Tuning | 25.06.21

Specjalna Edycja Maserati Ghibli Fragment

Programu dostosowywania Maserati Fuoriserie, który pozwala klientom tworzyć własne Maserati, dostosowane do ich unikalnych gustów.


Specjalna Edycja Maserati Ghibli Fragment

Ghibli Operanera i Ghibli Operabianca, edycja specjalna powstała w wyniku współpracy Maserati z pionierem kultury ulicznej Hiroshi Fujiwarą.


Maserati i Hiroshi Fujiwara, japoński ojciec chrzestny kultury ulicznej, spotykają się, by stworzyć partnerstwo, które przekracza granice geograficzne i dyscyplinarne na niezbadane terytoria zuchwalstwa, w sferze, poza którą muzyka jest ucieleśniona w formie samochodu, a łamanie zasad jest dozwolone. Zrodzona z tej współpracy i zaprezentowana na ekskluzywnej światowej premierze w Tokio, dzieło w formie melodyjnego duetu Operanera i Operabianca, dwa kontrastujące ze sobą przywołania Specjalnej Edycji Maserati Ghibli.


Partnerstwo jest owocem możliwości programu dostosowywania Maserati Fuoriserie, który pozwala klientom tworzyć własne Maserati, dostosowane do ich unikalnych gustów. Samochód jest czymś więcej niż zwykłym przedmiotem, staje się szytą na miarę odzieżą, którą dumnie nosi się w drodze i na ulicach świata jako przedłużenie samego siebie i symbol współczesnego luksusu. Hiroshi Fujiwara to szanowany trendsetter, indywidualista. Pionier kultury streetwearowej Tokio lat 80., był jednym z pierwszych DJ-ów, który zaimportował hip hop do Kraju Kwitnącej Wiśni, a jako producent i muzyk współpracował z międzynarodowymi gwiazdami nagraniowymi. Jako artysta wizualny specjalizuje się w wyrażaniu aspektów nastrojów miejskich doświadczeń. Podobnie jak Maserati, potrafi przełamywać bariery i być zuchwałym. W duchu „itanji”, co oznacza „nonkonformistyczny”, dwie odważne marki połączyły włoski design i japońską perfekcję, aby stworzyć nieoczekiwany samochód z limitowanej edycji.Honda Civic Prototyp debiutuje na Twitchu
Premiery | 18.11.20

Honda Civic Prototyp debiutuje na Twitchu

Najlepiej sprzedający się amerykański samochód zostaje całkowicie przeprojektowany dzięki sportowej i wyrafinowanej nowej stylizacji, ulepszonemu nadwoziu i podwoziu oraz zaawansowanej technologii.

GENESIS zaprezentował elektrycznego crossovera GV60
Premiery | 19.08.21

GENESIS zaprezentował elektrycznego crossovera GV60

Genesis zaprezentował dziś zdjęcia pierwszego pojazdu elektrycznego marki, co oznacza pierwszy krok marki w kierunku elektryfikacji.

Tylko 500 sztuk modelu GRMN Yaris i tylko na rynek japoński
MotorSport | 14.01.22

Tylko 500 sztuk modelu GRMN Yaris i tylko na rynek japoński

Tokyo Auto Salon 2022. TOYOTA GAZOO Racing i premiera GRMN Yaris czyli kolejny samochód sportowy, który powstał dzięki determinacji Akio Toyody, prezydenta Toyoty.