Wiadomości | 10.04.20

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie

Po odwołaniu tegorocznej wystawy samochodowej w Genewie (GIMS 2020), marka Volkswagen zdecydowała się udostępnić projekt własnego stoiska w internecie.


Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie

Czy masz ochotę zobaczyć jak wyglądałoby stoisko Volkswagena podczas targów w Genewie? (GIMS 2020)

Można go teraz oglądać online. Trasa 360 ° oferuje interaktywne wrażenia cyfrowe, które pozwalają odwiedzającym zanurzyć się w programie. Mogą spacerować po kabinie, przeglądać pojazdy ze wszystkich stron, a także zmieniać kolory i konfiguracje obręczy kół za pomocą łatwych w użyciu funkcji. Odwiedzający mogą zapoznać się ze wszystkimi nowymi modelami marki: w pełni elektryczny ID.3, Golf 8 GTI oraz nowy Touareg R w technologi Plug-In-Hybrid. 

Czy jesteś gotowy na wirtualny spacer?

Oto link do spaceru online: https://volkswagen.pureweb.io/?name=vw&maxSize=720p

Wirtualna wizyta na targach jest bezpłatna. Strona jest dostępna do 17 kwietnia 2020 r. W języku niemieckim i angielskim.Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder
Wiadomości | 14.05.20

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder

Automobili Lamborghini uruchomił swój pierwszy cyfrowy znaczek kolekcjonerski we współpracy z Bitstamps, dostępny w dedykowanej aplikacji i zostanie wydany w limitowanej i numerowanej edycji 20 000 sztuk.

Dlaczego warto wybrać matowy lakier w samochodzie?
Wiadomości | 19.05.23

Dlaczego warto wybrać matowy lakier w samochodzie?

Z okazji Międzynarodowego Dnia Mycia Samochodów, który przypada 19 maja, marka CUPRA zwraca uwagę na coraz popularniejsze wśród polskich użytkowników auta z lakierami o matowym wykończeniu.

Rekordowy rok 2022 Automobili Lamborghini
Wiadomości | 11.01.23

Rekordowy rok 2022 Automobili Lamborghini

Firma z siedzibą w Sant'Agata Bolognese kontynuuje swoją ścieżkę wzrostu, osiągając kolejny rekord sprzedaży, dostarczając ponad 9 000 samochodów.