Tuning | 28.07.21

Przedstawiamy pierwsze na świecie zbudowane Lamborghini Huracan Off-Road

Pasjonaci z B is for Build przedstawili pierwszą na świecie wersję terenową Lamborghini Huracan, którego nazwali The Jumpacan. Ekstremalne wideo.

B is for Build. Miejsce, w którym pasjonaci motoryzacji dokumentują swoje życie, w którym największą rolę odgrywają samochody. "Naprawiamy samochody, psujemy samochody, kupujemy, sprzedajemy i wymieniamy samochody, a wszystko to z myślą o dobrej zabawie", To motto przewodnie ekipy ze Stanów Zjednoczonych.

 

W listopadzie 2020 roku ekipa B is for Build przedstawiła pierwszą na świecie koncepcję na terenowy model Lamborghini Huracan nazwany: The Jumpacan, pojazd o mocy 600 KM. Pojazd przygotowany do wyścigu terenowego The Mint 400 w Las Vegas, który w tym roku odbędzie się pomiędzy 1. a 5. grudnia 2021 roku. Konstrukcja nawiązuje do dawnych czasów The Mint 400, gdzie uczestnicy ścigali się sedanami, kamperami, a nawet czołgami.

 

Dopracowanie pojazdu oraz testy w terenie trwają do dzisiaj. Po wprowadzeniu wszystkich ulepszeń B is for Build planuje debiut/premierę swojego lambo tuż przed wyścigiem Mint 400, prawdopodobnie 20 listopada tego roku.

 

MINT 400 to najstarszy i najbardziej prestiżowy wyścig terenowy w Ameryce, który odbywa się co roku u zdradzieckich podnóży Sin City. Stał się legendą od czasu swojego początku w 1968 roku. Wielodniowe wydarzenie obejmuje ogromną paradę pojazdów po słynnym na całym świecie Las Vegas Strip, dwudniowy festiwal na historycznej Fremont Street i dwa dni wyczerpujących wyścigów terenowych na opustoszałym i wyczerpującym 400-milowym torze wyścigowym. Prawie 65 000 entuzjastów jazdy terenowej i rekreacyjnej ogląda 500 zespołów wyścigowych w ponad 50 klasach z 25 różnych stanów i 15 różnych krajów, podczas gdy transmisja na żywo ogląda ponad 800 000 widzów na całym świecie. Żaden inny wyścig terenowy nie daje fanom ekscytującego doświadczenia oglądania najlepszych drużyn wyścigowych z całego świata. Mint 400 to „Wielki amerykański wyścig terenowy”!Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60
Wiadomości | 27.05.21

Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60

Przestronny, rodzinny, trzyrzędowy crossover nigdy nie był większy. Infiniti pokazało pierwszą zapowiedź wideo swojego najbardziej zaawansowanego crossovera.

Nowy Opel Astra Sports Tourer
Premiery | 01.12.21

Nowy Opel Astra Sports Tourer

Po światowej premierze hatchbacka nowej generacji Astry we wrześniu, Opel zaprezentował dziś niecierpliwie oczekiwaną wersję kombi, zupełnie nową Astrę Sports Tourer.

Lamborghini Essenza SCV12 hipersamochód wyłącznie na tor wyścigowy. Wideo
Super Cars | 30.07.20

Lamborghini Essenza SCV12 hipersamochód wyłącznie na tor wyścigowy. Wideo

Limitowany hipersamochód składający się wyłącznie z 40 jednostek z silnikiem V12, który jest w stanie dostarczyć ponad 830 KM.