Premiery | 28.05.20

Volkswagen NIVUS światowa premiera nowego modelu prosto z Brazylii

Volkswagen zaprasza na światową prezentację Nivusa, pięknego, wszechstronnego, nowoczesnego samochodu prosto z Brazylii. Pełna relacja wideo oraz komplet najważniejszych informacji.

Volkswagen Brasil prosto z Sao Paulo prezentuje swój najnowszy model: Nivus. Nowy crossover Utility Vehicle (CUV) w segmencie małych samochodów przekonuje dynamicznym wyglądem, przestronnym wnętrzem pojazdu i podwyższoną pozycją siedzącą. Nivus został opracowany w Ameryce Południowej i początkowo zostanie wprowadzony na rynek brazylijski. Pojazd będzie również dostępny w Argentynie w tym roku. Inne rynki Ameryki Południowej pojawią się w 2021 roku. W dłuższej perspektywie nowy model zostanie również wypuszczony na poziomie międzynarodowym, a także europejska wersja trafi do sprzedaży. W związku z tym Nivus to Volkswagen, który został opracowany w Ameryce Południowej, ale jest również przeznaczony do produkcji i sprzedaży w innych regionach świata.

W 2020 roku Volkswagen do Brasil planuje największą kampanię produktową marki w Ameryce Południowej, obejmującą łącznie 20 nowych produktów. Nivus rozwija nowy segment na rynku brazylijskim, oferując innowacyjny design łączący elementy SUV-a i linie coupé. Jest to jeden z największych modeli w segmencie małych pojazdów o pojemności bagażnika 415 litrów. Pojazd jest oparty na płycie modułowej (MQB) i zostanie zbudowany w zakładzie Anchieta (São Bernardo do Campo, Brazylia) przy użyciu najnowocześniejszych procesów produkcyjnych.Uderzający nowy projekt wnętrza Acura MDX pokazany przed światowym debiutem
Wiadomości | 09.10.20

Uderzający nowy projekt wnętrza Acura MDX pokazany przed światowym debiutem

Nowy flagowy SUV Acura to milowy krok naprzód w zakresie projektowania wnętrz, najwyższej jakości wykonania i technologii, wirtualna premiera w środę 14 października

Elektryczny SUV Suzuki eVX prawie gotowy
Elektryczne | 26.10.23

Elektryczny SUV Suzuki eVX prawie gotowy

Suzuki eVX, pierwszy globalny strategiczny pojazd elektryczny marki Suzuki, zaprezentowany po raz pierwszy w styczniu tego roku w Indiach. Japan Mobility Show 2023.

Morgan P101 w limitowanej edycji
Wiadomości | 19.11.20

Morgan P101 w limitowanej edycji

Firma Morgan Motor Company zaznacza koniec produkcji jednego ze swoich najbardziej lubianych modeli, 3 Wheeler, wraz z zapowiedzią edycji P101.