Premiery | 19.04.21

Zupełnie nowy elektryczny SUV Mitsubishi AIRTREK

Zaprojektowany wyłącznie na rynek chiński, całkowicie nowy AIRTREK zostanie wprowadzony na rynek pod koniec tego roku.


Zupełnie nowy elektryczny SUV Mitsubishi AIRTREK

Całkowicie nowy elektryczny SUV Mitsubishi  AIRTREK zaprezentowany na targach Auto Shanghai 2021 opiera się na koncepcji „e-cruisingowego SUV-a” opartego na trzech słowach kluczowych: „Elektryczny (pojazd elektryczny)”, „Rozszerzający (poszerzanie przyjemności życia dzięki samochodowi)” oraz „Ekspresyjny (wyrażający wyjątkowość MITSUBISHI MOTORS). ” Generuje obraz zaawansowanego wyrafinowania, dopasowanego do pojazdu elektrycznego, a jednocześnie zawiera spójną tożsamość projektową MMC, reprezentowaną przez koncepcję przedniego projektu Dynamic Shield, i jest stylizowany, aby wyrazić potężne osiągi, których oczekuje się od pojazdu Mitsubishi.


 
„Opracowaliśmy AIRTREK jako SUV, który pozwala klientom cieszyć się nieograniczonymi przygodami” - powiedział John Signoriello, dyrektor wykonawczy odpowiedzialny za globalny marketing i sprzedaż w firmie MMC. Zaprojektowany wyłącznie na rynek chiński, całkowicie nowy AIRTREK zostanie wprowadzony na rynek pod koniec tego roku jako czwarty model gamy MITSUBISHI MOTORS w Chinach.Znamy datę premiery zupełnie nowego Subaru WRX
Wiadomości | 27.07.21

Znamy datę premiery zupełnie nowego Subaru WRX

Zupełnie nowe Subaru WRX zadebiutuje na New York International Auto Show. Sprawdź datę i zobacz wideo zapowiedź.

Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory
Wiadomości | 16.05.20

Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory

Mansory Group. Krótkie wideo prezentujące pracę firmy nad nowymi projektami samochodów.

Akademia SKODY wznawia pracę nad samochodem koncepcyjnym SCALA w wersji Spider
Concept Cars | 21.05.20

Akademia SKODY wznawia pracę nad samochodem koncepcyjnym SCALA w wersji Spider

Trzydziestu jeden studentów Akademii ŠKODY powróciło do pracy nad tworzeniem siódmego studenckiego samochodu koncepcyjnego. Po przymusowej przerwie studenci wraz z nauczycielami mogą powrócić do pracy nad kompaktowym modelem SCALA w wersji Spider.