Tuning | 24.08.21

Range Rover Sport SVR Ultimate Edition

Special Vehicle Operations po raz pierwszy wypuściło na rynek specjalną edycję Range Rovera Sport SVR ze spektakularnymi nowymi opcjami lakierowania płatkami szkła.


Range Rover Sport SVR Ultimate Edition

Model 575-konny Range Rover Sport SVR Ultimate, wyposażony w wybór ekskluzywnych kombinacji kolorów lakieru i dostosowanych do indywidualnych potrzeb detali wnętrza opracowanych przez zespół ds. personalizacji pojazdów SV Bespoke, zwiększa atrakcyjność wizualną najszybszego i najmocniejszego pojazdu w rodzinie Land Roverów.

 

Trzy ręcznie wykańczane kolory nadwozia obejmują nowe kolory Gloss Maya Blue i Gloss Marl Grey, z których oba są dostępne wyłącznie w edycji Ultimate. Delikatne i wysoce odblaskowe drobne drobinki białego szkła w solidnej powłoce bazowej nadają intensywny blask przypominający gwiazdę. Trzecią opcją, dla bardziej dyskretnego wyglądu, jest Satin Ligurian Black. Każdy kolor ma kontrastowy dach Gloss Narvik Black.

 

Dbałość o szczegóły zespołu SV Bespoke obejmuje czarny radełkowany napis Range Rover na masce i tylnej klapie oraz ekskluzywne kontrastujące obramowanie w kolorze Fuji White, które jest również używane jako akcenty na bocznych błotnikach.

Wentylowana maska silnika w kolorze nadwozia z włókna węglowego, 22-calowe, kute obręcze kół ze stopów lekkich z pięcioma dzielonymi ramionami i czarne zaciski hamulców podkreślają silną prezencję edycji Ultimate, uzupełniając kontrastujący dach w kolorze Narvik Black SVR, obudowy lusterek zewnętrznych, przedni grill i obramowania wlotu powietrza oraz przedni spojler detale i wykończenia tylnej klapy.

Range Rover Sport SVR to najszybszy, najmocniejszy i najbardziej dynamiczny Land Rover, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Obecny model w drugiej generacji jest napędzany 575-konną wersją doładowanego silnika V8 o pojemności 5 litrów, który wytwarza 700 Nm momentu obrotowego – wystarczającego, aby rozpędzić SVR od 0 do 100 km/h w 4,3 sekundy (0-100 km/h w zaledwie 4,5 sekundy) i prędkość maksymalna 176 mil na godzinę (283 km/h).Volkswagen NIVUS światowa premiera nowego modelu prosto z Brazylii
Premiery | 28.05.20

Volkswagen NIVUS światowa premiera nowego modelu prosto z Brazylii

Volkswagen zaprasza na światową prezentację Nivusa, pięknego, wszechstronnego, nowoczesnego samochodu prosto z Brazylii. Pełna relacja wideo oraz komplet najważniejszych informacji.

Zobacz amerykańską premierę nowego Hyundaia Tucson
Premiery | 09.11.20

Zobacz amerykańską premierę nowego Hyundaia Tucson

Tucson jest najlepiej sprzedającym się modelem Hyundaia na świecie i reprezentuje jego wizję nowoczesnego projektu, ekologiczne układy napędowe i wiodące w segmencie technologie. Wideo.

Cross nowy SUV Toyoty na bazie Yarisa
Premiery | 23.04.20

Cross nowy SUV Toyoty na bazie Yarisa

Nowego SUV-a Toyoty na bazie Yarisa mieliśmy zobaczyć podczas targów w Genewie. Niestety po anulowaniu imprezy, Toyota ogłosiła zawieszenie premiery aż do dziś. I oto mamy premierę, oczywiście online. Poznaliśmy nowy model SUV-a Toyoty. Toyota