Elektryczne | 16.10.20

Renault Megane Evision przyszłość samochodu elektrycznego

Dziś Renault otwiera nowy rozdział w historii marki, przedstawiając Megane eVision - innowacyjny samochód pokazowy.

Dziś Renault otwiera nowy rozdział w historii marki, przedstawiając Megane eVision - innowacyjny samochód pokazowy, który jest nie tylko wizjonerski, ale także ambitny. Zapowiada najnowszą linię pojazdów elektrycznych, opartą na całkowicie nowej modułowej platformie CMF-EV.

 Mégane eVision w pełni wykorzystuje to, co ma do zaoferowania nowa platforma zaprojektowana przez Alliance. Ten dynamiczny hatchback wyposażony jest w jeden z najcieńszych akumulatorów na rynku i nowy ultrakompaktowy układ napędowy oferujący więcej miejsca. Jego wyrafinowane cechy i sygnatura świetlna podkreślają nowoczesny wygląd samochodu, który przełamuje dotychczasowe kodeksy pojazdów elektrycznych, jeśli chodzi o użytkowanie, wielkość i design, a także energooszczędność.

 

Ten pojazd jutra już wkrótce stanie się rzeczywistością, a model produkcyjny samochodu pokazowego ma zostać wprowadzony w 2021 roku.Cadillac LYRIQ pierwszy całkowicie elektryczny samochód marki
Premiery | 07.08.20

Cadillac LYRIQ pierwszy całkowicie elektryczny samochód marki

Wprowadzenie oferty elektrycznej Cadillaca rozpoczyna się dziś wraz z debiutem modelu LYRIQ - dynamicznego, nowoczesnego i w pełni elektrycznego luksusowego crossovera.

Cadillac InnerSpace Concept
Concept Cars | 05.01.22

Cadillac InnerSpace Concept

Podczas tegorocznych targów CES Cadillac przedstawił swoją wizję osobistej mobilności przyszłości, pokazując koncept dwuosobowego luksusowego pojazdu.

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii
Wiadomości | 22.05.20

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii

( Aktualizacja 28.05.2020. Pełna premiera pod tym linkiem: https://autoshow.media/news/volkswagen-nivus-swiatowa-premiera-nowego-modelu-prosto-z-brazylii ) Już od jakiegoś czasu oddział brazylijski niemieckiego producenta samochodów informował nas na temat nowego SUV-a w całości zaprojektowanego w Brazylii. Wcześniej odbyła się również premiera nowego centrum multimedialnego, które również od podstaw zaprojektowano w Brazylii a swoją premierę będzie miało właśnie w nowym Volkswagenie Nivus. Oczekując premiery proponujemy zobaczyć poniższe wideo na temat powstania nowego systemu multimedialnego: VW Play.