Premiery | 17.02.21

Światowa premiera całkowicie nowego Mitsubishi Outlander

Dziś zupełnie nowy OUTLANDER zadebiutował w Amazon Live, co czyni go pierwszym samochodem, który został wprowadzony na platformę.

MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) zaprezentowało dziś zupełnie nowego OUTLANDERA, charakteryzujący się nowym kierunkiem projektowania, najwyższą jakością, wytrzymałością i innowacyjną technologią. Flagowy SUV został przeprojektowany i wymyślony na nowo pod każdym względem, a następnie trafi do sprzedaży w Ameryce Północnej (Stany Zjednoczone, Kanada i Portoryko) w kwietniu 2021 r., a wkrótce potem na innych rynkach.

 

Dzięki kompletnej modernizacji całkowicie nowy OUTLANDER jest czwartą generacją serii. Stylizacja podkreśla mocne wrażenie prezencji dzięki nowej generacji przedniej części Dynamic Shield, 20-calowych kołom o dużej średnicy1, błotnikom i śmiałym proporcjom. Nowo opracowana platforma i 2,5-litrowy silnik, zaktualizowany, sterowany elektronicznie system 4WD i S-AWC (Super-All Wheel Control) oraz nowo opracowany przełącznik trybu jazdy przyczyniają się do bezpiecznych osiągów drogowych. Przestrzeń kabiny zapewnia lepsze poczucie jakości i wygody dzięki wysokiej jakości wnętrzu, wygodnym siedmioosobowym siedzeniom w trzech rzędach, wyświetlaczom ciekłokrystalicznym i nowej funkcji bezprzewodowego ładowania smartfonów.

 

W Ameryce Północnej OUTLANDER został wprowadzony na rynek w 2002 roku jako pierwszy crossover SUV MITSUBISHI MOTORS. Od trzech pokoleń był wysoko ceniony za swoje właściwości użytkowe i drogowe jako SUV, a także za przyjazność dla środowiska i oszczędność. Globalny wolumen sprzedaży serii OUTLANDER osiągnął 2,6 miliona sztuk.

 

 Range Rover Sport SVR Ultimate Edition
Tuning | 24.08.21

Range Rover Sport SVR Ultimate Edition

Special Vehicle Operations po raz pierwszy wypuściło na rynek specjalną edycję Range Rovera Sport SVR ze spektakularnymi nowymi opcjami lakierowania płatkami szkła.

Korytarz życia, prosta zasada, która ratuje życie
Wiadomości | 05.04.23

Korytarz życia, prosta zasada, która ratuje życie

Naucz się stosować go w praktyce. Wideo. W wielu krajach kierowcy tworzą taki korytarz automatycznie dojeżdżając do zatoru lub nawet skrzyżowania.

Nowy Opel Mokka przedstawia przyszły cyfrowy kokpit
Wiadomości | 03.06.20

Nowy Opel Mokka przedstawia przyszły cyfrowy kokpit

Nowa Mokka w pełni cyfrowa po raz pierwszy wprowadza przyszły kokpit zaprojektowany przez Opla. Fascynujące wnętrze charakteryzujące się nowym panelem Pure Panel z dużymi wyświetlaczami, dostarczają najważniejszych informacji o sytuacji na drodze.