Elektryczne | 24.11.20

Nowy elektryczny Nissan Note

Wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym, Nissan wprowadza na rynek nowy Note w Japonii.

Nissan wprowadził dziś na rynek japoński nowy kompaktowy samochód Note.

 

Nowy Note będzie dostępny wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym Nissan e-POWER. Jako najlepiej sprzedający się model firmy na rodzimym rynku, samochód nadal odgrywa kluczową rolę w globalnym planie transformacji biznesowej Nissan NEXT.

 

„W 2016 roku Note e-POWER stał się popularnym sprzedawcą, gdy tylko rozpoczął sprzedaż w Japonii” - powiedział Ashwani Gupta, dyrektor operacyjny Nissana. „Dzięki tej całkowicie nowej notatce chcemy przynieść radość z e-POWER jeszcze większej liczbie klientów. Kiedy już doświadczysz e-POWER, od razu odkryjesz, dlaczego został on dobrze przyjęty przez klientów. Oferuje liniowe i ekscytujące przyspieszenie, które jest unikalne dla 100% napędu elektrycznego, ale bez ograniczeń związanych z ładowaniem akumulatora. Na tym polega siła e-POWER ”.

 

Na początku tego roku Nissan wprowadził na rynek Kicks e-POWER w Japonii, Tajlandii i Indonezji. Firma planuje również premiery e-POWER w Europie i Chinach. Do tej pory klienci zakupili około 430 000 pojazdów wyposażonych w innowacyjny układ napędowy.

 

Do końca roku podatkowego 2023 Nissan spodziewa się co roku dostarczać klientom na całym świecie ponad milion zelektryfikowanych pojazdów, w tym pojazdy elektryczne i modele e-POWER.

 

„Elektryzując układy napędowe naszych pojazdów, chcemy promować ewolucję pojazdów i nadal dostarczać klientom emocji i przyjemności z jazdy” - powiedział Gupta.Nowe Audi A3 Sportback czwarta generacja modelu
Wiadomości | 05.03.20

Nowe Audi A3 Sportback czwarta generacja modelu

Audi, rozpoczynając w roku 1996 sprzedaż modelu A3, było niejako "założycielem" segmentu kompaktów klasy premium. Czwarta generacja tego pełnego sukcesów samochodu wchodzi właśnie na rynek.

Nowa Honda HR-V z hybrydowym układem napędowym
Wiadomości | 23.04.21

Nowa Honda HR-V z hybrydowym układem napędowym

Minimalistyczna stylistyka, inspirowana stylem coupe. Nowa Honda HR-V e:HEV będzie dostępna w Europie pod koniec 2021 roku.

Rusza bezpłatny program szkoleniowy dla młodych kierowców
Wiadomości | 08.05.23

Rusza bezpłatny program szkoleniowy dla młodych kierowców

Ford bezpłatnie szkoli młodych kierowców. Startuje siódma polska edycja programu edukacyjnego Ford Driving Skills for Life.