Premiery | 19.04.21

Zupełnie nowy elektryczny SUV Mitsubishi AIRTREK

Zaprojektowany wyłącznie na rynek chiński, całkowicie nowy AIRTREK zostanie wprowadzony na rynek pod koniec tego roku.


Zupełnie nowy elektryczny SUV Mitsubishi AIRTREK

Całkowicie nowy elektryczny SUV Mitsubishi  AIRTREK zaprezentowany na targach Auto Shanghai 2021 opiera się na koncepcji „e-cruisingowego SUV-a” opartego na trzech słowach kluczowych: „Elektryczny (pojazd elektryczny)”, „Rozszerzający (poszerzanie przyjemności życia dzięki samochodowi)” oraz „Ekspresyjny (wyrażający wyjątkowość MITSUBISHI MOTORS). ” Generuje obraz zaawansowanego wyrafinowania, dopasowanego do pojazdu elektrycznego, a jednocześnie zawiera spójną tożsamość projektową MMC, reprezentowaną przez koncepcję przedniego projektu Dynamic Shield, i jest stylizowany, aby wyrazić potężne osiągi, których oczekuje się od pojazdu Mitsubishi.


 
„Opracowaliśmy AIRTREK jako SUV, który pozwala klientom cieszyć się nieograniczonymi przygodami” - powiedział John Signoriello, dyrektor wykonawczy odpowiedzialny za globalny marketing i sprzedaż w firmie MMC. Zaprojektowany wyłącznie na rynek chiński, całkowicie nowy AIRTREK zostanie wprowadzony na rynek pod koniec tego roku jako czwarty model gamy MITSUBISHI MOTORS w Chinach.Polestar Precept uznany za najlepszy samochód koncepcyjny
Concept Cars | 23.09.21

Polestar Precept uznany za najlepszy samochód koncepcyjny

Polestar Precept, pojazd koncepcyjny Polestar Cars, jest zwycięzcą nagrody EyesOn Design Awards 2021 za najlepszy pojazd koncepcyjny i najlepiej zaprojektowane wnętrze.

Mercedes-AMG Project ONE: testy wkraczają w ekscytującą fazę
Concept Cars | 19.08.20

Mercedes-AMG Project ONE: testy wkraczają w ekscytującą fazę

Rozwój hipersamochodu Mercedes-AMG Project ONE wkracza w nową fazę, więc coraz bardziej zbliża go do standardu produkcyjnego.

Aston Martin świętuje premierę 25. filmu o Jamesie Bondzie
Tuning | 17.08.20

Aston Martin świętuje premierę 25. filmu o Jamesie Bondzie

z dwoma ekskluzywnymi specjalnymi edycjami 007 inspirowanymi samochodami z filmu No Time to Die.