Super Cars | 03.06.21

Touring Superleggera Arese RH95

Esencja włoskiego samochodu sportowego, aby dzielić się pasją do tradycyjnego budowania nadwozi na zamówienie. Wideo.

W uznaniu 95-lecia istnienia firmy, Carrozzeria Touring Superleggera honoruje swoje dziedzictwo poprzez model Arese RH95, jednocześnie patrząc w przyszłość: nowy samochód, nowe materiały, nowe pomysły, ale ta sama legendarna kreatywność i energia Touring. Motywy projektowe Arese RH95 przenoszą się z AERO 3 z 2020 roku, obecnie nadal dostępne, dając Touring Superleggera gamę dwóch powiązanych, ale odrębnych modeli po raz pierwszy. Oczekuje się iż model Arese RH95 zostanie wykonany w 18 egzemplarzach.

 

 

Cena Arese RH95 Touring jest dostępna na życzenie. Touring Superleggera jest w stanie dostarczyć gotowy samochód, sześć miesięcy po otrzymaniu egzemplarza samochodu do przeróbki od Klienta. Każda część wyprodukowana lub zmodyfikowana przez Touring Superleggera objęta jest dwuletnią gwarancją bez limitu przebiegu, natomiast dostępność części wyprodukowanych lub zmodyfikowanych przez Touring jest gwarantowana dożywotnio.Ekskluzywna jazda próbna nowym Volkswagenem Tiguan trzeciej generacji
Wiadomości | 21.06.23

Ekskluzywna jazda próbna nowym Volkswagenem Tiguan trzeciej generacji

Tiguan od lat jest najlepiej sprzedającym się modelem marki Volkswagen na całym świecie. Od debiutu jesienią 2007 roku ponad 7,4 miliona osób na całym świecie wybrało tego SUV-a.

Mercedes-Benz 300 SLR 722 Pożegnanie z legendą
Wiadomości | 07.12.21

Mercedes-Benz 300 SLR 722 Pożegnanie z legendą

Film krótkometrażowy The Last Blast śledzi niezrównaną jazdę słynnego Mercedesa-Benz 300 SLR 722 w londyńskim hołdzie Sir Stirlingowi Mossowi.

Maserati stawia na elektryczność na Salonie Samochodowym w Szanghaju 2023
Wiadomości | 19.04.23

Maserati stawia na elektryczność na Salonie Samochodowym w Szanghaju 2023

Maserati przedstawia światu swojego pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a Grecale Folgore oraz nowego Maserati GranTurismo Folgore.