MotorSport | 05.05.21

Robert Kubica gotowy na trzy dni testów w Barcelonie

Rezerwowy kierowca Alfa Romeo Racing ORLEN, wróci do kokpitu zespołu C41 podczas pierwszej sesji treningowej Grand Prix Hiszpanii.


Robert Kubica gotowy na trzy dni testów w Barcelonie

Robert Kubica, rezerwowy kierowca Alfa Romeo Racing ORLEN, wróci do kokpitu zespołu C41 podczas pierwszej sesji treningowej Grand Prix Hiszpanii w tym tygodniu i na dwa dni testów bezpośrednio po wyścigu, kiedy to będzie pierwszym kierowcą w wyścigu. zespół, który wypróbuje nowe 18-calowe opony Pirelli, które będą używane w 2022 roku.


Robert będzie w samochodzie w miejscu, które już wywarło ogromny wpływ na jego 2021 rok. Barcelona rzeczywiście odegrała dużą rolę w pracowitym początku sezonu popularnego Polaka: pojechał tam podczas pierwszego występu zespołu w 2021 roku w lutym i wrócił do Katalonii, aby w kwietniu wygrać europejski sezon Le Mans Series.


Uzbrojony w tę wiedzę o torze Robert przejmie samochód Kimiego Räikkönena podczas pierwszej sesji treningowej weekendu wyścigowego, w piątek, aby wnieść swoje doświadczenie i umiejętności w wysiłek zespołu w sezonie 2021, zanim powróci do kokpitu na każdy z dwóch dni testów z 18-calowymi oponami we wtorek i środę w przyszłym tygodniu.

 

Robert Kubica, rezerwowy kierowca Alfa Romeo Racing ORLEN: „Nie mogę się doczekać powrotu do samochodu w ten piątek i przyszły tydzień. Po raz ostatni jeździłem C41 w Barcelonie w lutym, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak bardzo samochód się rozwinął od tamtego czasu - zarówno pod względem modernizacji, jak i zrozumienia pakietu przez zespół. Prowadzenie samochodu Formuły 1 jest zawsze wyjątkowym doświadczeniem i nie mogę się doczekać, aby przyczynić się do wysiłku zespołu w walce na środku pola. Również jazda na nowych 18-calowych oponach będzie nowym doświadczeniem i pierwszym smakiem nowego świata, który pojawi się w przyszłym roku ”.Maserati MC20 nowy supersportowy samochód marki
Premiery | 10.09.20

Maserati MC20 nowy supersportowy samochód marki

Początek nowej ery. Nowy supersportowy samochód Maserati jest godnym następcą MC12. Samochód z wyścigowym DNA. 100% Made in Modena i 100% Made in Italy.

Rimac Nevera, najszybszy na świecie
Elektryczne | 17.11.22

Rimac Nevera, najszybszy na świecie

Rekordowy Rimac Nevera osiąga 412 km/h, stając się najszybszym produkowanym samochodem elektrycznym na świecie.

Ford przedstawił dziś ostatnią z edycji specjalnych Forda GT trzeciej generacji.
Tuning | 05.10.22

Ford przedstawił dziś ostatnią z edycji specjalnych Forda GT trzeciej generacji.

Ford GT LM Edition 2022 świętuje światowy sukces Forda GT jako jedynego w Ameryce supersamochodu, który wygrał Le Mans, wygrywając w 2016 r.