Premiery | 18.03.21

SKODA KUSHAQ wszystko, co musisz wiedzieć

Średniej wielkości SUV, pierwszy, z obejmującej cztery nowe modele SKODY i Volkswagena na rynek indyjski.

Zupełnie nowa SKODA KUSHAQ to pierwszy samochód produkowany w ramach projektu INDIA 2.0. Pod kierownictwem SKODA AUTO Grupa Volkswagen zainwestuje miliard euro w modelową kampanię na subkontynencie indyjskim, aby wzmocnić obecność SKODY i Volkswagena na tym obszarze w perspektywie długoterminowej. SKODA KUSHAQ bazuje na MQB-A0-IN, wariancie modułowej platformy MQB specjalnie przystosowanej przez SKODĘ na rynek indyjski i łączy tradycyjne cechy SKODY z wymaganiami indyjskich klientów. Dostępny z wyborem mocnych, ale wydajnych silników TSI i szczycący się uderzającą konstrukcją, nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi, wysokim poziomem komfortu i mnóstwem funkcji bezpieczeństwa, ten zupełnie nowy SUV jest idealnie przygotowany do udanego rozpoczęcia kampanii modelowej grupy.

 

Zamówienia będą przyjmowane od czerwca, a pierwsze egzemplarze KUSHAQ zostaną dostarczone w lipcu. W ramach INDIA 2.0 zostaną wprowadzone na rynek łącznie cztery nowe samochody SKODA i Volkswagena oparte na MQB-A0-IN - SUV i notchback dla każdej marki, wszystkie cztery w segmencie A0. Aby osiągnąć jak najlepszy poziom lokalizacji w Indiach, SKODA uruchomiła nową linię produkcyjną MQB w swoim zakładzie w Pune. Większość rozwoju ma miejsce w nowym centrum technologicznym, również w Pune, które czeski producent otworzył w styczniu 2019 roku.Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM
Wiadomości | 27.01.21

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM

Nowy topowy model sportowych samochodów BMW M, który zostanie wprowadzony na rynek wiosną 2021 r.

Najpiękniejszy kabriolet na świecie wg Lexusa, LC Convertible
Wiadomości | 21.04.20

Najpiękniejszy kabriolet na świecie wg Lexusa, LC Convertible

Zespół odpowiedzialny za projekt Lexusa LC Convertible miał jasno określoną misję: stworzyć najpiękniejszy na świecie samochód z otwartym dachem. Deklaracja brzmiała jednoznacznie, ale takie zadanie to przecież ogromne wyzwanie. Lexus zdecydował, że nowy samochód powinien zachować istotne motywy stylistyczne modelu LC coupe, zdobywcy wielu międzynarodowych nagród za przyciągającą spojrzenia, wyrafinowaną stylistykę.

Nowy Nissan Qashqai
Wiadomości | 14.02.21

Nowy Nissan Qashqai

Przygotuj się! Został mniej niż tydzień do premiery nowego Nissana Qashqai!