Elektryczne | 24.11.20

Nowy elektryczny Nissan Note

Wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym, Nissan wprowadza na rynek nowy Note w Japonii.

Nissan wprowadził dziś na rynek japoński nowy kompaktowy samochód Note.

 

Nowy Note będzie dostępny wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym Nissan e-POWER. Jako najlepiej sprzedający się model firmy na rodzimym rynku, samochód nadal odgrywa kluczową rolę w globalnym planie transformacji biznesowej Nissan NEXT.

 

„W 2016 roku Note e-POWER stał się popularnym sprzedawcą, gdy tylko rozpoczął sprzedaż w Japonii” - powiedział Ashwani Gupta, dyrektor operacyjny Nissana. „Dzięki tej całkowicie nowej notatce chcemy przynieść radość z e-POWER jeszcze większej liczbie klientów. Kiedy już doświadczysz e-POWER, od razu odkryjesz, dlaczego został on dobrze przyjęty przez klientów. Oferuje liniowe i ekscytujące przyspieszenie, które jest unikalne dla 100% napędu elektrycznego, ale bez ograniczeń związanych z ładowaniem akumulatora. Na tym polega siła e-POWER ”.

 

Na początku tego roku Nissan wprowadził na rynek Kicks e-POWER w Japonii, Tajlandii i Indonezji. Firma planuje również premiery e-POWER w Europie i Chinach. Do tej pory klienci zakupili około 430 000 pojazdów wyposażonych w innowacyjny układ napędowy.

 

Do końca roku podatkowego 2023 Nissan spodziewa się co roku dostarczać klientom na całym świecie ponad milion zelektryfikowanych pojazdów, w tym pojazdy elektryczne i modele e-POWER.

 

„Elektryzując układy napędowe naszych pojazdów, chcemy promować ewolucję pojazdów i nadal dostarczać klientom emocji i przyjemności z jazdy” - powiedział Gupta.Pierwsze szczegóły na temat premiery odnowionej Skody Kodiaq
Wiadomości | 06.04.21

Pierwsze szczegóły na temat premiery odnowionej Skody Kodiaq

Wideo zapowiedź SUV-a, który od pierwszej premiery w 2016 roku, sprzedano w ponad 600 tysięcy egzemplarzy.

Unikalny egzemplarz specjalnej edycji McLarena 765LT
Tuning | 02.06.21

Unikalny egzemplarz specjalnej edycji McLarena 765LT

McLaren 765LT to najnowszy z linii Longtail McLaren i najbardziej dynamicznie zaawansowany i wciągający model LT w historii McLaren Automotive.

Całkowicie nowy RAM 1500 TRX bedzie importowany do Europy
Wiadomości | 19.08.20

Całkowicie nowy RAM 1500 TRX bedzie importowany do Europy

To już oficjalnie potwierdzone. Najszybsza i najpotężniejsza masowo produkowana ciężarówka na świecie będzie dostępna w Europie. Oficjalny importer AEC Europe przygotowuje dystrybucję 2021 RAM 1500 TRX na rynek europejski.