Super Cars | 03.06.21

Touring Superleggera Arese RH95

Esencja włoskiego samochodu sportowego, aby dzielić się pasją do tradycyjnego budowania nadwozi na zamówienie. Wideo.

W uznaniu 95-lecia istnienia firmy, Carrozzeria Touring Superleggera honoruje swoje dziedzictwo poprzez model Arese RH95, jednocześnie patrząc w przyszłość: nowy samochód, nowe materiały, nowe pomysły, ale ta sama legendarna kreatywność i energia Touring. Motywy projektowe Arese RH95 przenoszą się z AERO 3 z 2020 roku, obecnie nadal dostępne, dając Touring Superleggera gamę dwóch powiązanych, ale odrębnych modeli po raz pierwszy. Oczekuje się iż model Arese RH95 zostanie wykonany w 18 egzemplarzach.

 

 

Cena Arese RH95 Touring jest dostępna na życzenie. Touring Superleggera jest w stanie dostarczyć gotowy samochód, sześć miesięcy po otrzymaniu egzemplarza samochodu do przeróbki od Klienta. Każda część wyprodukowana lub zmodyfikowana przez Touring Superleggera objęta jest dwuletnią gwarancją bez limitu przebiegu, natomiast dostępność części wyprodukowanych lub zmodyfikowanych przez Touring jest gwarantowana dożywotnio.Tryb Driftu w nowym prototypie Audi RS 3
Tuning | 22.06.21

Tryb Driftu w nowym prototypie Audi RS 3

To pierwszy samochód Audi wyposażony w RS Torque Splitter, który w pełni zmienny sposób rozdziela moment napędowy między tylne koła.

Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring
Elektryczne | 11.03.21

Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring

Dzisiaj Dacia otwiera nowy rozdział w swojej historii, wprowadzając na rynek pierwszy w 100% elektryczny samochód marki.

Mały van klasy premium, nowa Klasa T Mercedes-Benz
Premiery | 26.04.22

Mały van klasy premium, nowa Klasa T Mercedes-Benz

Mercedes-Benz poszerza portfolio o prawdziwego małego vana klasy premium, który łączy przestronność i funkcjonalność ze stylem i komfortem, jak żaden inny pojazd w tym segmencie.