Premiery | 01.07.20

Suzuki wypuściło na rynek nowego ACROSSa prawie jak RAV4

Nowy Suzuki ACROSS, mocny i sportowy SUV wyposażony w wyrafinowany hybrydowy system Plug-in i elektroniczną skrzynię biegów E-Four 4x4, zapewniającą bezkompromisową wydajność i wydajność z możliwościami i stylistyką nowoczesnego SUV-a.


Suzuki wypuściło na rynek nowego ACROSSa prawie jak RAV4

ACROSS to pierwszy model dostarczony przez Toyota Motor Corporation na podstawie umowy biznesowej między Toyotą a Suzuki. Sprzedaż rozpocznie się jesienią 2020 roku w Europie.

Zaprojektowany, aby wyróżniać się solidnym wielokątnym korpusem, który łączy charakterystyczną wytrzymałość SUV-a ze sportową twarzą z dużą otwartą kratką.

Napędzany wysoce zaawansowanym systemem hybrydowym typu plug-in, który zapewnia najwyższą wydajność paliwową i niską emisję CO?, z szybką reakcją i płynnym przyspieszaniem.

Wyposażony w elektroniczny system 4x4 E-Four, który zapewnia wydajne i skuteczne osiągi 4x4, gwarantując pewność prowadzenia i kontroli nawet w śliskich warunkach.

Odważna i sportowa stylistyka ACROSS daje pewność siebie pod każdym kątem. Wytrzymałe wielokątne motywy na nadwoziu tworzą odważną sylwetkę, którą dodatkowo podkreślają charakterystyczne listwy nadkoli SUV, sportowa duża otwarta kratka i zderzak z wyraźnym srebrnym wykończeniem, które pomaga wyrazić wszechstronne możliwości samochodu.

Kolejne kluczowe cechy to wyrafinowane reflektory LED z projektorem bi-beam (łączącym światła mijania i drogowe) i LED DRL, a także 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich najwyższej jakości z czarną powłoką z połyskiem

Wnętrze ACROSS zostało zaprojektowane tak, aby wywoływać poczucie komfortu, luksusu i pewności jazdy.

Dobrze wykonana jakość tapicerki i akcenty w całym pojeździe są uzupełnione miękką wyściółką deski rozdzielczej i listew drzwiowych.

Dodatkowym ulepszeniem dla kierowcy i pasażera jest 9-calowy ekran dotykowy, który współpracuje z Apple CarPlay na iPhone'a, Android Auto i MirrorLink na kompatybilnych smartfonach.Kia EV6 na pierwszych zdjęciach pokazuje swoją filozofię projektowania
Elektryczne | 15.03.21

Kia EV6 na pierwszych zdjęciach pokazuje swoją filozofię projektowania

Zaawansowane technologicznie detale oraz nowoczesne i przestronne wnętrze możliwe dzięki pierwszej dedykowanej platformie Kia EV (E-GMP).

Pięć gwiazdek w teście zderzeniowym dla Volkswagena ID.3
Wiadomości | 22.10.20

Pięć gwiazdek w teście zderzeniowym dla Volkswagena ID.3

Volkswagen ID.3 otrzymał w teście zderzeniowym organizacji Euro NCAP (European New Car Assessment) maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.

Pierwsze zdjęcia nowego prototypu Maserati GranCabrio
Wiadomości | 26.10.22

Pierwsze zdjęcia nowego prototypu Maserati GranCabrio

Przed premierą nowego GranCabrio, oczekiwaną w przyszłym roku, prototypowe modele przechodzą intensywne testy.