Premiery | 17.02.21

Światowa premiera całkowicie nowego Mitsubishi Outlander

Dziś zupełnie nowy OUTLANDER zadebiutował w Amazon Live, co czyni go pierwszym samochodem, który został wprowadzony na platformę.

MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) zaprezentowało dziś zupełnie nowego OUTLANDERA, charakteryzujący się nowym kierunkiem projektowania, najwyższą jakością, wytrzymałością i innowacyjną technologią. Flagowy SUV został przeprojektowany i wymyślony na nowo pod każdym względem, a następnie trafi do sprzedaży w Ameryce Północnej (Stany Zjednoczone, Kanada i Portoryko) w kwietniu 2021 r., a wkrótce potem na innych rynkach.

 

Dzięki kompletnej modernizacji całkowicie nowy OUTLANDER jest czwartą generacją serii. Stylizacja podkreśla mocne wrażenie prezencji dzięki nowej generacji przedniej części Dynamic Shield, 20-calowych kołom o dużej średnicy1, błotnikom i śmiałym proporcjom. Nowo opracowana platforma i 2,5-litrowy silnik, zaktualizowany, sterowany elektronicznie system 4WD i S-AWC (Super-All Wheel Control) oraz nowo opracowany przełącznik trybu jazdy przyczyniają się do bezpiecznych osiągów drogowych. Przestrzeń kabiny zapewnia lepsze poczucie jakości i wygody dzięki wysokiej jakości wnętrzu, wygodnym siedmioosobowym siedzeniom w trzech rzędach, wyświetlaczom ciekłokrystalicznym i nowej funkcji bezprzewodowego ładowania smartfonów.

 

W Ameryce Północnej OUTLANDER został wprowadzony na rynek w 2002 roku jako pierwszy crossover SUV MITSUBISHI MOTORS. Od trzech pokoleń był wysoko ceniony za swoje właściwości użytkowe i drogowe jako SUV, a także za przyjazność dla środowiska i oszczędność. Globalny wolumen sprzedaży serii OUTLANDER osiągnął 2,6 miliona sztuk.

 

 Globalny debiut samochodu koncepcyjnego Lincoln Star
Concept Cars | 23.04.22

Globalny debiut samochodu koncepcyjnego Lincoln Star

Lincoln Star Concept o eleganckiej, aerodynamicznej sylwetce, jako zapowiedź wprowadzenia trzech nowych w pełni elektrycznych pojazdów marki do 2025 roku.

Volkswagen XL1 czyli 100 kilometrów na jednym litrze paliwa
Concept Cars | 19.02.21

Volkswagen XL1 czyli 100 kilometrów na jednym litrze paliwa

Dokładnie 0,99 litra. Rzadko kiedy pojawia się na świecie koncept jako model produkcyjny, który spełnia obietnice w zakresie stylizacji i przełomów technologicznych.

Całkowicie nowa Honda BR-V
Premiery | 21.09.21

Całkowicie nowa Honda BR-V

Po raz pierwszy na świecie Honda wprowadza na rynek Indonezji zupełnie nową Hondę BR-V z nowym designem i bardziej wyrafinowanymi funkcjami.