Tuning | 25.06.21

Specjalna Edycja Maserati Ghibli Fragment

Programu dostosowywania Maserati Fuoriserie, który pozwala klientom tworzyć własne Maserati, dostosowane do ich unikalnych gustów.


Specjalna Edycja Maserati Ghibli Fragment

Ghibli Operanera i Ghibli Operabianca, edycja specjalna powstała w wyniku współpracy Maserati z pionierem kultury ulicznej Hiroshi Fujiwarą.


Maserati i Hiroshi Fujiwara, japoński ojciec chrzestny kultury ulicznej, spotykają się, by stworzyć partnerstwo, które przekracza granice geograficzne i dyscyplinarne na niezbadane terytoria zuchwalstwa, w sferze, poza którą muzyka jest ucieleśniona w formie samochodu, a łamanie zasad jest dozwolone. Zrodzona z tej współpracy i zaprezentowana na ekskluzywnej światowej premierze w Tokio, dzieło w formie melodyjnego duetu Operanera i Operabianca, dwa kontrastujące ze sobą przywołania Specjalnej Edycji Maserati Ghibli.


Partnerstwo jest owocem możliwości programu dostosowywania Maserati Fuoriserie, który pozwala klientom tworzyć własne Maserati, dostosowane do ich unikalnych gustów. Samochód jest czymś więcej niż zwykłym przedmiotem, staje się szytą na miarę odzieżą, którą dumnie nosi się w drodze i na ulicach świata jako przedłużenie samego siebie i symbol współczesnego luksusu. Hiroshi Fujiwara to szanowany trendsetter, indywidualista. Pionier kultury streetwearowej Tokio lat 80., był jednym z pierwszych DJ-ów, który zaimportował hip hop do Kraju Kwitnącej Wiśni, a jako producent i muzyk współpracował z międzynarodowymi gwiazdami nagraniowymi. Jako artysta wizualny specjalizuje się w wyrażaniu aspektów nastrojów miejskich doświadczeń. Podobnie jak Maserati, potrafi przełamywać bariery i być zuchwałym. W duchu „itanji”, co oznacza „nonkonformistyczny”, dwie odważne marki połączyły włoski design i japońską perfekcję, aby stworzyć nieoczekiwany samochód z limitowanej edycji.Prototyp Rodin Cars FZERO podczas swojego pierwszego przejazdu po torze
MotorSport | 07.12.23

Prototyp Rodin Cars FZERO podczas swojego pierwszego przejazdu po torze

Koncepcja FZERO została po raz pierwszy ujawniona światu w zeszłym roku, a teraz zaprojektowany i wyprodukowany w Nowej Zelandii hipersamochód wszedł w fazę testów i rozwoju.

CUPRA wprowadza do swojej gamy Leona w wersji VZ CUP
Tuning | 28.01.22

CUPRA wprowadza do swojej gamy Leona w wersji VZ CUP

Nowy dodatek do gamy oraz hołd dla modeli CUP Competition, będzie dostępny zarówno w wersji nadwozia typu 5-drzwiowego hatchbacka, jak i Sportstourer.

Tylko 500 sztuk BMW X7 Edition Dark Shadow
Tuning | 24.07.20

Tylko 500 sztuk BMW X7 Edition Dark Shadow

Edycja specjalna pierwszego SAV-a w segmencie luksusowym zachwyca wysokiej jakości stylistyką i wyposażeniem BMW Individual produkcja w limitowanej edycji około 500 sztuk w zakładzie BMW w Spartanburgu .