Premiery | 01.09.20

Światowa premiera nowej Skody Enyaq iV

Dziś wieczorem fani SKODY na całym świecie mogą być świadkami premiery nowej SKODY ENYAQ iV w Pradze. Dzięki nowej koncepcji wirtualnej prezentacji czeski producent samochodów oferuje kompleksowy program online na światową premierę swojego nowego flagowego modelu.

Wprowadzając na rynek zupełnie nowy model ENYAQ iV, ŠKODA podejmuje kolejny systematyczny krok w realizacji swojej strategii e-mobilności. W pełni elektryczny SUV to pierwszy model produkcyjny czeskiego producenta samochodów oparty na modułowej platformie samochodów elektrycznych MEB Grupy Volkswagen. ŠKODA ENYAQ iV oferuje napęd na tylne lub wszystkie koła, a także zasięg, który idealnie nadaje się do codziennego użytku, pokonując do 510 km w cyklu WLTP i typową dla marki przestronność. ŠKODA nieustannie rozwija swój emocjonalny język stylistyczny - w tym celu nowy SUV oferuje zupełnie nową koncepcję wnętrza, oferującą Design Selections zamiast klasycznych poziomów wyposażenia i zupełnie nową strukturę dostępnych opcji. Szczególną atrakcją jest ekskluzywna edycja ENYAQ iV Founders Edition, która jest ograniczona do 1895 sztuk i upamiętnia rocznicę firmy, która obchodzi 125-lecie sukcesu.Audi A6 e-tron concept
Concept Cars | 19.04.21

Audi A6 e-tron concept

Audi prezentuje w pełni elektryczny, luksusowy samochód koncepcyjny zbudowany na zupełnie nowej platformie technologicznej z zasięgiem ponad 700 km.

Lamborghini Urus ustanawia nowy rekord produkcji w historii firmy
Wiadomości | 20.07.21

Lamborghini Urus ustanawia nowy rekord produkcji w historii firmy

Trzy lata po wprowadzeniu do sprzedaży Lamborghini Urus osiągnął niezwykły próg 15 000 wyprodukowanych samochodów.

Mitsubishi Outlander PHEV już w polskich salonach
Wiadomości | 28.04.20

Mitsubishi Outlander PHEV już w polskich salonach

Do polskich salonów Mitsubishi Motors dotarły właśnie pierwsze dostawy debiutującego właśnie najnowszego modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2020 - najpopularniejszego na świecie i w Europie samochodu SUV z elektrycznym napędem hybrydowym z zasilaniem z gniazdka (plug-in).