Wiadomości | 31.08.21

Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Nowy model będzie najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru w historii w standardzie z symetrycznym napędem na wszystkie koła.


Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Subaru of America ogłosiło dziś nowe informacje i zdjęcia nadchodzącego Subaru Solterra.

Solterra, pierwszy całkowicie elektryczny SUV Subaru, jest najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru. Zbudowany na platformie e-SUBARU Global Platform, nowy SUV oferuje dużo miejsca na tylnym siedzeniu i bagażniku.

Wyposażony w zaawansowaną technologię bezpieczeństwa, wszechstronny i wydajny Solterra jest zbudowany na podstawie DNA SUV-ów Subaru, w tym legendarnego Subaru Symetrical All-Wheel Drive i dużego prześwitu.

 

Subaru Solterra, nazwany przez połączenie łacińskich słów „Słońce” i „Ziemia”, jest zbudowany na platformie e-Subaru Global Platform, nowej, całkowicie elektrycznej architekturze pojazdu. Solterra EV wnosi zaufaną niezawodność marki Subaru, najnowocześniejszą technologię bezpieczeństwa i legendarną inżynierię napędu na wszystkie koła do ekologicznego, całkowicie elektrycznego SUV-a. Elektryczny SUV Subaru Solterra – naturalna ewolucja osiągów Subaru w każdych warunkach pogodowych i terenowych – ma trafić do sprzedaży w 2022 roku.Nowy Mercedes-AMG GT2 rozszerza program Customer Racing
MotorSport | 11.12.22

Nowy Mercedes-AMG GT2 rozszerza program Customer Racing

Nowy Mercedes-AMG GT2 to najmocniejszy homologowany samochód wyścigowy w średnio dwunastoletniej historii programu Customer Sport.

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie
Wiadomości | 10.04.20

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie

Po odwołaniu tegorocznej wystawy samochodowej w Genewie (GIMS 2020), marka Volkswagen zdecydowała się udostępnić projekt własnego stoiska w internecie.

Land Rover rozwija linię modeli Defender
Wiadomości | 26.04.23

Land Rover rozwija linię modeli Defender

Nowy Defender 130 Outbound zostaje wprowadzony do linii Defender wraz z 500-konnym Defenderem 130 V8 i nowym, inspirowanym dziedzictwem, pakietem County Exterior Pack dla Defendera 110.