Wiadomości | 14.02.23

Renault prezentuje pierwsze zdjęcia swojego przyszłego 5- i 7-osobowego SUV-a Espace

Całkowicie nowy Renault Espace szóstej generacji skrywa przestronne wnętrze, które jest szersze niż jego poprzednika.


Renault prezentuje pierwsze zdjęcia swojego przyszłego 5- i 7-osobowego SUV-a Espace

Po publicznym ogłoszeniu nazwy „Espace”, Renault prezentuje teraz dwie sylwetki swojego przyszłego 5- i 7-osobowego SUV-a. Ich mieszanka jasnych i ciemnych barw nawiązuje do wyglądu zewnętrznego nowego Espace i jego całkowitej długości.

 

Nowy Espace oferuje atletyczny wygląd. Po bokach powierzchnia szkła rozciąga się maksymalnie w kierunku tyłu, przyczyniając się do smukłego wyglądu i elegancji pojazdu. Tył jest trzeźwo uwydatniony przez spojler umieszczony w linii dachu. Zgodnie z obecnymi trendami, 6. generacja Espace ma wyważone proporcje, które są bardziej zgodne z wymaganiami zmieniającego się świata. Bardziej kompaktowy o 14 cm, nadal może pochwalić się szerokością wnętrza wynoszącą 2,48 m (łącznie z trzecim rzędem); nieco więcej niż w obecnej generacji. Nie ma co do tego wątpliwości, zupełnie nowy Espace ma tę samą udaną genetykę, co jego poprzednicy: komfortową jazdę na długich dystansach dla maksymalnie 7 pasażerów.

 

Całkowicie nowe Renault Espace będzie miało swoją światową premierę wczesną wiosną 2023 roku.Audi i Netflix współpracują przy filmie The Grey Man
Wiadomości | 21.07.22

Audi i Netflix współpracują przy filmie The Grey Man

Jako oficjalna marka motoryzacyjna filmu, zaprezentowane zostaną cztery pojazdy Audi, całkowicie elektryczne Audi RS e-tron GT i Audi Q4 Sportback e-tron, a także Audi RS 7 Sportback i Audi R8 Coupe.

Limitowana edycja Ford Mustang Mach 1 można składać zamówienia
Wiadomości | 15.10.20

Limitowana edycja Ford Mustang Mach 1 można składać zamówienia

Zamówienia można składać w 53 krajach na rynkach całego świata. Zupełnie nowy Mustang Mach 1 z limitowanej edycji 2021 pojawi się w salonach Forda w USA i Kanadzie wiosną 2021 roku.

Audi Tradition przedstawia Auto Union Type 52
Wiadomości | 12.07.24

Audi Tradition przedstawia Auto Union Type 52

Wyimaginowany ponad 90 lat temu, teraz powołany do życia, o imponującym designie i wyjątkowych osiągach pokazany podczas Goodwood Festival of Speed ​​2024.