Wiadomości | 08.08.23

Największy na świecie kryty, wielopoziomowy tor kartingowy w New Jersey

Dwa ogromne, wielopoziomowe tory z 10 różnicami wysokości, 90 gokartów, a także inne atrakcje, takie jak 19 torów do rzucania siekierą, przejażdżka 40-metrową wieżą zrzutową i ponad 140 gier arkadowych.

Być może najnowsze i najbardziej godne uwagi miejsce przygód w New Jersey — nazwane „największym na świecie krytym, wielopoziomowym torem gokartowym” — pochodzi od firmy Supercharged Entertainment. Firma, która znana jest ze swojego wysokooktanowego zakładu gokartowego w Wrentham w stanie Massachusetts, ma na celu zapewnienie niezrównanych wrażeń w swojej najnowszej lokalizacji w Edison.

 

 

Zawodnicy mogą wybrać swoją ulubioną z dwóch elegancko zaprojektowanych tras o długości ćwierć mili, z których każda ma własne ostre zakręty, spadki i szczyty o wysokości do prawie 11 metrów. Jeśli czujesz potrzebę przyspieszenia, wciśnij gaz do dechy i naciśnij przycisk „doładowania”, aby osiągnąć imponującą prędkość 70 km na godzinę i mnóstwo driftu: idealne równanie, aby uwolnić swoje fantazje o Formule 1.Mercedes-Benz Vision One-Eleven
Concept Cars | 16.06.23

Mercedes-Benz Vision One-Eleven

Mercedes-Benz Vision One-Eleven jest inspirowany tradycją legendarnych eksperymentalnych pojazdów C 111 z lat 60. i 70. XX wieku, na których testowano rewolucyjne silniki Wankla i turbodiesel.

Najstarsze samochody w Europie jeżdżą po polskich drogach
Wiadomości | 28.09.21

Najstarsze samochody w Europie jeżdżą po polskich drogach

Prawie 38 proc. jeżdżących po polskich drogach samochodów osobowych ma powyżej 20 lat, co jest najwyższym odsetkiem w Unii Europejskiej, wynika z danych Eurostatu.

Smart prezentuje swoje pierwsze sportowe coupe #3
Premiery | 17.04.23

Smart prezentuje swoje pierwsze sportowe coupe #3

Globalny zespół projektowy Mercedes-Benz nadał nowemu smartowi #3 luksusowy i sportowy wygląd zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.