Concept Cars | 29.04.21

Suzuki Misano Concept Car

Istituto Europeo di Design przedstawia Misano, nowy pojazd koncepcyjny stworzony we współpracy z Suzuki. Zobacz wideo z prac nad modelem.

Rezultat pracy dyplomowej 24 studentów studiów magisterskich z projektowania transportu na IED Torino.

 

Misano jest odpowiedzią na brief japońskiej firmy La Dolce Vita X Way of Life: prototyp, który przeplata japońską filozofię i wzornictwo motoryzacyjne uosabiające czystą pasję, styl i radość, jak najlepsze włoskie tradycje.



Bentley rozpoczyna świętowanie 20. urodzin modelu Continental GT
Super Cars | 18.04.23

Bentley rozpoczyna świętowanie 20. urodzin modelu Continental GT

Wprowadzony na rynek w 2003 roku jako pierwszy całkowicie nowy Bentley współczesnej ery, pierwszy z napędem na wszystkie koła i pierwszy wyposażony w innowacyjny silnik W12.

Mercedes EQS pierwsze jazdy testowe przed premierą
Elektryczne | 03.04.21

Mercedes EQS pierwsze jazdy testowe przed premierą

Mercedes pokazał pierwsze wrażenia z jazdy nowym modelem EQS, którego oficjalna premiera nastąpi 15 kwietnia.

Nowy SUV Maserati Grecale, bezkompromisowa przyjemność z jazdy
Premiery | 22.03.22

Nowy SUV Maserati Grecale, bezkompromisowa przyjemność z jazdy

Grecale zachowuje właściwą równowagę między wszechstronnością, elegancją, wydajnością i innowacją, gwarantując jednocześnie wydajność, komfort i bezpieczeństwo.