Wiadomości | 17.06.20

Toyota wprowadza nowy model Harrier w Japonii

SUV dla nowej ery, która wykracza poza kategorię SUV-ów. Płynna forma coupe, która łączy w sobie prostotę, elegancję i wytrzymałość. Przyjemna, wysokiej jakości przestrzeń wewnętrzna z funkcjami, takimi jak elektrochromatyczny panoramiczny dach. Wygodna jazda dzięki zoptymalizowanemu zawieszeniu i innym ustawieniom, z naciskiem na ruchy wzroku kierowcy.

W wyraźnym odróżnieniu od innych SUV-ów Harrier łączy prostotę, elegancję i solidność w płynnej formie coupe. Wysokiej jakości wnętrze zapewnia poczucie bezpieczeństwa od pierwszej chwili w kabinie. Gdy pojazd jedzie, poczucie komfortu powstaje dzięki responsywnej jeździe, a cicha kabina w naturalny sposób prowadzi do przyjemnych rozmów z przyjaciółmi. Spędzanie czasu z nowym Harrier będzie wzbogacającym doświadczeniem.

 



Bugatti Divo intensywne testy przed dostawą do klientów
Super Cars | 20.07.20

Bugatti Divo intensywne testy przed dostawą do klientów

Eksperci sprawdzają każde Divo podczas szeroko zakrojonej, dynamicznej jazdy przed przekazaniem.

Skoda Kushaq pierwsze zdjęcia
Wiadomości | 18.02.21

Skoda Kushaq pierwsze zdjęcia

Szkice projektowe przedstawiają zapowiedź nowego SUV-a na rynek indyjski.

Infiniti przedstawia model QX60 Monograph projekt 3-rzędowego SUV-a nowej generacji
Wiadomości | 28.09.20

Infiniti przedstawia model QX60 Monograph projekt 3-rzędowego SUV-a nowej generacji

Pokazany INFINITI QX60 Monograph jest zapowiedzią bardziej ekskluzywnego i imponującego projektu popularnego, rodzinnego SUV-a tej luksusowej marki. QX60 nowej generacji ma zostać zaprezentowany w 2021 roku.