Premiery | 08.09.21

Zupełnie nowy w pełni elektryczny Renault Megane E-Tech

Podczas pierwszego dnia targów IAA Mobility w Monachium Renault zaprezentowało światową premierę w 100% elektrycznego modelu Megane.

Całkowicie nowy Megane E-TECH Electric to nowość w świecie pojazdów elektrycznych. W związku z tym jest częścią ekosystemu, w którym pojazd reprezentuje platformę sprzętową zawierającą najnowocześniejsze oprogramowanie i zoptymalizowaną łączność, aby zapewnić nowe wrażenia. Dzięki nowej platformie CMF-EV, Megane E-TECH Electric oferuje dużą przestronność wewnątrz i dynamikę na drodze dzięki bezpośredniemu, ale precyzyjnemu sterowaniu.

 

Podobnie jak smartfon, zupełnie nowy Megane E-TECH Electric płynnie łączy się z cyfrowym ekosystemem użytkownika. Jest to pojazd zaawansowany technologicznie, zawsze gotowy do służby, dzięki nowemu wyświetlaczowi OpenR i nowemu systemowi multimedialnemu OpenR Link, opracowanemu we współpracy z Google i opartemu na systemie Android Automotive OS, wyposażonemu w Asystenta Google, Mapy Google i Google Play pomocna, spersonalizowana i bezproblemowa jazda.

 

Całkowicie nowe Renault Megane E-TECH Electric jest pierwszym pojazdem elektrycznym Generacji 2.0 i wyznacza początek nowego rozdziału elektrycznej rewolucji, która rozpoczęła się około 10 lat temu. Połączony i zintegrowany z ekosystemem pojazdów elektrycznych i cyfrowym światem użytkowników, Nowy Megane E-TECH Electric symbolizuje początek ugruntowania Renault na rynku samochodów kompaktowych (segment C).

 

Renault i pojazdy elektryczne to historia rewolucji, która wyprzedziła wszystkie inne. Ponad 10 lat niezrównanego doświadczenia i wiedzy, o czym świadczy 10 miliardów „e-kilometrów” pokonanych przez 400 000 już sprzedanych pojazdów. Grupa Renault, pionier pojazdów elektrycznych, jest obecnie liderem rynku w Europie. A historia dopiero się zaczyna.

 

Dziś jest to rewolucja, która nabiera tempa. Nowy impuls napędzany strategią Renaulution i najnowszym „Nouvelle Vague” Renault. W tej nowej erze Grupa Renault będzie liderem transformacji energetycznej, a modele Renault EV będą tak samo poszukiwane, jak generują wartość.

 

Historyczny krok naprzód, który jest obecnie ucieleśnieniem nowego Renault Megane E-TECH Electric. Zainspirowany samochodem koncepcyjnym MORPHOZ z 2019 r., a następnie zapowiedziany przez samochód pokazowy Mégane eVision w 2020 r., ten kompaktowy hatchback o eleganckim, eleganckim stylu przekracza wszelkie oczekiwania. Dzięki opracowanej przez Sojusz platformie CMF-EV zmienia on zasady i przesuwa granice pod względem wzornictwa, stosunku zajmowanego miejsca do miejsca zamieszkania oraz wszechstronności. Prowadzenie to tyle samo radości, co oglądanie.

 

Sportowe Renault Nowe logo „Nouvel'R”, Całkowicie nowe Megane E-TECH Electric, uosabia transformację marki: symbolizuje rewolucję w rdzeniu rynku, stanowi gigantyczny krok naprzód we wszystkich aspektach i jest ekscytujące do zobaczenia i za każdym razem jeździć. Z dumą prezentuje się jako wyjątkowo technologiczny samochód z wnętrzem ozdobionym klejnotem w koronie, ekranem OpenR, który łączy tablicę przyrządów i interfejs multimedialny w jednym urządzeniu.

 

Całkowicie nowy Megane E-TECH Electric jest dzieckiem technologii, dzieckiem Renaulution. Będzie to pierwszy model, który będzie w 100% „Made in ElectriCity”, nowym centrum przemysłowym Grupy Renault i europejskim liderem pojazdów EV zlokalizowanym na północy Francji. Prawdziwie francuska ikona, przednia szyba zawiera sylwetkę koguta, która symbolizuje francuskie pochodzenie i produkcję pojazdu.

 

Zaprezentowany jako światowa premiera na targach IAA Mobility 2021 w Monachium, całkowicie nowy Megane E-TECH Electric jest już dostępny w przedsprzedaży. Zamówienia zostaną otwarte w lutym 2022 r., a sprzedaż rozpocznie się w marcu następnego roku.Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży
Wiadomości | 25.01.21

Nowa LADA Niva Travel początek przedsprzedaży

SUV ze stałym napędem na wszystkie koła, wykonany w nowym designie, idealnie nadaje się zarówno do turystyki terenowej, jak i codziennych wycieczek po mieście.

De Tomaso przedstawia zupełnie nowy hipersamochód o wartości 3 milionów dolarów, P900
Super Cars | 03.12.22

De Tomaso przedstawia zupełnie nowy hipersamochód o wartości 3 milionów dolarów, P900

De Tomaso P900, będzie wyprodukowany tylko w 18 egzemplarzach i jeśli masz trochę gotówki masz szansę kupić jeden z ostatnich wolnych egzemplarzy.

Mercedes-Maybach EQS SUV, premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu legendarnej marki
Premiery | 17.04.23

Mercedes-Maybach EQS SUV, premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu legendarnej marki

Bazując na technologii SUV-a EQS firmy Mercedes-EQ, łączy techniczną perfekcję z ekskluzywnością Maybacha, zgodnie z zasadą Wilhelma Maybacha: „To, co dobre, musi być również piękne”.