Elektryczne | 23.12.21

Toyota C+pod, poznaj bardzo, bardzo mały samochód dostępny w Japonii

C+pod to przyjazny dla środowiska dwumiejscowy ultrakompaktowy pojazd elektryczny, który został zaprojektowany do podróży na krótkich dystansach.

C+pod to przyjazny dla środowiska dwumiejscowy BEV (ultrakompaktowy pojazd elektryczny). Mniejszy od minipojazdu, został zaprojektowany jako opcja mobilności dla zróżnicowanej grupy codziennych użytkowników, którzy często podróżują na krótkich dystansach z niewielką liczbą pasażerów. Może to obejmować młodych, samotnych nowych kierowców lub osoby starsze, które mogą być zdenerwowane prowadzeniem samochodu.

 

Został dobrze przyjęty przez klientów, którzy z niego korzystali, zwłaszcza ze względu na łatwość obsługi, przyjazność dla środowiska oraz pełen zakres funkcji bezpieczeństwa i ochrony pomimo jego ultrakompaktowej obudowy.

 

W związku z tym, Toyota Motor Corporation ogłosiła dzisiaj, że rozszerzy sprzedaż ultrakompaktowego pojazdu elektrycznego (BEV) „C+pod” dla wszystkich klientów korporacyjnych i komunalnych, a teraz również publicznych, od 23 grudnia. Pojazd został uruchomiony dla wybranych klientów korporacyjnych i komunalnych w grudniu ubiegłego roku. Wszystkie pojazdy będą oferowane w ramach umów leasingowych, począwszy od dealerów Toyoty oraz agencji wynajmu i dzierżawy Toyoty w całej Japonii.Podrasuj swojego w pełni elektrycznego Polestar 2
Tuning | 25.06.20

Podrasuj swojego w pełni elektrycznego Polestar 2

Opcjonalny pakiet Performance dla Polestar 2 obejmuje czterotłokowy układ hamulcowy Brembo o podwyższonej zdolności hamowania i zoptymalizowanej regeneracji energii dla elektrycznego układu napędowego, regulowane amortyzatory z podwójnym przepływem Öhlins, z 22 dostępnymi ustawieniami dla preferencji kierowcy, 20-calowe lekkie kute felgi aluminiowe, zmniejszające masę nieresorowaną o 3,3 funta. każdy, a także kołpaki zaworów i pasy bezpieczeństwa.

Nowy Mercedes-Benz EQS niesamowite wnętrze
Elektryczne | 29.03.21

Nowy Mercedes-Benz EQS niesamowite wnętrze

EQS to w pełni elektryczna luksusowa limuzyna Mercedesa. Dzięki niemu Mercedes-EQ na nowo definiuje ten segment pojazdów.

Nowe Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO2
Tuning | 26.05.21

Nowe Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO2

Lamborghini Squadra Corse prezentuje najbardziej wydajną wersję samochodu, która będzie ścigała się w Super Trofeo od 2022 roku. Wideo premiera.