Wiadomości | 19.05.21

Wkrótce zobaczymy zupełnie nową Toyotę Tundra

Jeszcze w tym roku pojawi się nowa generacja popularnego pełnowymiarowego pickupa Toyoty Tundra.

Przyszłość ciężarówek Toyoty rysuje się w jasnych barwach, a na czele stoi zupełnie nowa Toyota Tundra nowej generacji z 2022 roku.

 

Przeprojektowana z bezkompromisową mocą i naładowana zaawansowaną technologią bestia z nadwoziem na ramie jest gotowa wyruszyć w trasę z rykiem.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat nowej Toyoty Tundra na naszej stronie.



Najwyższa możliwa ocena bezpieczeństwa BMW iX według Euro NCAP
Elektryczne | 08.12.21

Najwyższa możliwa ocena bezpieczeństwa BMW iX według Euro NCAP

Eksperci Europejskiego Programu Oceny Nowych Samochodów przyznali BMW iX najwyższą możliwą ocenę pięciu gwiazdek za doskonałą ochroną pasażerów.

Volkswagen rozpoczyna seryjną produkcje ID.4
Elektryczne | 21.08.20

Volkswagen rozpoczyna seryjną produkcje ID.4

Na linii produkcyjnej w Zwickau rozpoczyna się seryjna produkcja ID.4. W pełni elektryczny kompaktowy SUV zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca.

5 najfajniejszych rzeczy o Volkswagenie Jetta GLI 2020
Wiadomości | 17.06.20

5 najfajniejszych rzeczy o Volkswagenie Jetta GLI 2020

Volkswagen of America przedstawia nową serię wideo, aby podkreślić pięć najfajniejszych rzeczy, których możesz nie wiedzieć o modelach z linii 2020 - od podstawowej wersji Jetta po najwyższej klasy Arteon. Pierwsze wideo prezentuje Volkswagena Jetta GLI 2020.