Premiery | 16.09.20

Z Proto nowy sportowy model Nissana

Pokazany na wirtualnym wydarzeniu transmitowanym dookoła świata z Nissan Pavilion w Jokohamie, prototypowy samochód ma nowy wygląd wewnątrz i na zewnątrz, a także podwójny turbodoładowany silnik V-6 z manualną skrzynią biegów.

Nissan zaprezentował dziś Z Proto, sygnalizując zamiar firmy wprowadzenia nowej generacji legendarnego samochodu sportowego Z. Pokazany na wirtualnym wydarzeniu transmitowanym dookoła świata z Nissan Pavilion w Jokohamie, prototypowy samochód ma nowy wygląd wewnątrz i na zewnątrz, a także podwójny turbodoładowany silnik V-6 z manualną skrzynią biegów.

 

Po raz pierwszy zasugerowany w filmie „Nissan A-Z” w maju, Nissan Z Proto w pełni oddaje hołd 50-letniemu dziedzictwu Z. Jednocześnie jest to na wskroś nowoczesny samochód sportowy.

 

„Z jako czysty samochód sportowy reprezentuje ducha Nissana” - powiedział dyrektor generalny Nissana Makoto Uchida. „To kluczowy model w naszym planie transformacji Nissana NEXT i dowód na to, że potrafimy robić to, czego inni nie mają odwagi zrobić, od A do Z. Jako fan Z, z przyjemnością ogłaszam, że następny Z nadchodzi."Jeep zapowiedział premierę nowego Compassa
Wiadomości | 01.04.21

Jeep zapowiedział premierę nowego Compassa

Kiedy premiera całkowicie nowego modelu Jeep Compass?

Tylko 500 sztuk BMW X7 Edition Dark Shadow
Tuning | 24.07.20

Tylko 500 sztuk BMW X7 Edition Dark Shadow

Edycja specjalna pierwszego SAV-a w segmencie luksusowym zachwyca wysokiej jakości stylistyką i wyposażeniem BMW Individual produkcja w limitowanej edycji około 500 sztuk w zakładzie BMW w Spartanburgu .

Nowa Kona N będzie kolejnym modelem w gamie N
Wiadomości | 12.01.21

Nowa Kona N będzie kolejnym modelem w gamie N

Będzie to pierwszy SUV w sportowej submarce Hyundaia z ośmiobiegową skrzynią N DCT oraz 2-litrowym turbodoładowanym silnikiem.