Wiadomości | 31.08.21

Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Nowy model będzie najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru w historii w standardzie z symetrycznym napędem na wszystkie koła.


Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Subaru of America ogłosiło dziś nowe informacje i zdjęcia nadchodzącego Subaru Solterra.

Solterra, pierwszy całkowicie elektryczny SUV Subaru, jest najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru. Zbudowany na platformie e-SUBARU Global Platform, nowy SUV oferuje dużo miejsca na tylnym siedzeniu i bagażniku.

Wyposażony w zaawansowaną technologię bezpieczeństwa, wszechstronny i wydajny Solterra jest zbudowany na podstawie DNA SUV-ów Subaru, w tym legendarnego Subaru Symetrical All-Wheel Drive i dużego prześwitu.

 

Subaru Solterra, nazwany przez połączenie łacińskich słów „Słońce” i „Ziemia”, jest zbudowany na platformie e-Subaru Global Platform, nowej, całkowicie elektrycznej architekturze pojazdu. Solterra EV wnosi zaufaną niezawodność marki Subaru, najnowocześniejszą technologię bezpieczeństwa i legendarną inżynierię napędu na wszystkie koła do ekologicznego, całkowicie elektrycznego SUV-a. Elektryczny SUV Subaru Solterra – naturalna ewolucja osiągów Subaru w każdych warunkach pogodowych i terenowych – ma trafić do sprzedaży w 2022 roku.Całkowicie nowy Ford Maverick
Premiery | 08.06.21

Całkowicie nowy Ford Maverick

Pierwszy standardowy, w pełni hybrydowy pickup w Ameryce i najbardziej oszczędny samochód ciężarowy na rynku. Zobacz wideo z prezentacji.

Finał serii DTM 2020
MotorSport | 08.11.20

Finał serii DTM 2020

Jeszcze przed finałem na torze Hockenheimring jest pewne, że mistrz DTM 2020 będzie jeździł Audi RS 5 DTM. René Rast, Nico Müller i Robin Frijns będą walczyć o ostatni tytuł mistrzowski w erze klasy 1 popularnej serii wyścigowej.

Porsche wprowadza na rynek nowego Macana
Premiery | 20.07.21

Porsche wprowadza na rynek nowego Macana

Ze zwiększoną wydajnością, ostrzejszym designem i nową koncepcją obsługi. Wszystkie trzy dostępne wersje mają znacznie większą moc niż ich poprzednicy.