Elektryczne | 24.11.20

Nowy elektryczny Nissan Note

Wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym, Nissan wprowadza na rynek nowy Note w Japonii.

Nissan wprowadził dziś na rynek japoński nowy kompaktowy samochód Note.

 

Nowy Note będzie dostępny wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym Nissan e-POWER. Jako najlepiej sprzedający się model firmy na rodzimym rynku, samochód nadal odgrywa kluczową rolę w globalnym planie transformacji biznesowej Nissan NEXT.

 

„W 2016 roku Note e-POWER stał się popularnym sprzedawcą, gdy tylko rozpoczął sprzedaż w Japonii” - powiedział Ashwani Gupta, dyrektor operacyjny Nissana. „Dzięki tej całkowicie nowej notatce chcemy przynieść radość z e-POWER jeszcze większej liczbie klientów. Kiedy już doświadczysz e-POWER, od razu odkryjesz, dlaczego został on dobrze przyjęty przez klientów. Oferuje liniowe i ekscytujące przyspieszenie, które jest unikalne dla 100% napędu elektrycznego, ale bez ograniczeń związanych z ładowaniem akumulatora. Na tym polega siła e-POWER ”.

 

Na początku tego roku Nissan wprowadził na rynek Kicks e-POWER w Japonii, Tajlandii i Indonezji. Firma planuje również premiery e-POWER w Europie i Chinach. Do tej pory klienci zakupili około 430 000 pojazdów wyposażonych w innowacyjny układ napędowy.

 

Do końca roku podatkowego 2023 Nissan spodziewa się co roku dostarczać klientom na całym świecie ponad milion zelektryfikowanych pojazdów, w tym pojazdy elektryczne i modele e-POWER.

 

„Elektryzując układy napędowe naszych pojazdów, chcemy promować ewolucję pojazdów i nadal dostarczać klientom emocji i przyjemności z jazdy” - powiedział Gupta.Specjalny model Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+
Super Cars | 12.01.23

Specjalny model Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+

Z okazji zakończenia sezonu Formuły 1 2022 Mercedes-AMG prezentuje specjalny model roadstera o wysokich osiągach, limitowany do 100 sztuk w ekskluzywnym dwukolorowym lakierze.

Volkswagen zaktualizował trzecią generację Touarega
Premiery | 24.05.23

Volkswagen zaktualizował trzecią generację Touarega

Zaktualizowany SUV marki z Wolfsburga jest naszpikowany zaawansowanymi technologicznie funkcjami a zmodyfikowane zawieszenie oferuje wyjątkowe połączenie komfortu jazdy i świetnych właściwości jezdnych.

Faraday Future potrzebował zaledwie 48 godzin aby sprzedać 300 samochodów specjalnej edycji
Super Cars | 30.07.21

Faraday Future potrzebował zaledwie 48 godzin aby sprzedać 300 samochodów specjalnej edycji

Model FF 91 Futurist Alliance Edition jest wyposażony w ekskluzywne i unikalne funkcje i usługi zorientowane na użytkownika.