkowo podkreślają delikatne akcenty w kolorze Peony Pink na monogramach RR, kontrastowe lamówki i przeszycia na desce rozdzielczej. Panele fornirowane Open Pore Tudor Oak wdzięcznie łączą się z powierzchniami deski rozdzielczej, podczas gdy fornirowane szprychy kierownicy dodają ciepła wykwintnemu projektowi wnętrza, zapewniając najwyższy efekt luksusu.

 

Aby zapewnić słynną „przejażdżkę magicznym dywanem” Rolls-Royce'a, Spectre przeszedł najbardziej wymagający program testów, jaki kiedykolwiek przeprowadziła marka. To właśnie na Lazurowym Wybrzeżu sfinalizowano zintegrowaną cyfrowo ewolucję słynnego systemu zawieszenia Planar firmy Spectre. Zawieszenie planarne to orkiestra systemów o precyzyjnie zdefiniowanych reakcjach na polecenia kierowcy i warunki drogowe, co jest możliwe dzięki najnowszym osiągnięciom oprogramowania i sprzętu. Charakterystyczne dla Rolls-Royce'a doświadczenie ciszy w samochodzie jest wspierane przez sprytny montaż akumulatora, który umożliwia idealnie gładki profil podłogi Spectre. To nie tylko tworzy niską pozycję siedzącą i otaczającą kabinę, ale także realizuje drugorzędną funkcję akumulatora – prawie 700 kg tłumienia dźwięku.Światowa premiera nowego Tiguana
Premiery | 01.07.20

Światowa premiera nowego Tiguana

Volkswagen Tiguan - najlepiej sprzedający się SUV w Europie zaprezentowany w nowej odsłonie

Nowe Porsche 911 Sport Classic
Tuning | 28.04.22

Nowe Porsche 911 Sport Classic

To drugi z czterech samochodów kolekcjonerskich zaprezentowanych przez Porsche w ramach strategii Heritage Design.

Hyundai Elantra sedan w wersji N Line
Wiadomości | 14.08.20

Hyundai Elantra sedan w wersji N Line

Hyundai rozszerza gamę modelu Elantra o wersje N Line oraz Hybrid, które zaspokoją różnorodne preferencje Klientów w zakresie mobilności.