Wiadomości | 02.10.20

Prototyp Acura MDX nowej generacji zadebiutuje 14 października

Najlepiej sprzedający się samochód Acura i najlepiej sprzedający się w Ameryce 3-rzędowy luksusowy SUV otrzymują najbardziej ambitną zmianę w historii

Po ponad dwóch dekadach i milionie sprzedanych egzemplarzy od czasu debiutu MDX, Acura ma zamiar zaprezentować najbardziej ambitny, przeprojektowany dotychczas najlepiej sprzedający się 3-rzędowy luksusowy SUV w Ameryce. MDX czwartej generacji, debiutujący w prototypie 14 października, wprowadzi nowy poziom projektowania, wydajności, technologii i rzemiosła Acury, przyjmując płaszcz jako nowy flagowy model marki.

Przedstawiony dzisiaj zwiastun i krótki film wideo podkreślają ostro wyrzeźbioną linię pasa biegnącą po obwodzie szerszego, niższego i dłuższego MDX, łączącą przednie reflektory Jewel Eye® LED z tylnymi światłami LED Chicane ™.

Oryginalny MDX był pierwszym w branży trzyrzędowym SUV-em opartym na platformie jednoczęściowej, oferującym wyższy komfort, przestrzeń i osiągi niż istniejące SUV-y na bazie samochodów ciężarowych. Model zdobył uznanie krytyków, w tym w 2001 roku North American Truck of the Year i 2001 Motor TrendSUV of the Year. W ciągu ostatnich dwudziestu lat skumulowana sprzedaż przekroczyła 1 milion sztuk, zapewniając MDX pozycję najlepiej sprzedającego się modelu Acury, odpowiadając za około jedną trzecią sprzedaży marki w USA od momentu jej wprowadzenia na rynek.Hyundai Motorsport przedstawia nowy samochód rajdowy i20 N Rally2
Tuning | 21.10.20

Hyundai Motorsport przedstawia nowy samochód rajdowy i20 N Rally2

Hyundai Motorsport Customer Racing ujawnił i20 N Rally2, nowy samochód rajdowy przeznaczony dla prywatnych zespołów i kierowców biorących udział w międzynarodowych, krajowych i regionalnych seriach rajdowych.

Nowy Opel Crossland kompleksowa zmiana
Premiery | 07.10.20

Nowy Opel Crossland kompleksowa zmiana

Opel Vizor obejmuje cały przedni pas wraz z grillem i reflektorami. Przygotowania w toku: już wkrótce można będzie składać zamówienia, a pierwsze samochody pojawią się u dealerów w całej Europie na początku 2021 r.

Alfa Romeo 12C Prototipo. Przywracanie historii do życia
Tuning | 23.07.21

Alfa Romeo 12C Prototipo. Przywracanie historii do życia

Mimo upływu 80 lat czas nie zdołał stłumić pięknego dźwięku silnika, modelu, który był jednym z najbardziej wpływowych samochodów w historii sportów motorowych.