Premiery | 01.07.20

Suzuki wypuściło na rynek nowego ACROSSa prawie jak RAV4

Nowy Suzuki ACROSS, mocny i sportowy SUV wyposażony w wyrafinowany hybrydowy system Plug-in i elektroniczną skrzynię biegów E-Four 4x4, zapewniającą bezkompromisową wydajność i wydajność z możliwościami i stylistyką nowoczesnego SUV-a.


Suzuki wypuściło na rynek nowego ACROSSa prawie jak RAV4

ACROSS to pierwszy model dostarczony przez Toyota Motor Corporation na podstawie umowy biznesowej między Toyotą a Suzuki. Sprzedaż rozpocznie się jesienią 2020 roku w Europie.

Zaprojektowany, aby wyróżniać się solidnym wielokątnym korpusem, który łączy charakterystyczną wytrzymałość SUV-a ze sportową twarzą z dużą otwartą kratką.

Napędzany wysoce zaawansowanym systemem hybrydowym typu plug-in, który zapewnia najwyższą wydajność paliwową i niską emisję CO?, z szybką reakcją i płynnym przyspieszaniem.

Wyposażony w elektroniczny system 4x4 E-Four, który zapewnia wydajne i skuteczne osiągi 4x4, gwarantując pewność prowadzenia i kontroli nawet w śliskich warunkach.

Odważna i sportowa stylistyka ACROSS daje pewność siebie pod każdym kątem. Wytrzymałe wielokątne motywy na nadwoziu tworzą odważną sylwetkę, którą dodatkowo podkreślają charakterystyczne listwy nadkoli SUV, sportowa duża otwarta kratka i zderzak z wyraźnym srebrnym wykończeniem, które pomaga wyrazić wszechstronne możliwości samochodu.

Kolejne kluczowe cechy to wyrafinowane reflektory LED z projektorem bi-beam (łączącym światła mijania i drogowe) i LED DRL, a także 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich najwyższej jakości z czarną powłoką z połyskiem

Wnętrze ACROSS zostało zaprojektowane tak, aby wywoływać poczucie komfortu, luksusu i pewności jazdy.

Dobrze wykonana jakość tapicerki i akcenty w całym pojeździe są uzupełnione miękką wyściółką deski rozdzielczej i listew drzwiowych.

Dodatkowym ulepszeniem dla kierowcy i pasażera jest 9-calowy ekran dotykowy, który współpracuje z Apple CarPlay na iPhone'a, Android Auto i MirrorLink na kompatybilnych smartfonach.Zupełnie nowe BMW M3 G80
Wiadomości | 26.06.20

Zupełnie nowe BMW M3 G80

BMW M3 wchodzi w szóstą generacje modelu w 2020 roku. Pierwsze oficjalne zdjęcia nowego BMW M3 G80 zapewniają wyjątkowy wgląd w rozwój sedana o wysokich osiągach na najtrudniejszym torze testowym na świecie - Nordschleife na torze Nuerburgring. Wideo relacja

Hyundai prezentuje charakterystyczny design nowego modelu Bayon
Wiadomości | 20.01.21

Hyundai prezentuje charakterystyczny design nowego modelu Bayon

Zupełnie nowy subkompaktowy crossover SUV, który będzie dostępny w Europie w połowie 2021 roku.

Testy Audi RS Q e-tron w Maroku przed debiutem w Rajdzie Dakar
MotorSport | 21.09.21

Testy Audi RS Q e-tron w Maroku przed debiutem w Rajdzie Dakar

Upał i burze piaskowe podczas przygotowań do swego debiutu w Rajdzie Dakar, Audi Sport przez niemal dwa tygodnie testowało Audi RS Q e-tron w Maroku.