Super Cars | 03.06.21

Touring Superleggera Arese RH95

Esencja włoskiego samochodu sportowego, aby dzielić się pasją do tradycyjnego budowania nadwozi na zamówienie. Wideo.

W uznaniu 95-lecia istnienia firmy, Carrozzeria Touring Superleggera honoruje swoje dziedzictwo poprzez model Arese RH95, jednocześnie patrząc w przyszłość: nowy samochód, nowe materiały, nowe pomysły, ale ta sama legendarna kreatywność i energia Touring. Motywy projektowe Arese RH95 przenoszą się z AERO 3 z 2020 roku, obecnie nadal dostępne, dając Touring Superleggera gamę dwóch powiązanych, ale odrębnych modeli po raz pierwszy. Oczekuje się iż model Arese RH95 zostanie wykonany w 18 egzemplarzach.

 

 

Cena Arese RH95 Touring jest dostępna na życzenie. Touring Superleggera jest w stanie dostarczyć gotowy samochód, sześć miesięcy po otrzymaniu egzemplarza samochodu do przeróbki od Klienta. Każda część wyprodukowana lub zmodyfikowana przez Touring Superleggera objęta jest dwuletnią gwarancją bez limitu przebiegu, natomiast dostępność części wyprodukowanych lub zmodyfikowanych przez Touring jest gwarantowana dożywotnio.Volkswagen prezentuje concept Atlas Cross Sport GT
Concept Cars | 26.07.21

Volkswagen prezentuje concept Atlas Cross Sport GT

Mocno zmodyfikowany Atlas Cross Sport pokazuje sportowy potencjał 5-miejscowego SUV-a o obniżonym zawieszeniu z silnikiem o mocy 300 KM.

Premiera popularnego crossovera KIA XCeed nowej generacji
Premiery | 18.07.22

Premiera popularnego crossovera KIA XCeed nowej generacji

KIA zaprezentowała dzisiaj premierę nowego kompaktowego crossovera XCeed, najlepiej sprzedającego się modelu z rodziny Ceed.

Nowy Opel Grandland GSe
Wiadomości | 26.10.22

Nowy Opel Grandland GSe

Podążając śladami wytyczonymi przez Astrę GSe i Astrę Sports Tourer GSe, pojawia się kolejny dynamiczny model nowej, zelektryfikowanej submarki Opla, Opel Grandland GSe.