Tuning | 25.06.21

Specjalna Edycja Maserati Ghibli Fragment

Programu dostosowywania Maserati Fuoriserie, który pozwala klientom tworzyć własne Maserati, dostosowane do ich unikalnych gustów.


Specjalna Edycja Maserati Ghibli Fragment

Ghibli Operanera i Ghibli Operabianca, edycja specjalna powstała w wyniku współpracy Maserati z pionierem kultury ulicznej Hiroshi Fujiwarą.


Maserati i Hiroshi Fujiwara, japoński ojciec chrzestny kultury ulicznej, spotykają się, by stworzyć partnerstwo, które przekracza granice geograficzne i dyscyplinarne na niezbadane terytoria zuchwalstwa, w sferze, poza którą muzyka jest ucieleśniona w formie samochodu, a łamanie zasad jest dozwolone. Zrodzona z tej współpracy i zaprezentowana na ekskluzywnej światowej premierze w Tokio, dzieło w formie melodyjnego duetu Operanera i Operabianca, dwa kontrastujące ze sobą przywołania Specjalnej Edycji Maserati Ghibli.


Partnerstwo jest owocem możliwości programu dostosowywania Maserati Fuoriserie, który pozwala klientom tworzyć własne Maserati, dostosowane do ich unikalnych gustów. Samochód jest czymś więcej niż zwykłym przedmiotem, staje się szytą na miarę odzieżą, którą dumnie nosi się w drodze i na ulicach świata jako przedłużenie samego siebie i symbol współczesnego luksusu. Hiroshi Fujiwara to szanowany trendsetter, indywidualista. Pionier kultury streetwearowej Tokio lat 80., był jednym z pierwszych DJ-ów, który zaimportował hip hop do Kraju Kwitnącej Wiśni, a jako producent i muzyk współpracował z międzynarodowymi gwiazdami nagraniowymi. Jako artysta wizualny specjalizuje się w wyrażaniu aspektów nastrojów miejskich doświadczeń. Podobnie jak Maserati, potrafi przełamywać bariery i być zuchwałym. W duchu „itanji”, co oznacza „nonkonformistyczny”, dwie odważne marki połączyły włoski design i japońską perfekcję, aby stworzyć nieoczekiwany samochód z limitowanej edycji.Cała prawda o wyjątkowych i zaawansowanych technologicznie materiałach we wnętrzu McLarena GT
Wiadomości | 16.05.20

Cała prawda o wyjątkowych i zaawansowanych technologicznie materiałach we wnętrzu McLarena GT

Filozofia designu McLarena wszystko ma swój cel napędza nowe rozwiązania stosowane we wnętrzach samochodów, m.in. wykorzystanie kaszmiru, tkaniny SuperFabric oraz różnych rodzajów skór

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50
Premiery | 17.06.20

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda przedstawia zupełnie nową Mazdę BT-50. Dostarczone przez Isuzu, całkowicie przeprojektowane po raz pierwszy od dziewięciu lat.

Jeep Orange Peelz
Concept Cars | 23.03.21

Jeep Orange Peelz

Marka Jeep debiutuje z niezwykłymi pojazdami koncepcyjnymi na Wielkanocne Safari Jeepa w 2021 roku.