Premiery | 18.03.21

SKODA KUSHAQ wszystko, co musisz wiedzieć

Średniej wielkości SUV, pierwszy, z obejmującej cztery nowe modele SKODY i Volkswagena na rynek indyjski.

Zupełnie nowa SKODA KUSHAQ to pierwszy samochód produkowany w ramach projektu INDIA 2.0. Pod kierownictwem SKODA AUTO Grupa Volkswagen zainwestuje miliard euro w modelową kampanię na subkontynencie indyjskim, aby wzmocnić obecność SKODY i Volkswagena na tym obszarze w perspektywie długoterminowej. SKODA KUSHAQ bazuje na MQB-A0-IN, wariancie modułowej platformy MQB specjalnie przystosowanej przez SKODĘ na rynek indyjski i łączy tradycyjne cechy SKODY z wymaganiami indyjskich klientów. Dostępny z wyborem mocnych, ale wydajnych silników TSI i szczycący się uderzającą konstrukcją, nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi, wysokim poziomem komfortu i mnóstwem funkcji bezpieczeństwa, ten zupełnie nowy SUV jest idealnie przygotowany do udanego rozpoczęcia kampanii modelowej grupy.

 

Zamówienia będą przyjmowane od czerwca, a pierwsze egzemplarze KUSHAQ zostaną dostarczone w lipcu. W ramach INDIA 2.0 zostaną wprowadzone na rynek łącznie cztery nowe samochody SKODA i Volkswagena oparte na MQB-A0-IN - SUV i notchback dla każdej marki, wszystkie cztery w segmencie A0. Aby osiągnąć jak najlepszy poziom lokalizacji w Indiach, SKODA uruchomiła nową linię produkcyjną MQB w swoim zakładzie w Pune. Większość rozwoju ma miejsce w nowym centrum technologicznym, również w Pune, które czeski producent otworzył w styczniu 2019 roku.Mercedes-Benz VISION EQXX
Premiery | 03.01.22

Mercedes-Benz VISION EQXX

Nowy poziom zasięgu elektrycznego i wydajności. VISION EQXX, prototyp badawczy zdolny do pokonania 1000 kilometrów rzeczywistej jazdy elektrycznej na jednym ładowaniu.

Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer
MotorSport | 01.03.23

Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer

2,2-litrowa, podwójnie turbodoładowana, zelektryfikowana jednostka napędowa i skrzynia biegów Hondy V6 INDYCAR pod nadwoziem Hondy CR-V Hybrid, tworzy laboratorium na kołach.

Nowy SsangYong REXTON już dostępny
Wiadomości | 11.03.21

Nowy SsangYong REXTON już dostępny

Zmodernizowany Rexton ma nowy grill i odnowiony tył, ale zachowuje cechy, przestrzeń i możliwości tradycyjnego SUV-a.