Elektryczne | 16.10.20

Renault Megane Evision przyszłość samochodu elektrycznego

Dziś Renault otwiera nowy rozdział w historii marki, przedstawiając Megane eVision - innowacyjny samochód pokazowy.

Dziś Renault otwiera nowy rozdział w historii marki, przedstawiając Megane eVision - innowacyjny samochód pokazowy, który jest nie tylko wizjonerski, ale także ambitny. Zapowiada najnowszą linię pojazdów elektrycznych, opartą na całkowicie nowej modułowej platformie CMF-EV.

 Mégane eVision w pełni wykorzystuje to, co ma do zaoferowania nowa platforma zaprojektowana przez Alliance. Ten dynamiczny hatchback wyposażony jest w jeden z najcieńszych akumulatorów na rynku i nowy ultrakompaktowy układ napędowy oferujący więcej miejsca. Jego wyrafinowane cechy i sygnatura świetlna podkreślają nowoczesny wygląd samochodu, który przełamuje dotychczasowe kodeksy pojazdów elektrycznych, jeśli chodzi o użytkowanie, wielkość i design, a także energooszczędność.

 

Ten pojazd jutra już wkrótce stanie się rzeczywistością, a model produkcyjny samochodu pokazowego ma zostać wprowadzony w 2021 roku.TIGER koncept pojazdu bezzałogowego od Hyundaia
Concept Cars | 10.02.21

TIGER koncept pojazdu bezzałogowego od Hyundaia

Przewożenie ładunków po odległym i niedostępnym terenie jako pojazd z napędem na cztery koła lub czteronożna maszyna krocząca.

Nowy Mercedes-AMG C63 S E Performance
Premiery | 21.09.22

Nowy Mercedes-AMG C63 S E Performance

Prawdziwy przełom w 55-letniej historii AMG. Dwubiegowy silnik elektryczny wspiera 2,0-litrowy najmocniejszy czterocylindrowy silnik turbo, seryjnie produkowany na świecie.

Globalny debiut samochodu koncepcyjnego Lincoln Star
Concept Cars | 23.04.22

Globalny debiut samochodu koncepcyjnego Lincoln Star

Lincoln Star Concept o eleganckiej, aerodynamicznej sylwetce, jako zapowiedź wprowadzenia trzech nowych w pełni elektrycznych pojazdów marki do 2025 roku.