Premiery | 17.02.21

Światowa premiera całkowicie nowego Mitsubishi Outlander

Dziś zupełnie nowy OUTLANDER zadebiutował w Amazon Live, co czyni go pierwszym samochodem, który został wprowadzony na platformę.

MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) zaprezentowało dziś zupełnie nowego OUTLANDERA, charakteryzujący się nowym kierunkiem projektowania, najwyższą jakością, wytrzymałością i innowacyjną technologią. Flagowy SUV został przeprojektowany i wymyślony na nowo pod każdym względem, a następnie trafi do sprzedaży w Ameryce Północnej (Stany Zjednoczone, Kanada i Portoryko) w kwietniu 2021 r., a wkrótce potem na innych rynkach.

 

Dzięki kompletnej modernizacji całkowicie nowy OUTLANDER jest czwartą generacją serii. Stylizacja podkreśla mocne wrażenie prezencji dzięki nowej generacji przedniej części Dynamic Shield, 20-calowych kołom o dużej średnicy1, błotnikom i śmiałym proporcjom. Nowo opracowana platforma i 2,5-litrowy silnik, zaktualizowany, sterowany elektronicznie system 4WD i S-AWC (Super-All Wheel Control) oraz nowo opracowany przełącznik trybu jazdy przyczyniają się do bezpiecznych osiągów drogowych. Przestrzeń kabiny zapewnia lepsze poczucie jakości i wygody dzięki wysokiej jakości wnętrzu, wygodnym siedmioosobowym siedzeniom w trzech rzędach, wyświetlaczom ciekłokrystalicznym i nowej funkcji bezprzewodowego ładowania smartfonów.

 

W Ameryce Północnej OUTLANDER został wprowadzony na rynek w 2002 roku jako pierwszy crossover SUV MITSUBISHI MOTORS. Od trzech pokoleń był wysoko ceniony za swoje właściwości użytkowe i drogowe jako SUV, a także za przyjazność dla środowiska i oszczędność. Globalny wolumen sprzedaży serii OUTLANDER osiągnął 2,6 miliona sztuk.

 

 Mitsubishi Motors wprowadza na rynek zupełnie nowego Outlandera PHEV
Premiery | 28.10.21

Mitsubishi Motors wprowadza na rynek zupełnie nowego Outlandera PHEV

Flagowy SUV łączy w sobie wiodące technologie elektryfikacji i sterowania wszystkimi kołami. Rozpoczęcie sprzedaży w Japonii w grudniu. Wideo.

BRABUS 800 Adventure XLP SUPERWHITE
Tuning | 24.03.22

BRABUS 800 Adventure XLP SUPERWHITE

Ten jedyny w swoim rodzaju pickup oparty na modelu Mercedes-AMG G 63, którego można zabrać wszędzie, łączy światy luksusu arcydzieła na zamówienie i niepowstrzymanej mocy w terenie.

Premiera nowej generacji wodorowej Toyoty Mirai
Elektryczne | 29.11.20

Premiera nowej generacji wodorowej Toyoty Mirai

Toyota prezentuję drugą generację przełomowego sedana Mirai, bezemisyjnego samochodu elektrycznego na wodorowe ogniwa paliwowe (FCEV).