Premiery | 05.11.20

Sprawdzona wytrzymałość i niezawodność łączy się z zaawansowaną technologią i stylem

Nissan zaprezentował dziś nowy pickup Nissan Navara, który zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy, a jednocześnie zapewnia trwałość, niezawodność i wszechstronność.

Nissan zaprezentował dziś nowy pickup Nissan Navara, który zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy, a jednocześnie zapewnia trwałość, niezawodność i wszechstronność.

Pickup jest kolejnym kamieniem milowym w planie transformacji NEXT firmy Nissan i potwierdza zaangażowanie Nissana w obsługę silnego, ciągłego zapotrzebowania na zaawansowane pickupy w krajach ASEAN i Australii.

Przez wiele dziesięcioleci, od kiedy pierwszy pickup Nissana wyjechał w drogę, Navara nadal towarzyszy klientom i wspiera ich w wielu aspektach ich życia.

Opierając się na ponad 80-letnim doświadczeniu Nissana w pickupach, pozostaje wierny przekonaniu firmy, że dostarcza zaawansowane technologie jak największej liczbie klientów.

Nowa Navara, niezawodny partner do pracy i podróży, jest wyposażona w wiele najlepszych w swojej klasie technologii, w tym szereg funkcji Nissan Intelligent Mobility i systemów bezpieczeństwa, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowana Navara.

„Wypakowaliśmy nowy model z pełnym zestawem zaawansowanych technologii, aby zapewnić lepszą dynamikę na drogach i w terenie, a także bezpieczeństwo i komfort, zapoczątkowując nową erę wytrzymałości, technologii i spokoju ducha” - powiedział Ashwani Gupta , Dyrektor operacyjny firmy Nissan. „Dla naszych klientów oznacza to pewność siebie, przyjemność z jazdy, praktyczność i dumę z posiadania”.

Dumnie wyprodukowany w Tajlandii na rynki ASEAN i Australii, nowy Nissan Navara umacnia pozycję Tajlandii jako strategicznego centrum produkcyjnego i badawczo-rozwojowego ASEAN. Klienci w Tajlandii jako jedni z pierwszych na świecie otrzymają stylowego i ulepszonego nowego Nissana Navarę, co podkreśla znaczenie Tajlandii jako rynku dla Nissana.Samochód elektryczny po Polsku przedstawiamy markę Izera
Elektryczne | 28.07.20

Samochód elektryczny po Polsku przedstawiamy markę Izera

Podczas premiery online spółka ElectroMobility Poland zaprezentowała dwa prototypy pokazowe: białego SUV-a i czerwonego hatchbacka. Spółka pokazała także nazwę, logo oraz ogłosiła hasło polskiej marki samochodów elektrycznych.

Polestar potwierdza nowy model elektrycznego SUV-a Polestar 3
Elektryczne | 09.06.22

Polestar potwierdza nowy model elektrycznego SUV-a Polestar 3

Premiera samochodu oznacza wejście Polestar do jednego z najwyższych marż i segmentów wzrostu w branży motoryzacyjnej, szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

2250 KM w łodzi od Mercedes-AMG
Super Cars | 25.06.21

2250 KM w łodzi od Mercedes-AMG

Mercedes-AMG i Cigarette Racing zaprezentowały dziś zupełnie nową wysoce ekskluzywną łódź Cigarette 41' Nighthawk AMG Black Series w edycji specjalnej.