Wiadomości | 16.05.20

Zobacz jedną z najlepszych firm tuningowych od środka Mansory

Mansory Group. Krótkie wideo prezentujące pracę firmy nad nowymi projektami samochodów.



Porsche wprowadza na rynek nowego Macana
Premiery | 20.07.21

Porsche wprowadza na rynek nowego Macana

Ze zwiększoną wydajnością, ostrzejszym designem i nową koncepcją obsługi. Wszystkie trzy dostępne wersje mają znacznie większą moc niż ich poprzednicy.

Premiera nowego Nissana Ariya odbędzie się w nowo wybudowanym centrum wystawniczym Nissana w Jokohamie
Wiadomości | 09.07.20

Premiera nowego Nissana Ariya odbędzie się w nowo wybudowanym centrum wystawniczym Nissana w Jokohamie

W tym nowo wybudowanym, specjalnie na potrzeby marki Nissan, budynku, olbrzymim kompleksie, w którym zwiedzający będą mogli zapoznać się z obecnymi i przyszłymi pojazdami i technologiami.

Nowy Opel Mokka. Nowy elektryk zgubił X w nazwie
Wiadomości | 22.04.20

Nowy Opel Mokka. Nowy elektryk zgubił X w nazwie

Nowy Opel Mokka już na drogach. Nadal zakamuflowany, ale gotowy do pierwszych ważnych testów z inżynierami Opla. I jest elektryczny! Opel Mokka drugiej generacji jest zupełnie nowy, a jego nowoczesna technologia, w tym e-power, jest dokładnie testowana, konfigurowana i zatwierdzana przed wprowadzeniem na rynek. Nowa elektryczna Mokka dostępna od początku w sprzedaży jako samochód elektryczny z zasilaniem akumulatorowym. Testowana nadal w pełni zakamuflowana naprawdę ekscytująca.