Wiadomości | 31.08.21

Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Nowy model będzie najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru w historii w standardzie z symetrycznym napędem na wszystkie koła.


Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Subaru of America ogłosiło dziś nowe informacje i zdjęcia nadchodzącego Subaru Solterra.

Solterra, pierwszy całkowicie elektryczny SUV Subaru, jest najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru. Zbudowany na platformie e-SUBARU Global Platform, nowy SUV oferuje dużo miejsca na tylnym siedzeniu i bagażniku.

Wyposażony w zaawansowaną technologię bezpieczeństwa, wszechstronny i wydajny Solterra jest zbudowany na podstawie DNA SUV-ów Subaru, w tym legendarnego Subaru Symetrical All-Wheel Drive i dużego prześwitu.

 

Subaru Solterra, nazwany przez połączenie łacińskich słów „Słońce” i „Ziemia”, jest zbudowany na platformie e-Subaru Global Platform, nowej, całkowicie elektrycznej architekturze pojazdu. Solterra EV wnosi zaufaną niezawodność marki Subaru, najnowocześniejszą technologię bezpieczeństwa i legendarną inżynierię napędu na wszystkie koła do ekologicznego, całkowicie elektrycznego SUV-a. Elektryczny SUV Subaru Solterra – naturalna ewolucja osiągów Subaru w każdych warunkach pogodowych i terenowych – ma trafić do sprzedaży w 2022 roku.Honda udostępnia pierwsze informacje na temat drugiej generacji Acury NSX Type S
Super Cars | 03.08.21

Honda udostępnia pierwsze informacje na temat drugiej generacji Acury NSX Type S

NSX Type S, limitowany do 350 sztuk, podnosi i tak imponujące osiągi najnowocześniejszego zelektryfikowanego supersamochodu Acury na nowy poziom.

Mitsubishi D:X na Japan Mobility Show 2023
Concept Cars | 25.10.23

Mitsubishi D:X na Japan Mobility Show 2023

Firma Mitsubishi zorganizowała światową premierę zelektryfikowanego crossovera MPV Mitsubishi D:X Concept podczas Japan Mobility Show 20232.

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo
Wiadomości | 30.10.20

Lamborghini świętuje wielkie otwarcie Lamborghini Lounge Tokyo

Automobili Lamborghini otwiera THE LOUNGE TOKYO w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej Roppongi i jest drugim tego typu obiektem po Nowym Jorku.