Premiery | 16.09.20

Z Proto nowy sportowy model Nissana

Pokazany na wirtualnym wydarzeniu transmitowanym dookoła świata z Nissan Pavilion w Jokohamie, prototypowy samochód ma nowy wygląd wewnątrz i na zewnątrz, a także podwójny turbodoładowany silnik V-6 z manualną skrzynią biegów.

Nissan zaprezentował dziś Z Proto, sygnalizując zamiar firmy wprowadzenia nowej generacji legendarnego samochodu sportowego Z. Pokazany na wirtualnym wydarzeniu transmitowanym dookoła świata z Nissan Pavilion w Jokohamie, prototypowy samochód ma nowy wygląd wewnątrz i na zewnątrz, a także podwójny turbodoładowany silnik V-6 z manualną skrzynią biegów.

 

Po raz pierwszy zasugerowany w filmie „Nissan A-Z” w maju, Nissan Z Proto w pełni oddaje hołd 50-letniemu dziedzictwu Z. Jednocześnie jest to na wskroś nowoczesny samochód sportowy.

 

„Z jako czysty samochód sportowy reprezentuje ducha Nissana” - powiedział dyrektor generalny Nissana Makoto Uchida. „To kluczowy model w naszym planie transformacji Nissana NEXT i dowód na to, że potrafimy robić to, czego inni nie mają odwagi zrobić, od A do Z. Jako fan Z, z przyjemnością ogłaszam, że następny Z nadchodzi."Volkswagen Samochody Dostawcze pokazuje szkic nowego Multivana
Wiadomości | 06.05.21

Volkswagen Samochody Dostawcze pokazuje szkic nowego Multivana

To będzie zupełnie nowy Multivan, a Volkswagen Samochody Dostawcze już w czerwcu świętować będzie jego premierę.

Oto całkowicie przeprojektowana wersja limuzyny Toyota Crown
Wiadomości | 04.05.20

Oto całkowicie przeprojektowana wersja limuzyny Toyota Crown

Nadchodzi nowy Renault Megane
Wiadomości | 11.09.20

Nadchodzi nowy Renault Megane

Renault Mégane to samochód liczb: 7 milionów sprzedanych samochodów na całym świecie, 4 generacje, 3 rekordy na prestiżowym torze Nurburgring.