Concept Cars | 25.10.21

Vazirani EKONK jednomiejscowy elektryczny supersamochód

Indyjski start-up pokazał elektryczny supersamochód, który, jak twierdzą, jest najlżejszym EV w historii i najszybszym samochodem, jaki kiedykolwiek wyprodukowano w w Indiach.

Ten elektryczny supersamochód został opracowany we własnym zakresie przez Vazirani Automotive i został przetestowany w niedawno otwartym zakładzie dużych prędkości Naxtrax, aby osiągnąć prędkość maksymalną 309 km/h.



Opel Mokka światowa premiera
Premiery | 22.09.20

Opel Mokka światowa premiera

Michael Lohscheller, dyrektor generalny firmy Opel, przedstawił dzisiaj publiczności nowego Opla Mokkę. Prezentacja odbyła się w centrali firmy w Rüsselsheim.

Hispano Suiza od legendy do rzeczywistości
Super Cars | 26.02.21

Hispano Suiza od legendy do rzeczywistości

Poznaj hiszpańską markę luksusowych samochodów, która zbudowała ponad 12 000 hipersamochodów w latach 1904-1946. Obecnie odradza się wraz ze 100% elektrycznym modelem.

Volkswagen prezentuje prototyp ID. GTI Concept podczas IAA Mobility 2023 w Monachium
Premiery | 06.09.23

Volkswagen prezentuje prototyp ID. GTI Concept podczas IAA Mobility 2023 w Monachium

Prototyp ID. GTI Concept, zaprezentowany po raz pierwszy na targach IAA Mobility w Monachium, pokazuje w jaki sposób Volkswagen przeniesie kultowe oznaczenie GTI w elektryczną przyszłość.