Elektryczne | 24.11.21

Wuling Nano EV

Taki mały chiński Smart w opakowaniu z przed kilku lat. Wuling wprowadził dwumiejscowy pojazd elektryczny z praktyczną konstrukcją Free Two Go. Ciekawy?

Jest to prawdopodobnie najtańszy nowy samochód elektryczny na świecie.

Wuling wprowadził na rynek Nano EV, dwumiejscowy pojazd elektryczny z praktyczną konstrukcją „Free Two Go”, która odpowiada potrzebom dzisiejszego niezależnego młodego pokolenia i par (na rynku chińskim), które czerpią radość z podróżowania.

 

Nano EV ma długość 2497 milimetrów, szerokość 1526 milimetrów i wysokość 1616 milimetrów, a jego rozstaw osi wynosi 1600 milimetrów. Jego rozmiar i promień skrętu wynoszący 3,8 metra sprawiają, że jest idealny dla osób dojeżdżających do pracy w mieście – umożliwiając im wsiadanie i wysiadanie z ciasnych przestrzeni.

 

Cztery popularne kolory – E-Sports White, Hip-Hop Blue, Hip-Hop Yellow i Digital Grey – pasują do inteligentnego stylu Nano EV. Nawiązują do prostego i wygodnego wnętrza, w którym znajduje się wiele pomysłowych przestrzeni, aby zaspokoić różnorodne potrzeby związane z przechowywaniem.

 

Nano EV generuje 24 kW mocy maksymalnej i 85 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Ma zasięg do 305 kilometrów na jednym ładowaniu. Z opcjonalną szybką ładowarką o mocy 6,6 kW o dużej mocy, Nano EV można w pełni naładować w 4,5 godziny.

 

Model jest wyposażony w inteligentny system zarządzania baterią BMS, a także w technologię wstępnego podgrzewania w niskiej temperaturze i izolację baterii w celu ochrony zimowej żywotności baterii. Funkcje akumulatora można nawet zdalnie monitorować za pomocą aplikacji na smartfona.

 

Aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo, ponad 40% karoserii Nano EV składa się ze stali o wysokiej wytrzymałości i stali formowanej na gorąco. Jest również wyposażony w elektroniczną kontrolę stabilności, elektroniczny rozdział siły hamowania, system wspomagania ruszania pod górę, system monitorowania ciśnienia w oponach i radar cofania.

 

Trzy wersje Wuling Nano EV kosztują od 49 800 RMB do 59 800 RMB, czyli odpowiednio po średnim kursie juana chińskiego z 24 listopada 2021 w zaokrągleniu od 32 tysięcy złotych do 39 tysięcy złotych.Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?
Wiadomości | 22.03.22

Używane auto elektryczne, czy to dobry pomysł?

Najczęstszymi powodami, dla których kierowcy wybierają właśnie ten rodzaj auta są m.in. kwestie ekologiczne, wysoki komfort jazdy oraz znacznie niższe koszty eksploatacji.

Audi RS 4 w wersji od ABT
Tuning | 01.10.20

Audi RS 4 w wersji od ABT

Obecne Audi RS 4 może pochwalić się imponującą linią rodową, która sięga RS2. Chociaż niedawno przeszedł lifting, ABT Sportsline już prezentuje kolejny etap swojej ewolucji. Specjalna edycja ABT RS4-S

Mini wprowadza na rynek w pełni elektryczny kabriolet MINI Cooper SE Cabrio
Elektryczne | 16.02.23

Mini wprowadza na rynek w pełni elektryczny kabriolet MINI Cooper SE Cabrio

Limitowana seria elektrycznego hatchbacka do 999 egzemplarzy będzie dostępna wyłącznie w Europie.