Elektryczne | 16.10.20

Renault Megane Evision przyszłość samochodu elektrycznego

Dziś Renault otwiera nowy rozdział w historii marki, przedstawiając Megane eVision - innowacyjny samochód pokazowy.

Dziś Renault otwiera nowy rozdział w historii marki, przedstawiając Megane eVision - innowacyjny samochód pokazowy, który jest nie tylko wizjonerski, ale także ambitny. Zapowiada najnowszą linię pojazdów elektrycznych, opartą na całkowicie nowej modułowej platformie CMF-EV.

 Mégane eVision w pełni wykorzystuje to, co ma do zaoferowania nowa platforma zaprojektowana przez Alliance. Ten dynamiczny hatchback wyposażony jest w jeden z najcieńszych akumulatorów na rynku i nowy ultrakompaktowy układ napędowy oferujący więcej miejsca. Jego wyrafinowane cechy i sygnatura świetlna podkreślają nowoczesny wygląd samochodu, który przełamuje dotychczasowe kodeksy pojazdów elektrycznych, jeśli chodzi o użytkowanie, wielkość i design, a także energooszczędność.

 

Ten pojazd jutra już wkrótce stanie się rzeczywistością, a model produkcyjny samochodu pokazowego ma zostać wprowadzony w 2021 roku.Interaktywny kamuflaż elektrycznego Volkswagena ID. 7
Elektryczne | 05.01.23

Interaktywny kamuflaż elektrycznego Volkswagena ID. 7

Nowa limuzyna wyróżnia się „cyfrowym” designem z unikatowym lakierem, który jest interaktywnie podświetlany. EXCLUSIVE lightshow.

Nowa Dacia Sandero z kieszonkowym ekranem multimedialnym
Wiadomości | 23.03.21

Nowa Dacia Sandero z kieszonkowym ekranem multimedialnym

Smartfon idzie z nami wszędzie. A co by było, gdyby zastąpił ekran multimedialny w naszych samochodach?

Mercedes-AMG odświeżył model GLE SUV i GLE Coupe
Wiadomości | 01.02.23

Mercedes-AMG odświeżył model GLE SUV i GLE Coupe

Zmiany we wszystkich dziedzinach sprawiają, że gama Mercedes-Benz GLE jest aktualna w obliczu ostrej konkurencji SUV-ów klasy premium.