Premiery | 18.03.21

SKODA KUSHAQ wszystko, co musisz wiedzieć

Średniej wielkości SUV, pierwszy, z obejmującej cztery nowe modele SKODY i Volkswagena na rynek indyjski.

Zupełnie nowa SKODA KUSHAQ to pierwszy samochód produkowany w ramach projektu INDIA 2.0. Pod kierownictwem SKODA AUTO Grupa Volkswagen zainwestuje miliard euro w modelową kampanię na subkontynencie indyjskim, aby wzmocnić obecność SKODY i Volkswagena na tym obszarze w perspektywie długoterminowej. SKODA KUSHAQ bazuje na MQB-A0-IN, wariancie modułowej platformy MQB specjalnie przystosowanej przez SKODĘ na rynek indyjski i łączy tradycyjne cechy SKODY z wymaganiami indyjskich klientów. Dostępny z wyborem mocnych, ale wydajnych silników TSI i szczycący się uderzającą konstrukcją, nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi, wysokim poziomem komfortu i mnóstwem funkcji bezpieczeństwa, ten zupełnie nowy SUV jest idealnie przygotowany do udanego rozpoczęcia kampanii modelowej grupy.

 

Zamówienia będą przyjmowane od czerwca, a pierwsze egzemplarze KUSHAQ zostaną dostarczone w lipcu. W ramach INDIA 2.0 zostaną wprowadzone na rynek łącznie cztery nowe samochody SKODA i Volkswagena oparte na MQB-A0-IN - SUV i notchback dla każdej marki, wszystkie cztery w segmencie A0. Aby osiągnąć jak najlepszy poziom lokalizacji w Indiach, SKODA uruchomiła nową linię produkcyjną MQB w swoim zakładzie w Pune. Większość rozwoju ma miejsce w nowym centrum technologicznym, również w Pune, które czeski producent otworzył w styczniu 2019 roku.GR Corolla Circuit Edition
Wiadomości | 23.02.23

GR Corolla Circuit Edition

Ze względu na duże zainteresowanie, Toyota Motor North America zapowiada, że model Corolla w wersji GR Circuit Edition będzie w tym roku nadal produkowany.

Pierwsze Bugatti Chiron Super Sport 300+ gotowe do premiery
Super Cars | 23.09.21

Pierwsze Bugatti Chiron Super Sport 300+ gotowe do premiery

Arcydzieło inżynierii, każdy w cenie netto od 3,5 miliona euro. które na nowo przepisuje zasady prędkości i aerodynamiki - najszybsze Bugatti, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

BMW iDrive nowej generacji
Wiadomości | 21.03.21

BMW iDrive nowej generacji

Nowa interpretacja systemu obsługi, którego celem jest precyzyjne i adekwatne dostosowanie wszystkich funkcji obsługiwanych przez BMW iDrive do potrzeb i życzeń kierowcy.