Wiadomości | 31.08.21

Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Nowy model będzie najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru w historii w standardzie z symetrycznym napędem na wszystkie koła.


Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Subaru of America ogłosiło dziś nowe informacje i zdjęcia nadchodzącego Subaru Solterra.

Solterra, pierwszy całkowicie elektryczny SUV Subaru, jest najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru. Zbudowany na platformie e-SUBARU Global Platform, nowy SUV oferuje dużo miejsca na tylnym siedzeniu i bagażniku.

Wyposażony w zaawansowaną technologię bezpieczeństwa, wszechstronny i wydajny Solterra jest zbudowany na podstawie DNA SUV-ów Subaru, w tym legendarnego Subaru Symetrical All-Wheel Drive i dużego prześwitu.

 

Subaru Solterra, nazwany przez połączenie łacińskich słów „Słońce” i „Ziemia”, jest zbudowany na platformie e-Subaru Global Platform, nowej, całkowicie elektrycznej architekturze pojazdu. Solterra EV wnosi zaufaną niezawodność marki Subaru, najnowocześniejszą technologię bezpieczeństwa i legendarną inżynierię napędu na wszystkie koła do ekologicznego, całkowicie elektrycznego SUV-a. Elektryczny SUV Subaru Solterra – naturalna ewolucja osiągów Subaru w każdych warunkach pogodowych i terenowych – ma trafić do sprzedaży w 2022 roku.Kimera EVO37
Super Cars | 09.05.21

Kimera EVO37

Producent samochodów z północnych Włoch, przygotowuje się do zaprezentowania EVO37, nowoczesnego hołdu dla Lancii 037. Wideo.

Nowy Opel Grandland GSe
Wiadomości | 26.10.22

Nowy Opel Grandland GSe

Podążając śladami wytyczonymi przez Astrę GSe i Astrę Sports Tourer GSe, pojawia się kolejny dynamiczny model nowej, zelektryfikowanej submarki Opla, Opel Grandland GSe.

Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji
Wiadomości | 11.02.21

Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji

Elektryczna hybryda GT o mocy 619 KM z czterema układami napędowymi w obudowie z włókna węglowego.