Wiadomości | 31.08.21

Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Nowy model będzie najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru w historii w standardzie z symetrycznym napędem na wszystkie koła.


Subaru Solterra nowe informacje na temat pierwszego całkowicie elektrycznego SUV-a marki

Subaru of America ogłosiło dziś nowe informacje i zdjęcia nadchodzącego Subaru Solterra.

Solterra, pierwszy całkowicie elektryczny SUV Subaru, jest najbardziej zaawansowanym technologicznie Subaru. Zbudowany na platformie e-SUBARU Global Platform, nowy SUV oferuje dużo miejsca na tylnym siedzeniu i bagażniku.

Wyposażony w zaawansowaną technologię bezpieczeństwa, wszechstronny i wydajny Solterra jest zbudowany na podstawie DNA SUV-ów Subaru, w tym legendarnego Subaru Symetrical All-Wheel Drive i dużego prześwitu.

 

Subaru Solterra, nazwany przez połączenie łacińskich słów „Słońce” i „Ziemia”, jest zbudowany na platformie e-Subaru Global Platform, nowej, całkowicie elektrycznej architekturze pojazdu. Solterra EV wnosi zaufaną niezawodność marki Subaru, najnowocześniejszą technologię bezpieczeństwa i legendarną inżynierię napędu na wszystkie koła do ekologicznego, całkowicie elektrycznego SUV-a. Elektryczny SUV Subaru Solterra – naturalna ewolucja osiągów Subaru w każdych warunkach pogodowych i terenowych – ma trafić do sprzedaży w 2022 roku.Nowy Peugeot 2008, zaawansowane technologie i koci charakter
Wiadomości | 04.05.23

Nowy Peugeot 2008, zaawansowane technologie i koci charakter

Jest od ponad trzech lat bestsellerem na rynku SUV-ów. Dziś wkracza w nowy etap pod względem stylistyki, technologii i doskonałymi osiągami elektrycznego napędu z zasięgiem do 406 km.

Maserati prezentuje Project24.
Concept Cars | 26.07.22

Maserati prezentuje Project24.

Projekt limitowanej serii supersportowego samochodu, tylko 62 sztuki, ma podnieść nieograniczone osiągi marki na nowy poziom adrenaliny na torze.

A290_β, Alpine przedstawia swoją wizję elektrycznego hot hatcha
Concept Cars | 10.05.23

A290_β, Alpine przedstawia swoją wizję elektrycznego hot hatcha

A290, przyszły kompaktowy elektryczny samochód sportowy segmentu B w nowej erze Alpine, błyszczy w spektakularnym, ultrasportowym samochodzie pokazowym A290_β (A290 beta).