Wiadomości | 13.07.20

Zobacz futurystyczne i wszechstronne wnętrze nowego Kia Carnival

Kia Motors Corporation zaprezentowała dziś wnętrze nowego Kia Carnival w serii zdjęć przedstawiających nowy pojazd w koreańskiej specyfikacji.


Zobacz futurystyczne i wszechstronne wnętrze nowego Kia Carnival

Kia Motors Corporation zaprezentowała dziś wnętrze nowego Kia Carnival w serii zdjęć przedstawiających nowy pojazd w koreańskiej specyfikacji. Opierając się na koncepcji wnętrz „Talentów przestrzennych”, nowy Karnawał - flagowy minivan czwartej generacji marki i sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie jako Kia Sedona - zapewnia przestronne, wygodne i futurystyczne środowisko dla młodych rodzin. Bezkonkurencyjne połączenie innowacji, elastyczności i stylu ma zadowolić zarówno kierowcę, jak i pasażerów.

 

Podobnie jak jego poprzednik, Carnival oferuje znaczną ilość miejsca dla pasażerów we wszystkich rzędach. Projektanci stworzyli w środku większe poczucie przestronności w połączeniu z odnowionym poczuciem nowoczesności i stylu. Nowy karnawał zapewnia pasażerom we wszystkich rzędach futurystyczną, swobodną przestrzeń do spędzania podróży.

Futurystyczna, przestronna kabina z najwyższej jakości materiałami i innowacyjną technologią

 

Wnętrze Carnival czwartej generacji reprezentuje wzrost jakości i designu w stosunku do swojego poprzednika, z nową futurystyczną kabiną na lata 2020. Zaawansowana technologicznie atmosfera jest najbardziej widoczna w szerokiej, owijanej desce rozdzielczej, z wysoką konsolą, która jest elegancka w swojej prostocie i najnowocześniejsza w szeregu funkcji, które oferuje. Deska rozdzielcza bezproblemowo integruje technologie podwójnego ekranu z systemem informacyjno-rozrywkowym z dotykowymi elementami sterującymi, umożliwiając kierowcy kierowanie własnym kabiną.

 

Samą deskę rozdzielczą akcentują zaawansowane technologicznie dwa cyfrowe wyświetlacze umieszczone pod jednym kawałkiem szkła, które łączą najnowszy 12,3-calowy zestaw wskaźników Kia z 12,3-calowym ekranem dotykowym i systemem informacyjno-rozrywkowym. Ten wyświetlacz zawiera wiele przydatnych informacji na podzielonych ekranach o przekątnej 12,3 cala. Wiele funkcji systemu audio-nawigacyjnego może być sterowanych za pomocą dotykowych przycisków na ekranie, z podobnym panelem w dolnej części środkowej konsoli systemu klimatyzacji. Pokrętło zmiany biegów dla skrzyni biegów u podstawy konsoli środkowej dodatkowo wyraża poczucie nowej technologii Carnival i nowoczesności.

 

Użyteczność w obfitości: inteligentne opakowanie dla trzech lub czterech rzędów

 

Carnival oferuje obfite inteligentne opakowania wewnętrzne i schowki w kabinie. 22-letnie dziedzictwo Karnawału polega na przestronności i wszechstronności, a nowy model maksymalnie to wykorzystuje, bazując na koncepcji wnętrz „Talentów przestrzennych” stworzonych przez zespoły projektowe Kia.

 

Carnival czwartej generacji ma większy rozstaw osi, dłuższy zwis tylny i szersze nadwozie. Rezultatem jest więcej miejsca dla pasażerów we wszystkich trzech lub czterech rzędach. W zależności od rynku Carnival oferuje właścicielom trzy- lub czterorzędowe konfiguracje siedzeń, z miejscem dla 7, 9 lub 11 osób. W popularnej 7-osobowej konfiguracji Carnival może pochwalić się rozkładanymi „krzesłami kapitańskimi” Kii dla pasażerów w drugim rzędzie, z regulowanymi oparciami, podłokietnikami i podnóżkami zapewniającymi siedzenia „klasy biznesowej” dla wygody podczas długich podróży.

 

Carnival wyróżnia się praktycznymi opcjami przechowywania dla pasażerów, oferując szereg nowych funkcji do przechowywania, wspierania, a nawet ładowania urządzeń elektronicznych i mniejszych przedmiotów. Osoby w drugim rzędzie mają dostęp do ładowanych przez USB ładowarek, siatek do przechowywania urządzeń mobilnych i nowej szuflady w podstawie tylnej konsoli, z tacą do przechowywania tabletów lub telefonów powyżej większej przestrzeni do przechowywania.25 lat Skody Octavia Combi
Wiadomości | 03.03.23

25 lat Skody Octavia Combi

We wtorek 3 marca 1998 roku na Salonie Samochodowym w Genewie Skoda zaprezentowała nowe kombi, pod wieloma względami przekraczające granice niższej klasy średniej.

Dodge Muscle w pogoni za mocą. Zobacz wydarzenie online
Wiadomości | 02.07.20

Dodge Muscle w pogoni za mocą. Zobacz wydarzenie online

Nigdy nie było lepszego czasu, aby być fanem American Muscle! Zapraszamy na event przygotowany przez markę Dodge. Wybierz się na wirtualną wycieczkę.

Morgan Plus 8 GTR, najmocniejszy samochód w historii firmy
Tuning | 14.12.21

Morgan Plus 8 GTR, najmocniejszy samochód w historii firmy

Ulepszenia wydajności zwiększyły moc wyjściową Plus 8 do 375 KM, co czyni go najpotężniejszym Morganem w historii fabryki z Malvern Link.