Wiadomości | 29.04.21

Volkswagen pokazał zwiastun wideo ID.5

Volkswagen nadal rozwija swoją rodzinę elektrycznych modeli ID, tym razem będzie to nowy crossover z nadwoziem coupe.

W ramach prezentacji Volkswagena ID.4 GTX Niemiecki producent samochodów zdecydował się również na zapowiedź kolejnej „akumulatorowej” nowości - crossovera w stylu coupe Volkswagen ID.5.

 

Wideo przedstawia przedprodukcyjną wersję przyszłego samochodu, dokładnie zamaskowaną żółto-czerwoną folią. Sądząc po filmie, SUV jest przeznaczony do jazdy zarówno po mieście, jak i poza nim. Firma nie ogłosiła jeszcze oficjalnie daty prezentacji ID.5, wskazuje tylko, że zobaczymy ją „wkrótce”. Niewykluczone, że crossover zadebiutuje w ostatnim kwartale tego roku.Mały van klasy premium, nowa Klasa T Mercedes-Benz
Premiery | 26.04.22

Mały van klasy premium, nowa Klasa T Mercedes-Benz

Mercedes-Benz poszerza portfolio o prawdziwego małego vana klasy premium, który łączy przestronność i funkcjonalność ze stylem i komfortem, jak żaden inny pojazd w tym segmencie.

Nowy ID.4 GTX
Premiery | 28.04.21

Nowy ID.4 GTX

Podczas światowej premiery, która odbyła się na lotnisku Tempelhof w Berlinie, Volkswagen zaprezentował swój pierwszy w pełni elektryczny model o wysokich osiągach: ID.4 GTX.

Pożegnanie stalowej ramy podwozia w Morgan Motor Company czas na aluminium
Wiadomości | 09.07.20

Pożegnanie stalowej ramy podwozia w Morgan Motor Company czas na aluminium

W 2020 roku, po 84 latach produkcji, Morgan Motor Company zbudował swój ostatni czterokołowy samochód na tradycyjnym podwoziu z ramą stalową, co oznacza koniec ery firmy.