Wiadomości | 05.10.21

Toyota potwierdza zupełnie nowy model Aygo X

Całkowicie nowy kompaktowy miejski crossover zaprojektowany i wyprodukowany w Europie. Model wyłącznie dla Toyoty oparty na platformie GA-B.


Toyota potwierdza zupełnie nowy model Aygo X

Toyota potwierdza dzisiaj zupełnie nowego Aygo X, nazwę nadchodzącego crossovera segmentu A firmy. Dzięki „X” wymawianemu jako „krzyż”, nowy model sygnalizuje rozszerzenie rosnącej oferty produktów crossover Toyoty. „X” to także kontynuacja sygnatury modelu wprowadzonego wraz z drugą generacją Aygo w 2014 roku. Od 2005 roku Aygo jest najbardziej dostępnym produktem Toyoty, docenianym przez klientów ze względu na jego młodzieńczy i zabawny charakter.

 

Opracowując całkowicie nowe Aygo X, Toyota zdecydowała się kontynuować jako w pełni własny projekt, aby wprowadzić pierwszą pełną zmianę modelu zaplanowaną, opracowaną, zaprojektowaną i wyprodukowaną w Europie w centrum rozwoju Toyota Motor Europe.

 

Najnowszy kompaktowy samochód w gamie Toyoty jest zbudowany na udanej platformie GA-B Toyoty New Global Architecture, wprowadzonej po raz pierwszy w nowym Yarisie — obecnym Samochodzie Roku 2021 w Europie, a ostatnio w nowym Yaris Cross.

 

Opracowany w Europie, dla europejskich klientów, zespół projektantów Aygo X zbadał obecne i przyszłe życie w środowiskach miejskich i podmiejskich w Europie, aby dostarczyć niezawodnego, kompaktowego crossovera, unikalnego dla segmentu A, który będzie produkowany w Kolin w Toyota Motor Manufacturing Czechy.

 

Całkowicie nowy Aygo X zostanie zaprezentowany na początku listopada.CUPRA inicjuje kibicowanie FC Barcelona w meczach przy zamkniętych trybunach
Wiadomości | 15.05.20

CUPRA inicjuje kibicowanie FC Barcelona w meczach przy zamkniętych trybunach

CUPRA podjęła inicjatywę we współpracy z FC Barcelona, która zapewni ciepłą atmosferę kibiców na boisku Camp Nou po powrocie zawodów piłkarskich. Pod hasłem ?Wygrajmy ten mecz razem? oficjalny partner Barçy w branży motoryzacyjnej i mobilności wzywa fanów z całego świata do przesyłania zdjęć dopingujących ich drużynę z domu. Obrazy te, które można przesłać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej CUPRA, będą wyświetlane na ekranach LED rozmieszczonych wokół boiska podczas meczów z zamkniętymi drzwiami na Camp Nou.

Nowy Hyundai Santa Fe pierwsze spojrzenie na przeprojektowanego SUV-a
Wiadomości | 26.05.20

Nowy Hyundai Santa Fe pierwsze spojrzenie na przeprojektowanego SUV-a

Pierwsze zdjęcie nowego Santa Fe przedstawia wyrazisty, luksusowy design flagowego SUV-a marki Hyundai. Po raz pierwszy w Santa Fe zastosowano zelektryfikowane układy napędowe: hybrydowy i hybrydowy typu plug-in. Nowy Santa Fe to pierwszy model Hyundai w Europie oparty na całkowicie nowej platformie trzeciej generacji.

Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji
Wiadomości | 03.09.22

Wkrótce premiera nowego Forda Mustanga siódmej generacji

Mustang to najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie, od kabrioletu EcoBoost po 5-litrowe coupe V8 GT fastback.