Wiadomości | 29.04.21

Volkswagen pokazał zwiastun wideo ID.5

Volkswagen nadal rozwija swoją rodzinę elektrycznych modeli ID, tym razem będzie to nowy crossover z nadwoziem coupe.

W ramach prezentacji Volkswagena ID.4 GTX Niemiecki producent samochodów zdecydował się również na zapowiedź kolejnej „akumulatorowej” nowości - crossovera w stylu coupe Volkswagen ID.5.

 

Wideo przedstawia przedprodukcyjną wersję przyszłego samochodu, dokładnie zamaskowaną żółto-czerwoną folią. Sądząc po filmie, SUV jest przeznaczony do jazdy zarówno po mieście, jak i poza nim. Firma nie ogłosiła jeszcze oficjalnie daty prezentacji ID.5, wskazuje tylko, że zobaczymy ją „wkrótce”. Niewykluczone, że crossover zadebiutuje w ostatnim kwartale tego roku.Nowy Jeep Compass teraz bardziej zaawansowany technologicznie i połączony
Wiadomości | 15.05.20

Nowy Jeep Compass teraz bardziej zaawansowany technologicznie i połączony

Można już składać zamówienia na nowego Jeepa Compass, zbudowany na rynek europejski w fabryce FCA Melfi we Włoszech. Nowy model jest teraz produkowany we Włoszech, dzięki czemu Jeep gwarantuje średni czas dostawy z fabryki około trzech tygodni, a jednocześnie oferuje szereg zaawansowanych przyjaznych dla użytkownika technologii, które zapewniają bardziej wydajne, wygodne i połączone codzienne wrażenia z jazdy.

Całkowicie nowy SUV Ford EVOS
Premiery | 19.04.21

Całkowicie nowy SUV Ford EVOS

Ford EVOS zadebiutował dzisiaj na targach Auto Shanghai 2021 jako pierwszy pojazd opracowany zgodnie z planem Forda China 2.0.

WM Motor dostarczył 30 000 sztuk swojego elektrycznego SUV-a
Elektryczne | 13.07.20

WM Motor dostarczył 30 000 sztuk swojego elektrycznego SUV-a

Firma WM Motor osiągnęła dziś nowy kamień milowy w rozwoju, dostarczając 30 000. inteligentnego SUV-a z napędem elektrycznym w wersji EX5.