Elektryczne | 23.12.21

Toyota C+pod, poznaj bardzo, bardzo mały samochód dostępny w Japonii

C+pod to przyjazny dla środowiska dwumiejscowy ultrakompaktowy pojazd elektryczny, który został zaprojektowany do podróży na krótkich dystansach.

C+pod to przyjazny dla środowiska dwumiejscowy BEV (ultrakompaktowy pojazd elektryczny). Mniejszy od minipojazdu, został zaprojektowany jako opcja mobilności dla zróżnicowanej grupy codziennych użytkowników, którzy często podróżują na krótkich dystansach z niewielką liczbą pasażerów. Może to obejmować młodych, samotnych nowych kierowców lub osoby starsze, które mogą być zdenerwowane prowadzeniem samochodu.

 

Został dobrze przyjęty przez klientów, którzy z niego korzystali, zwłaszcza ze względu na łatwość obsługi, przyjazność dla środowiska oraz pełen zakres funkcji bezpieczeństwa i ochrony pomimo jego ultrakompaktowej obudowy.

 

W związku z tym, Toyota Motor Corporation ogłosiła dzisiaj, że rozszerzy sprzedaż ultrakompaktowego pojazdu elektrycznego (BEV) „C+pod” dla wszystkich klientów korporacyjnych i komunalnych, a teraz również publicznych, od 23 grudnia. Pojazd został uruchomiony dla wybranych klientów korporacyjnych i komunalnych w grudniu ubiegłego roku. Wszystkie pojazdy będą oferowane w ramach umów leasingowych, począwszy od dealerów Toyoty oraz agencji wynajmu i dzierżawy Toyoty w całej Japonii.Mercedes-Maybach EQS SUV, premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu legendarnej marki
Premiery | 17.04.23

Mercedes-Maybach EQS SUV, premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu legendarnej marki

Bazując na technologii SUV-a EQS firmy Mercedes-EQ, łączy techniczną perfekcję z ekskluzywnością Maybacha, zgodnie z zasadą Wilhelma Maybacha: „To, co dobre, musi być również piękne”.

Światowa premiera Hyundaia IONIQ 5
Premiery | 23.02.21

Światowa premiera Hyundaia IONIQ 5

Całkowicie elektryczny IONIQ 5 średniej wielkości CUV jako pierwszy model w nowej marce Hyundaia. Zobacz >>> wideo.

Mercedes-Benz, nowa Klasa E
Premiery | 25.04.23

Mercedes-Benz, nowa Klasa E

Od ponad 75 lat Klasa E wyznacza standardy luksusowych limuzyn średniej klasy. W 2023 roku otworzy nowy rozdział w limuzynie biznesowej i wyznaczy drogę w przejściu z silnika spalinowego na elektryczny.