Premiery | 28.05.20

Volkswagen NIVUS światowa premiera nowego modelu prosto z Brazylii

Volkswagen zaprasza na światową prezentację Nivusa, pięknego, wszechstronnego, nowoczesnego samochodu prosto z Brazylii. Pełna relacja wideo oraz komplet najważniejszych informacji.

Volkswagen Brasil prosto z Sao Paulo prezentuje swój najnowszy model: Nivus. Nowy crossover Utility Vehicle (CUV) w segmencie małych samochodów przekonuje dynamicznym wyglądem, przestronnym wnętrzem pojazdu i podwyższoną pozycją siedzącą. Nivus został opracowany w Ameryce Południowej i początkowo zostanie wprowadzony na rynek brazylijski. Pojazd będzie również dostępny w Argentynie w tym roku. Inne rynki Ameryki Południowej pojawią się w 2021 roku. W dłuższej perspektywie nowy model zostanie również wypuszczony na poziomie międzynarodowym, a także europejska wersja trafi do sprzedaży. W związku z tym Nivus to Volkswagen, który został opracowany w Ameryce Południowej, ale jest również przeznaczony do produkcji i sprzedaży w innych regionach świata.

W 2020 roku Volkswagen do Brasil planuje największą kampanię produktową marki w Ameryce Południowej, obejmującą łącznie 20 nowych produktów. Nivus rozwija nowy segment na rynku brazylijskim, oferując innowacyjny design łączący elementy SUV-a i linie coupé. Jest to jeden z największych modeli w segmencie małych pojazdów o pojemności bagażnika 415 litrów. Pojazd jest oparty na płycie modułowej (MQB) i zostanie zbudowany w zakładzie Anchieta (São Bernardo do Campo, Brazylia) przy użyciu najnowocześniejszych procesów produkcyjnych.Maserati prezentuje Project24.
Concept Cars | 26.07.22

Maserati prezentuje Project24.

Projekt limitowanej serii supersportowego samochodu, tylko 62 sztuki, ma podnieść nieograniczone osiągi marki na nowy poziom adrenaliny na torze.

MG Maze samochód koncepcyjny zainspirowany grami mobilnymi
Concept Cars | 21.09.21

MG Maze samochód koncepcyjny zainspirowany grami mobilnymi

Londyńska firma stylistyczna SAIC Design odpowiedzialna za projekty dla MG Motor zaprezentowała radykalnie nową koncepcję Maze jako inspirowany grami kompaktowy EV.

Ferrari SF21 oficjalna premiera bolidu na sezon 2021
MotorSport | 10.03.21

Ferrari SF21 oficjalna premiera bolidu na sezon 2021

Samochód SF21 Scuderia Ferrari Mission Winnow, który będzie ścigał się w tym sezonie, został dziś pokazany po raz pierwszy.