Wiadomości | 02.10.20

Prototyp Acura MDX nowej generacji zadebiutuje 14 października

Najlepiej sprzedający się samochód Acura i najlepiej sprzedający się w Ameryce 3-rzędowy luksusowy SUV otrzymują najbardziej ambitną zmianę w historii

Po ponad dwóch dekadach i milionie sprzedanych egzemplarzy od czasu debiutu MDX, Acura ma zamiar zaprezentować najbardziej ambitny, przeprojektowany dotychczas najlepiej sprzedający się 3-rzędowy luksusowy SUV w Ameryce. MDX czwartej generacji, debiutujący w prototypie 14 października, wprowadzi nowy poziom projektowania, wydajności, technologii i rzemiosła Acury, przyjmując płaszcz jako nowy flagowy model marki.

Przedstawiony dzisiaj zwiastun i krótki film wideo podkreślają ostro wyrzeźbioną linię pasa biegnącą po obwodzie szerszego, niższego i dłuższego MDX, łączącą przednie reflektory Jewel Eye® LED z tylnymi światłami LED Chicane ™.

Oryginalny MDX był pierwszym w branży trzyrzędowym SUV-em opartym na platformie jednoczęściowej, oferującym wyższy komfort, przestrzeń i osiągi niż istniejące SUV-y na bazie samochodów ciężarowych. Model zdobył uznanie krytyków, w tym w 2001 roku North American Truck of the Year i 2001 Motor TrendSUV of the Year. W ciągu ostatnich dwudziestu lat skumulowana sprzedaż przekroczyła 1 milion sztuk, zapewniając MDX pozycję najlepiej sprzedającego się modelu Acury, odpowiadając za około jedną trzecią sprzedaży marki w USA od momentu jej wprowadzenia na rynek.



Morgan przedstawia Super 3
Premiery | 26.02.22

Morgan przedstawia Super 3

Całkowicie nowy Morgan, Super 3, kontynuuje 113-letnią tradycję trójkołowych pojazdów Morgan. Pojazd, który jednocześnie celebruje mariaż designu i inżynierii.

Bugatti Bolide najpiękniejszy Hypercar roku
Super Cars | 27.01.21

Bugatti Bolide najpiękniejszy Hypercar roku

Model Bugatti zwyciężył w kategorii Hypercars na prestiżowym Festival Automobile International w Paryżu. Wideo.

Oto nowy kompaktowy SUV Toyota Corolla Cross
Premiery | 09.07.20

Oto nowy kompaktowy SUV Toyota Corolla Cross

Toyota prezentuje w Tajlandii nowego kompaktowego SUV-a Corolla Cross, o sile i funkcjonalności całej gamy modelowej Corolli. Światowa premiera modelu odbyła się dziś w Tajlandii, gdzie rozpoczęła się również sprzedaż tego modelu a następnie zostanie rozszerzona na coraz większą liczbę innych rynków. Zobacz wideo z premiery.