MotorSport | 05.05.21

Robert Kubica gotowy na trzy dni testów w Barcelonie

Rezerwowy kierowca Alfa Romeo Racing ORLEN, wróci do kokpitu zespołu C41 podczas pierwszej sesji treningowej Grand Prix Hiszpanii.


Robert Kubica gotowy na trzy dni testów w Barcelonie

Robert Kubica, rezerwowy kierowca Alfa Romeo Racing ORLEN, wróci do kokpitu zespołu C41 podczas pierwszej sesji treningowej Grand Prix Hiszpanii w tym tygodniu i na dwa dni testów bezpośrednio po wyścigu, kiedy to będzie pierwszym kierowcą w wyścigu. zespół, który wypróbuje nowe 18-calowe opony Pirelli, które będą używane w 2022 roku.


Robert będzie w samochodzie w miejscu, które już wywarło ogromny wpływ na jego 2021 rok. Barcelona rzeczywiście odegrała dużą rolę w pracowitym początku sezonu popularnego Polaka: pojechał tam podczas pierwszego występu zespołu w 2021 roku w lutym i wrócił do Katalonii, aby w kwietniu wygrać europejski sezon Le Mans Series.


Uzbrojony w tę wiedzę o torze Robert przejmie samochód Kimiego Räikkönena podczas pierwszej sesji treningowej weekendu wyścigowego, w piątek, aby wnieść swoje doświadczenie i umiejętności w wysiłek zespołu w sezonie 2021, zanim powróci do kokpitu na każdy z dwóch dni testów z 18-calowymi oponami we wtorek i środę w przyszłym tygodniu.

 

Robert Kubica, rezerwowy kierowca Alfa Romeo Racing ORLEN: „Nie mogę się doczekać powrotu do samochodu w ten piątek i przyszły tydzień. Po raz ostatni jeździłem C41 w Barcelonie w lutym, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak bardzo samochód się rozwinął od tamtego czasu - zarówno pod względem modernizacji, jak i zrozumienia pakietu przez zespół. Prowadzenie samochodu Formuły 1 jest zawsze wyjątkowym doświadczeniem i nie mogę się doczekać, aby przyczynić się do wysiłku zespołu w walce na środku pola. Również jazda na nowych 18-calowych oponach będzie nowym doświadczeniem i pierwszym smakiem nowego świata, który pojawi się w przyszłym roku ”.Genesis wprowadza rozwiązania biometryczne do swoich samochodów podobne do Face ID od Apple
Wiadomości | 16.09.21

Genesis wprowadza rozwiązania biometryczne do swoich samochodów podobne do Face ID od Apple

Face Connect rozpoznaje twarz kierowcy, otwiera i zamyka drzwi pojazdu oraz zapewnia kierowcy spersonalizowane ustawienia za pomocą kamer bliskiej podczerwieni i technologii głębokiego uczenia

Aston Martin oficjalnym samochodem bezpieczeństwa w F1
MotorSport | 08.03.21

Aston Martin oficjalnym samochodem bezpieczeństwa w F1

Model Vantage jako oficjalny samochód bezpieczeństwa oraz model DBX jako oficjalny samochód medyczny.

Światowa premiera całkowicie nowej Hondy Civic Hatchback
Premiery | 24.06.21

Światowa premiera całkowicie nowej Hondy Civic Hatchback

Honda zaprezentowała stylistykę nadwozia i wnętrza zupełnie nowego Civica hatchback i ogłosiła postępy w zakresie dynamicznych osiągów pojazdu.