Premiery | 18.03.21

SKODA KUSHAQ wszystko, co musisz wiedzieć

Średniej wielkości SUV, pierwszy, z obejmującej cztery nowe modele SKODY i Volkswagena na rynek indyjski.

Zupełnie nowa SKODA KUSHAQ to pierwszy samochód produkowany w ramach projektu INDIA 2.0. Pod kierownictwem SKODA AUTO Grupa Volkswagen zainwestuje miliard euro w modelową kampanię na subkontynencie indyjskim, aby wzmocnić obecność SKODY i Volkswagena na tym obszarze w perspektywie długoterminowej. SKODA KUSHAQ bazuje na MQB-A0-IN, wariancie modułowej platformy MQB specjalnie przystosowanej przez SKODĘ na rynek indyjski i łączy tradycyjne cechy SKODY z wymaganiami indyjskich klientów. Dostępny z wyborem mocnych, ale wydajnych silników TSI i szczycący się uderzającą konstrukcją, nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi, wysokim poziomem komfortu i mnóstwem funkcji bezpieczeństwa, ten zupełnie nowy SUV jest idealnie przygotowany do udanego rozpoczęcia kampanii modelowej grupy.

 

Zamówienia będą przyjmowane od czerwca, a pierwsze egzemplarze KUSHAQ zostaną dostarczone w lipcu. W ramach INDIA 2.0 zostaną wprowadzone na rynek łącznie cztery nowe samochody SKODA i Volkswagena oparte na MQB-A0-IN - SUV i notchback dla każdej marki, wszystkie cztery w segmencie A0. Aby osiągnąć jak najlepszy poziom lokalizacji w Indiach, SKODA uruchomiła nową linię produkcyjną MQB w swoim zakładzie w Pune. Większość rozwoju ma miejsce w nowym centrum technologicznym, również w Pune, które czeski producent otworzył w styczniu 2019 roku.Nowe Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO2
Tuning | 26.05.21

Nowe Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO2

Lamborghini Squadra Corse prezentuje najbardziej wydajną wersję samochodu, która będzie ścigała się w Super Trofeo od 2022 roku. Wideo premiera.

10 niesamowityh faktów na temat nowego Lexusa LC Coupe
Wiadomości | 01.07.20

10 niesamowityh faktów na temat nowego Lexusa LC Coupe

LC Coupe to jeden z najbardziej uderzających i innowacyjnych samochodów, które zbudował Lexus, a jego elegancki i mocny styl został powszechnie uznany za arcydzieło nowoczesnego designu pojazdu. Oczywiście ten wielokrotnie nagradzany model ma znacznie więcej niż imponujący wygląd, o czym świadczy nasza kolekcja tylko kilku niesamowitych faktów na temat LC.

Alpine F1 Team
MotorSport | 02.03.21

Alpine F1 Team

Oficjalnie zapowiedział dziś nową erę, wirtualnie ogłaszając swój pierwszy w historii udział w Mistrzostwach Świata Formuły 1 FIA.