Wiadomości | 29.04.21

Volkswagen pokazał zwiastun wideo ID.5

Volkswagen nadal rozwija swoją rodzinę elektrycznych modeli ID, tym razem będzie to nowy crossover z nadwoziem coupe.

W ramach prezentacji Volkswagena ID.4 GTX Niemiecki producent samochodów zdecydował się również na zapowiedź kolejnej „akumulatorowej” nowości - crossovera w stylu coupe Volkswagen ID.5.

 

Wideo przedstawia przedprodukcyjną wersję przyszłego samochodu, dokładnie zamaskowaną żółto-czerwoną folią. Sądząc po filmie, SUV jest przeznaczony do jazdy zarówno po mieście, jak i poza nim. Firma nie ogłosiła jeszcze oficjalnie daty prezentacji ID.5, wskazuje tylko, że zobaczymy ją „wkrótce”. Niewykluczone, że crossover zadebiutuje w ostatnim kwartale tego roku.Znamy pierwsze trójki finalistów w sześciu kategoriach World Car Awards 2023
Wiadomości | 07.03.23

Znamy pierwsze trójki finalistów w sześciu kategoriach World Car Awards 2023

Odliczanie zakończy się 5 kwietnia, kiedy zwycięzcy zostaną ogłoszeni na żywo podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Nowym Jorku 2023

Weź udział w szkoleniu bezpiecznej jazdy za kierownicą najnowszych modeli Mercedes-Benz
Wiadomości | 15.04.23

Weź udział w szkoleniu bezpiecznej jazdy za kierownicą najnowszych modeli Mercedes-Benz

Rusza szósty sezon Mercedes-Benz Safety Experience, program szkoleniowy z zakresu bezpiecznej jazdy, który łączy teorie z praktyką.

Wyjątkowe Lamborghini Sian wykonane z ponad 400 000 elementów LEGO Technic
Wiadomości | 26.07.22

Wyjątkowe Lamborghini Sian wykonane z ponad 400 000 elementów LEGO Technic

Po premierze modelu w skali 1:8 w 2020 roku ten model w naturalnej wielkości odtwarza wizjonerski projekt limitowanej edycji włoskiego samochodu sportowego.