Elektryczne | 24.11.21

Wuling Nano EV

Taki mały chiński Smart w opakowaniu z przed kilku lat. Wuling wprowadził dwumiejscowy pojazd elektryczny z praktyczną konstrukcją Free Two Go. Ciekawy?

Jest to prawdopodobnie najtańszy nowy samochód elektryczny na świecie.

Wuling wprowadził na rynek Nano EV, dwumiejscowy pojazd elektryczny z praktyczną konstrukcją „Free Two Go”, która odpowiada potrzebom dzisiejszego niezależnego młodego pokolenia i par (na rynku chińskim), które czerpią radość z podróżowania.

 

Nano EV ma długość 2497 milimetrów, szerokość 1526 milimetrów i wysokość 1616 milimetrów, a jego rozstaw osi wynosi 1600 milimetrów. Jego rozmiar i promień skrętu wynoszący 3,8 metra sprawiają, że jest idealny dla osób dojeżdżających do pracy w mieście – umożliwiając im wsiadanie i wysiadanie z ciasnych przestrzeni.

 

Cztery popularne kolory – E-Sports White, Hip-Hop Blue, Hip-Hop Yellow i Digital Grey – pasują do inteligentnego stylu Nano EV. Nawiązują do prostego i wygodnego wnętrza, w którym znajduje się wiele pomysłowych przestrzeni, aby zaspokoić różnorodne potrzeby związane z przechowywaniem.

 

Nano EV generuje 24 kW mocy maksymalnej i 85 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Ma zasięg do 305 kilometrów na jednym ładowaniu. Z opcjonalną szybką ładowarką o mocy 6,6 kW o dużej mocy, Nano EV można w pełni naładować w 4,5 godziny.

 

Model jest wyposażony w inteligentny system zarządzania baterią BMS, a także w technologię wstępnego podgrzewania w niskiej temperaturze i izolację baterii w celu ochrony zimowej żywotności baterii. Funkcje akumulatora można nawet zdalnie monitorować za pomocą aplikacji na smartfona.

 

Aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo, ponad 40% karoserii Nano EV składa się ze stali o wysokiej wytrzymałości i stali formowanej na gorąco. Jest również wyposażony w elektroniczną kontrolę stabilności, elektroniczny rozdział siły hamowania, system wspomagania ruszania pod górę, system monitorowania ciśnienia w oponach i radar cofania.

 

Trzy wersje Wuling Nano EV kosztują od 49 800 RMB do 59 800 RMB, czyli odpowiednio po średnim kursie juana chińskiego z 24 listopada 2021 w zaokrągleniu od 32 tysięcy złotych do 39 tysięcy złotych.Poznaj nowe Porsche Panamera. Światowa premiera online.
Premiery | 26.08.20

Poznaj nowe Porsche Panamera. Światowa premiera online.

Porsche prezentuje kompleksowo odnowioną Panamerę. Nowe Porsche Panamera obejmuje teraz jeszcze szersze spektrum. Łączy osiągi samochodu sportowego z komfortem ekskluzywnej limuzyny.

Citroen Ami teraz jako furgonetka
Elektryczne | 06.05.21

Citroen Ami teraz jako furgonetka

Innowacyjne, inteligentne rozwiązanie dostawcze, łączące wszystkie zalety Ami z całkowitą użyteczną objętością ponad 400 litrów i ładownością 140 kg.

Powrót PEUGEOT Sport do sportów motorowych
MotorSport | 08.02.21

Powrót PEUGEOT Sport do sportów motorowych

Długodystansowych Mistrzostw Świata FIA (FIA WEC) i Le Mans 24. Godziny.