Elektryczne | 24.11.20

Nowy elektryczny Nissan Note

Wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym, Nissan wprowadza na rynek nowy Note w Japonii.

Nissan wprowadził dziś na rynek japoński nowy kompaktowy samochód Note.

 

Nowy Note będzie dostępny wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym Nissan e-POWER. Jako najlepiej sprzedający się model firmy na rodzimym rynku, samochód nadal odgrywa kluczową rolę w globalnym planie transformacji biznesowej Nissan NEXT.

 

„W 2016 roku Note e-POWER stał się popularnym sprzedawcą, gdy tylko rozpoczął sprzedaż w Japonii” - powiedział Ashwani Gupta, dyrektor operacyjny Nissana. „Dzięki tej całkowicie nowej notatce chcemy przynieść radość z e-POWER jeszcze większej liczbie klientów. Kiedy już doświadczysz e-POWER, od razu odkryjesz, dlaczego został on dobrze przyjęty przez klientów. Oferuje liniowe i ekscytujące przyspieszenie, które jest unikalne dla 100% napędu elektrycznego, ale bez ograniczeń związanych z ładowaniem akumulatora. Na tym polega siła e-POWER ”.

 

Na początku tego roku Nissan wprowadził na rynek Kicks e-POWER w Japonii, Tajlandii i Indonezji. Firma planuje również premiery e-POWER w Europie i Chinach. Do tej pory klienci zakupili około 430 000 pojazdów wyposażonych w innowacyjny układ napędowy.

 

Do końca roku podatkowego 2023 Nissan spodziewa się co roku dostarczać klientom na całym świecie ponad milion zelektryfikowanych pojazdów, w tym pojazdy elektryczne i modele e-POWER.

 

„Elektryzując układy napędowe naszych pojazdów, chcemy promować ewolucję pojazdów i nadal dostarczać klientom emocji i przyjemności z jazdy” - powiedział Gupta.Hydrogen to You (H2U) czyli Hyundai promuje technologie wodorowe
Wiadomości | 06.10.20

Hydrogen to You (H2U) czyli Hyundai promuje technologie wodorowe

Hyundai wprowadził globalny program H2U promujący technologie wodorowe, który podkreśla zaangażowanie Hyundaia na rzecz zrównoważonej mobilności dostępnej dla każdego.

Mercedes-Maybach wprowadza na rynek swój pierwszy model hybrydowy typu plug-in
Super Cars | 09.02.23

Mercedes-Maybach wprowadza na rynek swój pierwszy model hybrydowy typu plug-in

Mercedes-Maybach S 580 e wyznacza początek nowej ery dla marki o ponad 100-letniej tradycji dzięki zasięgowi elektrycznemu do 100 kilometrów.

Debiut najnowszej generacji Porsche 911 GT3 R
MotorSport | 02.08.22

Debiut najnowszej generacji Porsche 911 GT3 R

Nowe Porsche 911 GT3 R zostanie zaprezentowane publiczności podczas tegorocznego 24-godzinnego wyścigu na torze Spa-Francorchamps.