Premiery | 01.09.20

Zupełnie nowy Rolls-Royce Ghost

Odzwierciedlając minimalistyczną filozofię, która leży u podstaw nowego Ghosta, najważniejsze elementy tego transformacyjnego samochodu są wymienione w krótkiej formie

Najbardziej zaawansowany technologicznie Rolls-Royce odnosi sukces jako najbardziej udany produkt w 116-letniej historii marki. Zbudowany na sztywnej aluminiowej konstrukcji ramy kosmicznej Rolls-Royce. Napęd na wszystkie koła i sterowanie na wszystkie koła zapewniają niespotykaną równowagę i pewność chodzenia. Pierwszy na świecie układ zawieszenia Planar znacznie zwiększa zwinność i łatwość użytkowania. Wyposażony w charakterystyczny 6,75-litrowy silnik V12 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy 571 KM i 850 nm. Aby ułatwić wyjście, drzwi są teraz otwierane i zamykane elektrycznie. Elementy wewnętrzne dostrojone do określonej częstotliwości rezonansowej, aby stworzyć poczucie spokoju. Podświetlona w dół osłona chłodnicy Pantheon dyskretnie oświetla ikonografię Rolls-Royce'a.CUPRA wchodzi na rynek australijski
Wiadomości | 28.04.22

CUPRA wchodzi na rynek australijski

Po sukcesie sprzedażowym w Europie, CUPRA oficjalnie potwierdza, że jeszcze pod koniec bieżącego roku rozpocznie się produkcja modelu Born w Australii.

Opel Combo-e nowy kompaktowy van
Elektryczne | 20.01.21

Opel Combo-e nowy kompaktowy van

Właściciele małych firm i fachowcy poszukujący bezemisyjnego pojazdu o szczególnie miejskim charakterze powinni zainteresować się nowym Oplem Combo-e.

Całkiem nowe Renault Express
Wiadomości | 12.11.20

Całkiem nowe Renault Express

Aby zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów, Renault przedstawia Całkowicie nowe Renault Express, dostępne zarówno w wersji użytkowej, jak i osobowej. Ta komplementarna gama czterech pojazdów będzie prezentowana i sprzedawana od wiosny 2021 roku.