MotorSport | 13.10.24

Rajd Śląska, mistrzostwa Europy FIA ERC. Niedziela 13.10.2024.

Nowości i sprawdzone próby. Harmonogram finałowego etapu Rajdu Śląska składa się z trzech odcinków specjalnych. Każdy z nich będzie pokonywany dwukrotnie.


Rajd Śląska, mistrzostwa Europy FIA ERC. Niedziela 13.10.2024.

Niedzielną rywalizację otworzy próba w Marklowicach Górnych (11,46 km, od 8:55 i 13:10) – odcinek specjalny niewykorzystywany nigdy wcześniej w Rajdzie Śląska. Następnie uczestnicy zaprezentują kibicom swoje możliwości podczas oesu Hażlach (17,45 km, od 9:55 i 14:10).

 

Na zakończenie pętli zaplanowano OS Województwo Śląskie (11,87 km, od 11:05 i 16:05), zlokalizowany w Kiczycach. Drugi przejazd tej próby będzie rozegrany jako Power Stage, a więc dodatkowo punktowana próba, na której pięć najszybszych załóg zdobywa kolejne punkty do klasyfikacji krajowego i europejskiego czempionatu.

 

ZDJĘCIA >>> facebook.com/autoshowmedia

 

Ceremonię zakończenia zawodów i wręczenie pucharów zaplanowano na 18:30 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.



Kultowy Ford Bronco wkracza do Europy w ściśle ograniczonej liczbie i w ekstremalnych wariantach
Wiadomości | 15.03.23

Kultowy Ford Bronco wkracza do Europy w ściśle ograniczonej liczbie i w ekstremalnych wariantach

Ford ogłosił dzisiaj, że legendarny, całkowicie amerykański Ford Bronco 4x4 będzie wkrótce po raz pierwszy dostępny do zamówienia na wybranych rynkach europejskich.

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic
Wiadomości | 28.05.20

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic

Automobili Lamborghini i LEGO Group współpracują przy produkcji zestawu LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37: 3696 części w skali 1:8, która ucieleśnia niepowtarzalną moc i oszałamiający wygląd hybrydowego super sportowego samochodu Lamborghini.

Cadillac CELESTIQ Amerykański producent luksusowych samochodów zapowiada flagowego sedana
Concept Cars | 22.07.22

Cadillac CELESTIQ Amerykański producent luksusowych samochodów zapowiada flagowego sedana

Cadillac zaprezentował dzisiaj samochód pokazowy CELESTIQ, zapowiedź przyszłego, ręcznie robionego, w pełni elektrycznego flagowego sedana marki.