Wiadomości | 22.11.21

Skoda przestawia teaser nowej odsłony modelu KAROQ

Cztery lata po premierze, drugi najpopularniejszy model marki, SKODA publikuje oficjalny zwiastun wideo, prezentujący odświeżoną wersję modelu KAROQ.

Bardziej charakterystyczny przód i nowe reflektory charakteryzują aktualizację średniej klasy SUV-a ŠKODY

 

SKODA AUTO opublikowała oficjalny zwiastun prezentujący zaktualizowany model SKODA KAROQ. Cztery lata po premierze model centralny w gamie SUV-ów czeskiego producenta samochodów otrzymał unowocześnioną konstrukcję i technologię. KAROQ, który jest drugim najpopularniejszym modelem marki po OCTAVII w 2020 roku, a także w pierwszych sześciu miesiącach 2021 roku, będzie w przyszłości wyglądał jeszcze bardziej wyraziście. Przeprojektowany przód charakteryzuje się szerszą osłoną chłodnicy i odchudzonymi reflektorami. Ponadto zrekonfigurowane moduły LED reflektorów Full LED Matrix tworzą charakterystyczny czterooczny wygląd. W zaktualizowanej tylnej części szczególnie przyciągają wzrok przeprojektowane tylne światła.

 

Nowa SKODA KAROQ zadebiutuje przed szeroką publicznością podczas premiery online już 30 listopada br.Światowa premiera zupełnie nowej Skody Kodiaq
Premiery | 04.10.23

Światowa premiera zupełnie nowej Skody Kodiaq

Dziś w Berlinie Skoda pokazała premierę SUV-a Kodiaq drugiej generacji, który przenosi zrównoważony rozwój i wydajność na wyższy poziom i jest wyposażony w nową koncepcję wnętrza.

Zupełnie nowy Ford Mustang 7. Generacji
Premiery | 15.09.22

Zupełnie nowy Ford Mustang 7. Generacji

Ford po raz kolejny budzi emocje w sercach miłośników samochodów sportowych na całym świecie wprowadzając na rynek zupełnie nowego Forda Mustanga.

Polska premiera Mercedes-AMG EQS 53
Premiery | 27.11.21

Polska premiera Mercedes-AMG EQS 53

Po raz pierwszy w Polsce można było zobaczyć nowy model: EQS-a 53 4MATIC+. Pierwsza sportowa maszyna z Affalterbach w 100% na prąd.