Wiadomości | 08.08.23

Największy na świecie kryty, wielopoziomowy tor kartingowy w New Jersey

Dwa ogromne, wielopoziomowe tory z 10 różnicami wysokości, 90 gokartów, a także inne atrakcje, takie jak 19 torów do rzucania siekierą, przejażdżka 40-metrową wieżą zrzutową i ponad 140 gier arkadowych.

Być może najnowsze i najbardziej godne uwagi miejsce przygód w New Jersey — nazwane „największym na świecie krytym, wielopoziomowym torem gokartowym” — pochodzi od firmy Supercharged Entertainment. Firma, która znana jest ze swojego wysokooktanowego zakładu gokartowego w Wrentham w stanie Massachusetts, ma na celu zapewnienie niezrównanych wrażeń w swojej najnowszej lokalizacji w Edison.

 

 

Zawodnicy mogą wybrać swoją ulubioną z dwóch elegancko zaprojektowanych tras o długości ćwierć mili, z których każda ma własne ostre zakręty, spadki i szczyty o wysokości do prawie 11 metrów. Jeśli czujesz potrzebę przyspieszenia, wciśnij gaz do dechy i naciśnij przycisk „doładowania”, aby osiągnąć imponującą prędkość 70 km na godzinę i mnóstwo driftu: idealne równanie, aby uwolnić swoje fantazje o Formule 1.Nowe Polo wkrótce premiera online
Wiadomości | 19.04.21

Nowe Polo wkrótce premiera online

Volkswagen Polo jest od 1975 roku najbardziej udanym modelem w swojej klasie. Do tej pory sprzedano około 18 milionów sztuk.

TIGER koncept pojazdu bezzałogowego od Hyundaia
Concept Cars | 10.02.21

TIGER koncept pojazdu bezzałogowego od Hyundaia

Przewożenie ładunków po odległym i niedostępnym terenie jako pojazd z napędem na cztery koła lub czteronożna maszyna krocząca.

Hyundai prezentuje nowego Santa Fe
Premiery | 03.06.20

Hyundai prezentuje nowego Santa Fe

Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia i filmy nowego Santa Fe. Nowa wersja flagowego SUV-a Hyundai oferuje szereg ulepszeń oraz nowe układy napędowe - hybrydowy i hybrydowy plug-in.