Super Cars | 03.06.21

Touring Superleggera Arese RH95

Esencja włoskiego samochodu sportowego, aby dzielić się pasją do tradycyjnego budowania nadwozi na zamówienie. Wideo.

W uznaniu 95-lecia istnienia firmy, Carrozzeria Touring Superleggera honoruje swoje dziedzictwo poprzez model Arese RH95, jednocześnie patrząc w przyszłość: nowy samochód, nowe materiały, nowe pomysły, ale ta sama legendarna kreatywność i energia Touring. Motywy projektowe Arese RH95 przenoszą się z AERO 3 z 2020 roku, obecnie nadal dostępne, dając Touring Superleggera gamę dwóch powiązanych, ale odrębnych modeli po raz pierwszy. Oczekuje się iż model Arese RH95 zostanie wykonany w 18 egzemplarzach.

 

 

Cena Arese RH95 Touring jest dostępna na życzenie. Touring Superleggera jest w stanie dostarczyć gotowy samochód, sześć miesięcy po otrzymaniu egzemplarza samochodu do przeróbki od Klienta. Każda część wyprodukowana lub zmodyfikowana przez Touring Superleggera objęta jest dwuletnią gwarancją bez limitu przebiegu, natomiast dostępność części wyprodukowanych lub zmodyfikowanych przez Touring jest gwarantowana dożywotnio.Unikalny Hyperscreen w nowych modelach Mercedes
Wiadomości | 10.01.21

Unikalny Hyperscreen w nowych modelach Mercedes

Imponujący wizualnie, wyjątkowo łatwy w obsłudze i niezwykle chętny do nauki: MBUX Hyperscreen to jeden z najważniejszych elementów EQS-a ? nowego elektrycznego modelu klasy wyższej.

Classic Defender Works V8 Islay Edition
Tuning | 03.05.23

Classic Defender Works V8 Islay Edition

Land Rover Classic zaprezentował swoją pierwszą edycję specjalną Defender o tematyce dziedzictwa, która upamiętnia jednego z założycieli Land Rovera i wyspę Islay w Szkocji.

Dacia Spring, grubo ponad 100 tysięcy zamówień od momentu premiery
Wiadomości | 30.03.23

Dacia Spring, grubo ponad 100 tysięcy zamówień od momentu premiery

Zaprezentowana wiosną 2021 roku Dacia Spring stała się trzecim najczęściej sprzedawanym pojazdem elektrycznym w Europie wśród klientów prywatnych.