Premiery | 01.09.20

Światowa premiera nowej Skody Enyaq iV

Dziś wieczorem fani SKODY na całym świecie mogą być świadkami premiery nowej SKODY ENYAQ iV w Pradze. Dzięki nowej koncepcji wirtualnej prezentacji czeski producent samochodów oferuje kompleksowy program online na światową premierę swojego nowego flagowego modelu.

Wprowadzając na rynek zupełnie nowy model ENYAQ iV, ŠKODA podejmuje kolejny systematyczny krok w realizacji swojej strategii e-mobilności. W pełni elektryczny SUV to pierwszy model produkcyjny czeskiego producenta samochodów oparty na modułowej platformie samochodów elektrycznych MEB Grupy Volkswagen. ŠKODA ENYAQ iV oferuje napęd na tylne lub wszystkie koła, a także zasięg, który idealnie nadaje się do codziennego użytku, pokonując do 510 km w cyklu WLTP i typową dla marki przestronność. ŠKODA nieustannie rozwija swój emocjonalny język stylistyczny - w tym celu nowy SUV oferuje zupełnie nową koncepcję wnętrza, oferującą Design Selections zamiast klasycznych poziomów wyposażenia i zupełnie nową strukturę dostępnych opcji. Szczególną atrakcją jest ekskluzywna edycja ENYAQ iV Founders Edition, która jest ograniczona do 1895 sztuk i upamiętnia rocznicę firmy, która obchodzi 125-lecie sukcesu.1949 godzin, 7 krajów europejskich i około 3700 km po prostu Abarth Tour of Europe
Wiadomości | 06.07.20

1949 godzin, 7 krajów europejskich i około 3700 km po prostu Abarth Tour of Europe

Dzisiejszy dzień ?Tour of Europe in 1949 Hours? rozpoczyna się ponownie od Turynu. Projekt jest ekscytującą europejską trasą na pokładzie Abarth 695 70 ° Anniversary, na wielostopniowej trasie o długości około 3700 km, z Holandii do Portugalii. Ponownie uruchamiamy potężny silnik limitowanej edycji stworzonej z okazji 70. urodzin marki Scorpion po dłuższym postoju w ciągu ostatnich kilku miesięcy z powodu blokady. Teraz jest gotowy, aby wrócić na trasę ?Tour of Europe in 1949 Hours?, świętowania historii marki Scorpion, a także zamiłowania do wyzwań i ciągłego poszukiwania wydajności.

Volkswagen zmiana nazwę w USA
Wiadomości | 30.03.21

Volkswagen zmiana nazwę w USA

Dzisiaj Volkswagen Group of America ujawnia oficjalną zmianę nazwy swojej amerykańskiej marki z Volkswagen of America na Voltswagen of America.

Mercedes-Benz 300 SLR 722 Sir Stirlinga Mossa pokazany na Silverstone
Wiadomości | 15.07.21

Mercedes-Benz 300 SLR 722 Sir Stirlinga Mossa pokazany na Silverstone

Podczas Grand Prix F1 Wielkiej Brytanii Mercedes-Benz Classic upamiętnia swojego kierowcę wyścigowego, który zginął w 2020 roku.