Premiery | 28.05.20

Volkswagen NIVUS światowa premiera nowego modelu prosto z Brazylii

Volkswagen zaprasza na światową prezentację Nivusa, pięknego, wszechstronnego, nowoczesnego samochodu prosto z Brazylii. Pełna relacja wideo oraz komplet najważniejszych informacji.

Volkswagen Brasil prosto z Sao Paulo prezentuje swój najnowszy model: Nivus. Nowy crossover Utility Vehicle (CUV) w segmencie małych samochodów przekonuje dynamicznym wyglądem, przestronnym wnętrzem pojazdu i podwyższoną pozycją siedzącą. Nivus został opracowany w Ameryce Południowej i początkowo zostanie wprowadzony na rynek brazylijski. Pojazd będzie również dostępny w Argentynie w tym roku. Inne rynki Ameryki Południowej pojawią się w 2021 roku. W dłuższej perspektywie nowy model zostanie również wypuszczony na poziomie międzynarodowym, a także europejska wersja trafi do sprzedaży. W związku z tym Nivus to Volkswagen, który został opracowany w Ameryce Południowej, ale jest również przeznaczony do produkcji i sprzedaży w innych regionach świata.

W 2020 roku Volkswagen do Brasil planuje największą kampanię produktową marki w Ameryce Południowej, obejmującą łącznie 20 nowych produktów. Nivus rozwija nowy segment na rynku brazylijskim, oferując innowacyjny design łączący elementy SUV-a i linie coupé. Jest to jeden z największych modeli w segmencie małych pojazdów o pojemności bagażnika 415 litrów. Pojazd jest oparty na płycie modułowej (MQB) i zostanie zbudowany w zakładzie Anchieta (São Bernardo do Campo, Brazylia) przy użyciu najnowocześniejszych procesów produkcyjnych.Mercedes-Benz VISION AVTR, inspiracja filmem AVATAR
Wiadomości | 17.04.20

Mercedes-Benz VISION AVTR, inspiracja filmem AVATAR

Premiera na targach elektroniki użytkowej CES 2020 w Las Vegas (USA). Niezwykłe połączenie: holistyczna koncepcja VISION AVTR w niespotykany sposób łączy dyscypliny projektowania wnętrza, nadwozia oraz obsługi pojazdu. Charakterystyczny, otwarty design ?spaja? kabinę z tym, co na zewnątrz, w emocjonalną całość, a za jego inspiracje posłużyły stworzenia z filmu ?AVATAR?. Łukowaty profili organiczny język projektowania sprawiają, że VISION AVTR stanowi wizjonerskie spojrzenie projektantów Mercedesa na wygląd samochodów przyszłości.

Zapowiedź przyszłego elektrycznego hatchback-a od Renault
Elektryczne | 12.10.20

Zapowiedź przyszłego elektrycznego hatchback-a od Renault

Groupe Renault pokazała nowe krótkie wideo dwóch światowych nowości.

Dacia pokazała jak nakręcić spot reklamowy samochodu w mieszkaniu
Wiadomości | 15.06.20

Dacia pokazała jak nakręcić spot reklamowy samochodu w mieszkaniu

Tam, gdzie wiele marek samochodowych mogło się narazić na pomysł stworzenia reklamy bez pełnej ekipy produkcyjnej, zatrudnionych aktorów i budżetu, Dacia dostrzegła możliwość zastosowania tego samego inteligentnego myślenia, które wykorzystuje w swojej wydajnej inżynierii i alternatywnym modelu biznesowym, aby stworzyć reklamę czasy.