Super Cars | 16.04.24

Rezvani Retro RR1

Ta nowa linia modeli reprezentuje świeże spojrzenie na charakterystyczny styl Rezvani, łącząc elementy vintage z nowoczesnymi funkcjami i udogodnieniami.


Rezvani Retro RR1

Rezvani Motors ma przyjemność ogłosić innowacyjny dodatek do kolekcji Rezvani, Rezvani Retro. Ta nowa linia modeli reprezentuje świeże spojrzenie na charakterystyczny styl Rezvani, łącząc elementy vintage z nowoczesnymi funkcjami i udogodnieniami. Celem tego nowego biura projektowego jest w szczególności złożenie hołdu kultowym projektom samochodów z przeszłości. Tym, co wyróżnia Rezvani Retro, jest unikalne podejście do łączenia starego z nowym. Czerpiąc inspirację z klasycznych projektów, które stworzyły historię, Rezvani Retro zamierza tworzyć samochody, które niosą ze sobą nostalgiczny urok. Nie chodzi jednak tylko o estetykę. Te samochody w stylu retro zbudowane są na nowoczesnych platformach, dzięki czemu spełniają współczesne standardy komfortu, wydajności i bezpieczeństwa. W ten sposób Rezvani Retro z powodzeniem łączy ponadczasowy urok przeszłości z postępem technologicznym teraźniejszości.

 

Rezvani Retro bez wysiłku łączy ponadczasowy urok klasycznych legend motoryzacji ze współczesnymi elementami designu, a wszystko to przy jednoczesnym zastosowaniu zaawansowanej, nowoczesnej technologii przy użyciu nowoczesnych platform. To wyjątkowe podejście skutkuje produkcją najnowocześniejszych, nostalgicznych pojazdów, które zadziwiają zarówno entuzjastów, jak i zwykłych widzów.

 

RR1, inauguracyjny model naszej marki, został zaprojektowany przez Rezvaniego i czerpie inspirację z kultowych samochodów wyścigowych, które dominowały w Le Mans w latach 70. Samochody te, znane ze swojego najnowocześniejszego designu i technologii, wywarły ogromny wpływ na powstanie RR1. Nadwozie jest w większości wykonane z lekkiego włókna węglowego, z wyjątkiem drzwi kierowcy i pasażera. Do skonstruowania RR1 wykorzystaliśmy platformy Porsche 911 generacji 992, projektowane od 2020 roku do chwili obecnej. Warto zauważyć, że RR1 występuje w trzech różnych wariantach.

 

Naszym pierwszym wariantem jest Rezvani Retro RR1 550.
Przygotuj się, bo przenieśliśmy model Carerra S Turbo 2020 na zupełnie nowy poziom! Wyobraź sobie dreszczyk emocji związany z obsługą 550 KM przy ulepszonej reakcji przepustnicy. Masę zmniejszono również dzięki naszemu najnowocześniejszemu nadwoziu z włókna węglowego, inspirowanego designem legendarnych samochodów wyścigowych Kremer z lat 70-tych. Dzięki naszym opcjom zawieszenia premium możesz teraz dostosować swoją jazdę do jazdy po ulicy lub torze. Dla tych, którzy pragną adrenaliny na torze wyścigowym, oferujemy najwyższej klasy zwijacz Ohlins TTX-Pro. Nie zapominajmy też o zapierającym dech w piersiach ryku naszego swobodnie przepływającego układu wydechowego.

 

Następny jest Rezvani Retro RR1 565.
Przygotuj się na ekscytującą przejażdżkę! Przedstawiamy wariant wykorzystujący platformy 992 GT3 i GT3 RS! Silnik i układ wydechowy są ze sobą zharmonizowane, aby uwolnić imponującą moc 565 KM, a czerwona linia wznosi się do zapierających dech w piersiach 9200 obr./min! Zaufaj nam, to dźwięk, którego nigdy nie zapomnisz!. 6-biegowa manualna lub PDK, wybór należy do Ciebie! To wymarzona maszyna dla wszystkich miłośników jazdy. Zapnij pasy, to będzie szalona przejażdżka!

 

Na koniec mamy Rezvani Retro RR1 750.
Ten wariant jest zbudowany na platformie Turbo S i ma moc 750 KM, zapewniając zapierające dech w piersiach wrażenia! Przekazuje moc bezpośrednio na nawierzchnię za pośrednictwem napędu na wszystkie koła. Jest więcej! Charakteryzuje się również lepszą reakcją przepustnicy i bardziej agresywnym, gardłowym dźwiękiem wydechu. Ponadto masz swobodę wyboru zawieszenia ulicznego lub torowego. Wszystko po to, aby poprawić wrażenia z jazdy!

 

RR1 będzie dostępny w liczbie zaledwie 50 egzemplarzy na całym świecie i można go już zamawiać.Całkowicie nowy Hyundai KONA
Premiery | 07.03.23

Całkowicie nowy Hyundai KONA

KONA drugiej generacji oferuje jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów produktów w segmencie B-SUV, w tym najszerszą gamę układów napędowych.

Siedem dni do premiery Scuderia Ferrari 2021
MotorSport | 19.02.21

Siedem dni do premiery Scuderia Ferrari 2021

W tym sezonie Charles Leclerc i Carlos Sainz stanowią najmłodszą parę kierowców w zespole od 1968 roku.

Legendarne Lamborghini Murcielago i pierwszy silnik V12 nowego tysiąclecia
Super Cars | 22.09.22

Legendarne Lamborghini Murcielago i pierwszy silnik V12 nowego tysiąclecia

W 2022 roku Lamborghini świętuje legendarny 12-cylindrowy silnik, który napędza najbardziej kultowe modele od prawie 60 lat.