Elektryczne | 23.12.21

Toyota C+pod, poznaj bardzo, bardzo mały samochód dostępny w Japonii

C+pod to przyjazny dla środowiska dwumiejscowy ultrakompaktowy pojazd elektryczny, który został zaprojektowany do podróży na krótkich dystansach.

C+pod to przyjazny dla środowiska dwumiejscowy BEV (ultrakompaktowy pojazd elektryczny). Mniejszy od minipojazdu, został zaprojektowany jako opcja mobilności dla zróżnicowanej grupy codziennych użytkowników, którzy często podróżują na krótkich dystansach z niewielką liczbą pasażerów. Może to obejmować młodych, samotnych nowych kierowców lub osoby starsze, które mogą być zdenerwowane prowadzeniem samochodu.

 

Został dobrze przyjęty przez klientów, którzy z niego korzystali, zwłaszcza ze względu na łatwość obsługi, przyjazność dla środowiska oraz pełen zakres funkcji bezpieczeństwa i ochrony pomimo jego ultrakompaktowej obudowy.

 

W związku z tym, Toyota Motor Corporation ogłosiła dzisiaj, że rozszerzy sprzedaż ultrakompaktowego pojazdu elektrycznego (BEV) „C+pod” dla wszystkich klientów korporacyjnych i komunalnych, a teraz również publicznych, od 23 grudnia. Pojazd został uruchomiony dla wybranych klientów korporacyjnych i komunalnych w grudniu ubiegłego roku. Wszystkie pojazdy będą oferowane w ramach umów leasingowych, począwszy od dealerów Toyoty oraz agencji wynajmu i dzierżawy Toyoty w całej Japonii.Nadjeżdża druga generacja przełomowego Audi A3 Limousine
Wiadomości | 23.04.20

Nadjeżdża druga generacja przełomowego Audi A3 Limousine

Eleganckie, wydajne i ewolucyjne: nowe Audi A3 Limousine. Nowe Audi A3 Limousine ma bardzo sportowy, a zarazem elegancki wygląd. W porównaniu z poprzednikiem, samochód jest teraz dłuższy szerszy i wyższy. Wpłynęło to na zwiększenie przestrzeni nad głową, gdzie równocześnie pozycja fotela kierowcy jest niższa oraz po bokach. Pojemność bagażnika 425 l. jest dokładnie taka sama jak w modelu poprzednim.

Nissan oficjalnie ogłosił premierę nowego coupe
Wiadomości | 11.06.21

Nissan oficjalnie ogłosił premierę nowego coupe

Model znany jako Z Proto Concept nabrał ostatecznych kształtów, które zobaczymy na premierze już za kilka dni.

SKODA wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym ENYAQ iV
Wiadomości | 29.07.20

SKODA wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym ENYAQ iV

Dzięki ENYAQ iV, który swoją światową premierę obchodzi w Pradze na początku września, ŠKODA otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz dzięki indywidualnym wyborom stylistycznym. Wideo.