Wiadomości | 14.02.23

Renault prezentuje pierwsze zdjęcia swojego przyszłego 5- i 7-osobowego SUV-a Espace

Całkowicie nowy Renault Espace szóstej generacji skrywa przestronne wnętrze, które jest szersze niż jego poprzednika.


Renault prezentuje pierwsze zdjęcia swojego przyszłego 5- i 7-osobowego SUV-a Espace

Po publicznym ogłoszeniu nazwy „Espace”, Renault prezentuje teraz dwie sylwetki swojego przyszłego 5- i 7-osobowego SUV-a. Ich mieszanka jasnych i ciemnych barw nawiązuje do wyglądu zewnętrznego nowego Espace i jego całkowitej długości.

 

Nowy Espace oferuje atletyczny wygląd. Po bokach powierzchnia szkła rozciąga się maksymalnie w kierunku tyłu, przyczyniając się do smukłego wyglądu i elegancji pojazdu. Tył jest trzeźwo uwydatniony przez spojler umieszczony w linii dachu. Zgodnie z obecnymi trendami, 6. generacja Espace ma wyważone proporcje, które są bardziej zgodne z wymaganiami zmieniającego się świata. Bardziej kompaktowy o 14 cm, nadal może pochwalić się szerokością wnętrza wynoszącą 2,48 m (łącznie z trzecim rzędem); nieco więcej niż w obecnej generacji. Nie ma co do tego wątpliwości, zupełnie nowy Espace ma tę samą udaną genetykę, co jego poprzednicy: komfortową jazdę na długich dystansach dla maksymalnie 7 pasażerów.

 

Całkowicie nowe Renault Espace będzie miało swoją światową premierę wczesną wiosną 2023 roku.Ferrari 488 GT Modificata supercar poza ograniczeniami
Super Cars | 25.11.20

Ferrari 488 GT Modificata supercar poza ograniczeniami

Model jest przeznaczony wyłącznie do użytku na torze i podczas imprez Ferrari Club Competizioni GT. -WIDEO-

Nissan JUKE Rally Tribute Concept
Concept Cars | 26.06.21

Nissan JUKE Rally Tribute Concept

Aby upamiętnić 50. rocznicę zwycięstwa Nissana w Rajdzie Safari kultowym 240Z, Nissan opublikował zdjęcia, które pokazują, jak wyglądałby współczesny samochód rajdowy Nissan oparty na modelu JUKE.

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC
Wiadomości | 18.05.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

Wkrótce światowa premiera nowej generacja modelu GLC w 100% zelektryfikowanego. Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem.