Premiery | 28.05.20

Volkswagen NIVUS światowa premiera nowego modelu prosto z Brazylii

Volkswagen zaprasza na światową prezentację Nivusa, pięknego, wszechstronnego, nowoczesnego samochodu prosto z Brazylii. Pełna relacja wideo oraz komplet najważniejszych informacji.

Volkswagen Brasil prosto z Sao Paulo prezentuje swój najnowszy model: Nivus. Nowy crossover Utility Vehicle (CUV) w segmencie małych samochodów przekonuje dynamicznym wyglądem, przestronnym wnętrzem pojazdu i podwyższoną pozycją siedzącą. Nivus został opracowany w Ameryce Południowej i początkowo zostanie wprowadzony na rynek brazylijski. Pojazd będzie również dostępny w Argentynie w tym roku. Inne rynki Ameryki Południowej pojawią się w 2021 roku. W dłuższej perspektywie nowy model zostanie również wypuszczony na poziomie międzynarodowym, a także europejska wersja trafi do sprzedaży. W związku z tym Nivus to Volkswagen, który został opracowany w Ameryce Południowej, ale jest również przeznaczony do produkcji i sprzedaży w innych regionach świata.

W 2020 roku Volkswagen do Brasil planuje największą kampanię produktową marki w Ameryce Południowej, obejmującą łącznie 20 nowych produktów. Nivus rozwija nowy segment na rynku brazylijskim, oferując innowacyjny design łączący elementy SUV-a i linie coupé. Jest to jeden z największych modeli w segmencie małych pojazdów o pojemności bagażnika 415 litrów. Pojazd jest oparty na płycie modułowej (MQB) i zostanie zbudowany w zakładzie Anchieta (São Bernardo do Campo, Brazylia) przy użyciu najnowocześniejszych procesów produkcyjnych.Samochód koncepcyjny Alpine Alpenglow zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami w Paryżu
Concept Cars | 11.10.22

Samochód koncepcyjny Alpine Alpenglow zostanie zaprezentowany jeszcze przed targami w Paryżu

Alpenglow ilustruje przyszłe modele Alpine, zarówno na drodze, jak i podczas zawodów.

Jeep Gladiator debiutuje w Salonach sprzedaży Jeepa w całej Europie
Wiadomości | 11.01.21

Jeep Gladiator debiutuje w Salonach sprzedaży Jeepa w całej Europie

Nowy model oznacza powrót marki Jeep do segmentu pickupów po 28-letniej nieobecności.

Czy tak będzie wyglądała nowa Skoda Enyaq RS Race?
Wiadomości | 10.05.24

Czy tak będzie wyglądała nowa Skoda Enyaq RS Race?

Enyaq RS Race reprezentuje inne podejście do e-motorsportu, po niedawno zaprezentowanym Vision GT i w pełni elektrycznej Skodzie Fabia RE-X.