Tuning | 28.07.21

Przedstawiamy pierwsze na świecie zbudowane Lamborghini Huracan Off-Road

Pasjonaci z B is for Build przedstawili pierwszą na świecie wersję terenową Lamborghini Huracan, którego nazwali The Jumpacan. Ekstremalne wideo.

B is for Build. Miejsce, w którym pasjonaci motoryzacji dokumentują swoje życie, w którym największą rolę odgrywają samochody. "Naprawiamy samochody, psujemy samochody, kupujemy, sprzedajemy i wymieniamy samochody, a wszystko to z myślą o dobrej zabawie", To motto przewodnie ekipy ze Stanów Zjednoczonych.

 

W listopadzie 2020 roku ekipa B is for Build przedstawiła pierwszą na świecie koncepcję na terenowy model Lamborghini Huracan nazwany: The Jumpacan, pojazd o mocy 600 KM. Pojazd przygotowany do wyścigu terenowego The Mint 400 w Las Vegas, który w tym roku odbędzie się pomiędzy 1. a 5. grudnia 2021 roku. Konstrukcja nawiązuje do dawnych czasów The Mint 400, gdzie uczestnicy ścigali się sedanami, kamperami, a nawet czołgami.

 

Dopracowanie pojazdu oraz testy w terenie trwają do dzisiaj. Po wprowadzeniu wszystkich ulepszeń B is for Build planuje debiut/premierę swojego lambo tuż przed wyścigiem Mint 400, prawdopodobnie 20 listopada tego roku.

 

MINT 400 to najstarszy i najbardziej prestiżowy wyścig terenowy w Ameryce, który odbywa się co roku u zdradzieckich podnóży Sin City. Stał się legendą od czasu swojego początku w 1968 roku. Wielodniowe wydarzenie obejmuje ogromną paradę pojazdów po słynnym na całym świecie Las Vegas Strip, dwudniowy festiwal na historycznej Fremont Street i dwa dni wyczerpujących wyścigów terenowych na opustoszałym i wyczerpującym 400-milowym torze wyścigowym. Prawie 65 000 entuzjastów jazdy terenowej i rekreacyjnej ogląda 500 zespołów wyścigowych w ponad 50 klasach z 25 różnych stanów i 15 różnych krajów, podczas gdy transmisja na żywo ogląda ponad 800 000 widzów na całym świecie. Żaden inny wyścig terenowy nie daje fanom ekscytującego doświadczenia oglądania najlepszych drużyn wyścigowych z całego świata. Mint 400 to „Wielki amerykański wyścig terenowy”!Volkswagen Golf R Hurricane, z silnikiem 2.0 TSI o mocy 526 KM
Tuning | 07.06.23

Volkswagen Golf R Hurricane, z silnikiem 2.0 TSI o mocy 526 KM

Prezentowany podczas Ultrace 2023 Volkswagen Golf R Hurricane to wyjątkowa odmiana najmocniejszej produkowanej seryjnie wersji kompaktowego auta marki z Wolfsburga.

Chevy Beast Concept
Concept Cars | 04.11.21

Chevy Beast Concept

Zaprojektowany, aby zademonstrować możliwości komponentów Chevrolet Performance, napędzany silnikiem o mocy 650 koni mechanicznych z doładowaniem. SEMA Show 2021.

Całkowicie nowa Sequoia, największy SUV Toyoty dostępny latem tego roku
Premiery | 26.01.22

Całkowicie nowa Sequoia, największy SUV Toyoty dostępny latem tego roku

Toyota Sequoia. Trzyrzędowy SUV, montowany w Teksasie USA, teraz z wydajnym hybrydowym układem napędowym o mocy 437 KM.