Wiadomości | 23.11.21

Nadchodzi premiera nowego Suzuki S-Cross

Nowy S-CROSS łączy w sobie największe osiągnięcia i doświadczenie japońskiej w segmencie SUV z ostatnich dekad.

Suzuki zapowiada światową premierę online, nadchodzi nowy S-Cross.

 

Już 25 listopada Suzuki zaprezentuje światu swój najnowszy model w gamie. Nowy S-CROSS łączy w sobie największe osiągnięcia i doświadczenie japońskiej w segmencie SUV z ostatnich dekad – zaawansowany napęd na cztery koła oraz technologie zapewniające najwyższe osiągi.



MITSUBISHI XPANDER 7-miejscowy crossover jeszcze w tym roku
Wiadomości | 28.07.20

MITSUBISHI XPANDER 7-miejscowy crossover jeszcze w tym roku

Oficjalny dystrybutor pojazdów Mitsubishi Motors w Malezji, ogłosił, że nowy Mitsubishi XPANDER, siedmioosobowy crossover, pojawi się w Malezji w tym roku.

Hiszpańska marka zaprezentowała odświeżonego SEAT-a Ateca
Premiery | 15.06.20

Hiszpańska marka zaprezentowała odświeżonego SEAT-a Ateca

Nowa Ateca wyróżnia się jeszcze wyższym poziomem bezpieczeństwa, bardziej wyrazistym designem i pełną łącznością z otoczeniem sieciowym. Klienci zyskali również dostęp do nowej gamy wydajnych napędów oraz nowej wersji Xperience.

Ford i M-Sport zaprezentowali dziś prototyp nowego samochodu rajdowego Puma Rally1
MotorSport | 08.07.21

Ford i M-Sport zaprezentowali dziś prototyp nowego samochodu rajdowego Puma Rally1

Wyposażony w hybrydowy układ napędowy typu plug-in, na bazie kompaktowego SUV-a Forda Pumy, zadebiutuje podczas Goodwood Festival of Speed.