Tuning | 09.05.22

THE FLIP Specjalnie zaprojektowany samochód sportowy

Światowa premiera The Flip zostanie zaprezentowana podczas Grand Prix Formuły 1 USA w Miami, który oparty jest na modelu Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupe.


THE FLIP Specjalnie zaprojektowany samochód sportowy

Współpraca Mercedes-AMG z multi-platynowym amerykańskim muzykiem, przedsiębiorcą technologicznym, filantropem i zdobywcą nagrody TIME 100 IMPACT, will.i.am, rosła w siłę od czasu jej uruchomienia we wrześniu 2021 r., a teraz kończy się niezwykłym projektem, który rozpocznie się 5 maja. 2022 w Miami oraz na www.will.i.am. W ścisłej tajemnicy powstał „The Flip”, motoryzacyjne arcydzieło o wyrazistym designie i dalekosiężnym przekazie. Niepowtarzalny pojazd o nazwie WILL.I.AMG jest widocznym symbolem celów Mercedes-AMG, a firma will.i.am odważnie wprowadza nowe pomysły, przesuwa granice i odważa się dokonać niemożliwego. W swoim szóstym wspólnym projekcie will.i.am ponownie połączył siły z West Coast Customs, aby zrealizować swoją nieustraszoną wizję „The Flip”. Stanowi również przykład na przyszłość: misją tego wspólnego projektu „The Flip – Innovation for Purpose” jest zapewnienie większej liczbie uczniów ze społeczności znajdujących się w niekorzystnej sytuacji dostępu do edukacji STEAM (nauki ścisłe, technologia, inżynieria, sztuka i matematyka), aby mogli być wyposażeni w umiejętności potrzebne do wykonywania przyszłych zawodów i do opracowywania nowych technologii.

 

Światowa premiera „The Flip” zostanie zaprezentowana podczas Grand Prix Formuły 1™ USA w Miami na Florydzie w towarzystwie wybitnych gości, takich jak rekordzista świata Lewis Hamilton. Specjalnie zaprojektowany samochód sportowy oparty jest na modelu Mercedes-AMG. GT 4-drzwiowe Coupé, które zostało gruntownie zmodyfikowane.

 

Wszystkie działania związane z tym jedynym w swoim rodzaju pojazdem opartym na 4-drzwiowym AMG GT Coupé, inspirowanym elementami stylistycznymi Klasy G i legendarnym SLS Gullwing, przyniosą korzyści fundacji will.i.am i.am/Angel aby pomóc zbudować pulę talentów gotową na STEAM, która wyciągnie rodziny i społeczności z ubóstwa. Mercedes-AMG entuzjastycznie wspiera ten projekt, ponieważ spełnia on także życiowe marzenie will.i.am: jest facetem od samochodów i entuzjastą marki Mercedes-AMG, który zawsze marzył o urzeczywistnieniu swojego osobistego pojazdu Mercedes-AMG .Mach-E DNA
Elektryczne | 11.02.21

Mach-E DNA

Czy jest wystarczająco sprytny, aby rozróżnić różnicę?

Długa tradycja samochodów elektrycznych marki Opel.
Wiadomości | 07.04.20

Długa tradycja samochodów elektrycznych marki Opel.

Historia ponad pięciu dekad badań nad elektrycznymi systemami napędu. Opel stawia na elektryczność: cała gama modelowa zelektryfikowana do 2024 roku.

Zupełnie nowa hybrydowa Toyota Aqua
Premiery | 19.07.21

Zupełnie nowa hybrydowa Toyota Aqua

Nowa generacja modelu połączyła zalety samochodu kompaktowego z wydajnością paliwową i cichą pracą hybrydowego samochodu elektrycznego w przystępnej cenie.