Wiadomości | 13.07.20

Zobacz futurystyczne i wszechstronne wnętrze nowego Kia Carnival

Kia Motors Corporation zaprezentowała dziś wnętrze nowego Kia Carnival w serii zdjęć przedstawiających nowy pojazd w koreańskiej specyfikacji.


Zobacz futurystyczne i wszechstronne wnętrze nowego Kia Carnival

Kia Motors Corporation zaprezentowała dziś wnętrze nowego Kia Carnival w serii zdjęć przedstawiających nowy pojazd w koreańskiej specyfikacji. Opierając się na koncepcji wnętrz „Talentów przestrzennych”, nowy Karnawał - flagowy minivan czwartej generacji marki i sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona - zapewnia przestronne, wygodne i futurystyczne środowisko dla młodych rodzin. Bezkonkurencyjne połączenie innowacji, elastyczności i stylu ma zadowolić zarówno kierowcę, jak i pasażerów.

 

Podobnie jak jego poprzednik, Carnival oferuje znaczną ilość miejsca dla pasażerów we wszystkich rzędach. Projektanci stworzyli w środku większe poczucie przestronności w połączeniu z odnowionym poczuciem nowoczesności i stylu. Nowy karnawał zapewnia pasażerom we wszystkich rzędach futurystyczną, swobodną przestrzeń do spędzania podróży.

Futurystyczna, przestronna kabina z najwyższej jakości materiałami i innowacyjną technologią

 

Wnętrze Carnival czwartej generacji reprezentuje wzrost jakości i designu w stosunku do swojego poprzednika, z nową futurystyczną kabiną na lata 2020. Zaawansowana technologicznie atmosfera jest najbardziej widoczna w szerokiej, owijanej desce rozdzielczej, z wysoką konsolą, która jest elegancka w swojej prostocie i najnowocześniejsza w szeregu funkcji, które oferuje. Deska rozdzielcza bezproblemowo integruje technologie podwójnego ekranu z systemem informacyjno-rozrywkowym z dotykowymi elementami sterującymi, umożliwiając kierowcy kierowanie własnym kabiną.

 

Samą deskę rozdzielczą akcentują zaawansowane technologicznie dwa cyfrowe wyświetlacze umieszczone pod jednym kawałkiem szkła, które łączą najnowszy 12,3-calowy zestaw wskaźników Kia z 12,3-calowym ekranem dotykowym i systemem informacyjno-rozrywkowym. Ten wyświetlacz zawiera wiele przydatnych informacji na podzielonych ekranach o przekątnej 12,3 cala. Wiele funkcji systemu audio-nawigacyjnego może być sterowanych za pomocą dotykowych przycisków na ekranie, z podobnym panelem w dolnej części środkowej konsoli systemu klimatyzacji. Pokrętło zmiany biegów dla skrzyni biegów u podstawy konsoli środkowej dodatkowo wyraża poczucie nowej technologii Carnival i nowoczesności.

 

Użyteczność w obfitości: inteligentne opakowanie dla trzech lub czterech rzędów

 

Carnival oferuje obfite inteligentne opakowania wewnętrzne i schowki w kabinie. 22-letnie dziedzictwo Karnawału polega na przestronności i wszechstronności, a nowy model maksymalnie to wykorzystuje, bazując na koncepcji wnętrz „Talentów przestrzennych” stworzonych przez zespoły projektowe Kia.

 

Carnival czwartej generacji ma większy rozstaw osi, dłuższy zwis tylny i szersze nadwozie. Rezultatem jest więcej miejsca dla pasażerów we wszystkich trzech lub czterech rzędach. W zależności od rynku Carnival oferuje właścicielom trzy- lub czterorzędowe konfiguracje siedzeń, z miejscem dla 7, 9 lub 11 osób. W popularnej 7-osobowej konfiguracji Carnival może pochwalić się rozkładanymi „krzesłami kapitańskimi” Kii dla pasażerów w drugim rzędzie, z regulowanymi oparciami, podłokietnikami i podnóżkami zapewniającymi siedzenia „klasy biznesowej” dla wygody podczas długich podróży.

 

Carnival wyróżnia się praktycznymi opcjami przechowywania dla pasażerów, oferując szereg nowych funkcji do przechowywania, wspierania, a nawet ładowania urządzeń elektronicznych i mniejszych przedmiotów. Osoby w drugim rzędzie mają dostęp do ładowanych przez USB ładowarek, siatek do przechowywania urządzeń mobilnych i nowej szuflady w podstawie tylnej konsoli, z tacą do przechowywania tabletów lub telefonów powyżej większej przestrzeni do przechowywania.Światowa premiera CUPRA UrbanRebel Concept
Premiery | 01.09.21

Światowa premiera CUPRA UrbanRebel Concept

Koncepcja miejskiego pojazdu elektrycznego zostanie w pełni pokazana podczas otwarcia CUPRA City Garage w Monachium podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego IAA w Monachium.

Zobacz oficjalną reklamę GM podczas Super Bowl  LV
Wiadomości | 06.02.21

Zobacz oficjalną reklamę GM podczas Super Bowl LV

General Motors zatrudnił aktora Willa Ferrella do swojej reklamy zatytułowanej "No Way, Norway".

Zupełnie nowy Nissan Rogue
Premiery | 16.06.20

Zupełnie nowy Nissan Rogue

Kiedy Nissan zaczął projektować 2021 Rogue, najlepiej sprzedający się model w największym segmencie branży, firma skoncentrowała się na zapewnieniu funkcjonalności, elastyczności, technologii i bezpieczeństwa, które mają po prostu ułatwić życie.