Wiadomości | 08.08.23

Największy na świecie kryty, wielopoziomowy tor kartingowy w New Jersey

Dwa ogromne, wielopoziomowe tory z 10 różnicami wysokości, 90 gokartów, a także inne atrakcje, takie jak 19 torów do rzucania siekierą, przejażdżka 40-metrową wieżą zrzutową i ponad 140 gier arkadowych.

Być może najnowsze i najbardziej godne uwagi miejsce przygód w New Jersey — nazwane „największym na świecie krytym, wielopoziomowym torem gokartowym” — pochodzi od firmy Supercharged Entertainment. Firma, która znana jest ze swojego wysokooktanowego zakładu gokartowego w Wrentham w stanie Massachusetts, ma na celu zapewnienie niezrównanych wrażeń w swojej najnowszej lokalizacji w Edison.

 

 

Zawodnicy mogą wybrać swoją ulubioną z dwóch elegancko zaprojektowanych tras o długości ćwierć mili, z których każda ma własne ostre zakręty, spadki i szczyty o wysokości do prawie 11 metrów. Jeśli czujesz potrzebę przyspieszenia, wciśnij gaz do dechy i naciśnij przycisk „doładowania”, aby osiągnąć imponującą prędkość 70 km na godzinę i mnóstwo driftu: idealne równanie, aby uwolnić swoje fantazje o Formule 1.1,1 miliona dolarów za pierwszego w historii zelektryfikowanego Chevroleta Corvette E-Ray
Wiadomości | 17.04.23

1,1 miliona dolarów za pierwszego w historii zelektryfikowanego Chevroleta Corvette E-Ray

Podczas aukcji Barrett-Jackson w Palm Beach pierwszy produkcyjny egzemplarz Chevrolet Corvette E-Ray z numerem VIN 001 został sprzedany za 1,1 miliona dolarów.

Smart EQ fortwo edycja bluedawn
Tuning | 28.01.21

Smart EQ fortwo edycja bluedawn

Smart prezentuje prawdziwy zawrót głowy w postaci nowego specjalnego modelu, smart EQ fortwo edition bluedawn.

Klasyczny i nowoczesny Opel Manta GSe ElektroMOD
Elektryczne | 19.05.21

Klasyczny i nowoczesny Opel Manta GSe ElektroMOD

Wprowadzony na rynek ponad 50 lat temu z czterocylindrowym silnikiem benzynowym, dziś znów jest w szczytowej formie, jako pierwszy elektryczny MOD w historii niemieckiej marki.