Premiery | 16.06.20

Premiera nowego Lexusa IS, kompaktowy sportowy sedan RWD

Kontynuując długą pogoń za radością z jazdy, nowy IS przesuwa granice dynamicznych osiągów.

Od debiutu swojej pierwszej generacji w 1999 r. IS dąży do czerpania radości z jazdy unikatowymi sportowymi sedanami z napędem na tylne koła. Oprócz tego, że jest samochodem, który zbudował Lexus, zapewniając mu precyzję jazdy, IS zyskał popularność dzięki wysokim osiągom, a także dzięki sportowemu stylowi, sprzedając w przybliżeniu łącznie 1,09 miliona sztuk w okresie ponad 20 lat.

Jako wyjątkowa wartość, Lexus realizuje liniowe działanie, które jest zgodne z intencjami kierowcy, na przykład w płynnym przechodzeniu od zwalniania do kierowania i przyspieszania podczas pokonywania zakrętów, we wszystkich rodzajach jazdy. Nazywamy to „Lexus Driving Signature” i będzie to nowy standard rozwoju, który każdy model Lexusa będzie odzwierciedlał w przyszłości. Aby wzmocnić te właściwości jezdne, IS został dokładnie przetestowany i dopracowany w różnych miejscach na całym świecie, w tym w nowym Toyota Technical Center Shimoyama, które zostało otwarte w 2019 roku. Bezkompromisowa dbałość o szczegóły sprawiła, że ??kierowcy nowego IS mogą cieszyć się komfortowe wrażenia z jazdy nawet w codziennych sytuacjach na drodze. Pod względem stylizacji, aby uzyskać agresywny design, starano się stworzyć szeroką i niską formę, a technologia precyzyjnego tłoczenia ożywiła kształt charakteryzujący się ostrością. Ponadto IS zapewnia asertywne stosowanie zaawansowanych technologii bezpieczeństwa, w tym ewoluowanej wersji Lexus Safety System +.Nowy Peugeot 3008 jest pierwszym modelem marki, wyposażonym w nowy panoramic i-COCKPIT
Wiadomości | 06.06.23

Nowy Peugeot 3008 jest pierwszym modelem marki, wyposażonym w nowy panoramic i-COCKPIT

Marka zdecydowanie i w innowacyjny sposób dąży do pełnej elektryfikacji samochodów. Zastępuje swój bestsellerowy model 3008 nowym, elektrycznym SUV-em z nadwoziem typu fastback.

Opel Experimental
Concept Cars | 10.08.23

Opel Experimental

Elektryczny crossover Opel Experimental daje spojrzenie na nadchodzące modele i technologie, na przyszły projekt, a nawet na nową erę i przyszłość marki.

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów
Elektryczne | 17.04.21

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów

Wraz z nowym ID.4 GTX, Volkswagen zaprezentuje pierwszy sportowy topowy model elektryczny. Podobnie jak GTI i GTE w samochodach spalinowych.