Premiery | 16.09.20

Z Proto nowy sportowy model Nissana

Pokazany na wirtualnym wydarzeniu transmitowanym dookoła świata z Nissan Pavilion w Jokohamie, prototypowy samochód ma nowy wygląd wewnątrz i na zewnątrz, a także podwójny turbodoładowany silnik V-6 z manualną skrzynią biegów.

Nissan zaprezentował dziś Z Proto, sygnalizując zamiar firmy wprowadzenia nowej generacji legendarnego samochodu sportowego Z. Pokazany na wirtualnym wydarzeniu transmitowanym dookoła świata z Nissan Pavilion w Jokohamie, prototypowy samochód ma nowy wygląd wewnątrz i na zewnątrz, a także podwójny turbodoładowany silnik V-6 z manualną skrzynią biegów.

 

Po raz pierwszy zasugerowany w filmie „Nissan A-Z” w maju, Nissan Z Proto w pełni oddaje hołd 50-letniemu dziedzictwu Z. Jednocześnie jest to na wskroś nowoczesny samochód sportowy.

 

„Z jako czysty samochód sportowy reprezentuje ducha Nissana” - powiedział dyrektor generalny Nissana Makoto Uchida. „To kluczowy model w naszym planie transformacji Nissana NEXT i dowód na to, że potrafimy robić to, czego inni nie mają odwagi zrobić, od A do Z. Jako fan Z, z przyjemnością ogłaszam, że następny Z nadchodzi."Poznaj szeroki wybór napędów Mitsubishi ASX nowej generacji
Wiadomości | 09.06.22

Poznaj szeroki wybór napędów Mitsubishi ASX nowej generacji

Nowy ASX będzie wyposażony w pięć wariantów benzynowych i zelektryfikowanych układów napędowych, opracowanych na rynek europejski.

Ostatnie testy BMW i5 czyli w pełni elektrycznej wersji nowego BMW serii 5 Limuzyna
Elektryczne | 26.04.23

Ostatnie testy BMW i5 czyli w pełni elektrycznej wersji nowego BMW serii 5 Limuzyna

Elastyczna technologia układu napędowego oferowana w nowej gamie BMW serii 5, dająca teraz klientom wybór między układami spalinowymi, hybrydowymi plug-in i w pełni elektrycznymi

Pancerne, jednocześnie w pełni elektryczne nowe BMW serii 7
Wiadomości | 09.08.23

Pancerne, jednocześnie w pełni elektryczne nowe BMW serii 7

Jako pierwszy na świecie luksusowy sedan ochronny nowej generacji z całkowicie elektrycznym układem napędowym, BMW i7 Protection jest prawdziwym pionierem.