Premiery | 16.06.20

Premiera nowego Lexusa IS, kompaktowy sportowy sedan RWD

Kontynuując długą pogoń za radością z jazdy, nowy IS przesuwa granice dynamicznych osiągów.

Od debiutu swojej pierwszej generacji w 1999 r. IS dąży do czerpania radości z jazdy unikatowymi sportowymi sedanami z napędem na tylne koła. Oprócz tego, że jest samochodem, który zbudował Lexus, zapewniając mu precyzję jazdy, IS zyskał popularność dzięki wysokim osiągom, a także dzięki sportowemu stylowi, sprzedając w przybliżeniu łącznie 1,09 miliona sztuk w okresie ponad 20 lat.

Jako wyjątkowa wartość, Lexus realizuje liniowe działanie, które jest zgodne z intencjami kierowcy, na przykład w płynnym przechodzeniu od zwalniania do kierowania i przyspieszania podczas pokonywania zakrętów, we wszystkich rodzajach jazdy. Nazywamy to „Lexus Driving Signature” i będzie to nowy standard rozwoju, który każdy model Lexusa będzie odzwierciedlał w przyszłości. Aby wzmocnić te właściwości jezdne, IS został dokładnie przetestowany i dopracowany w różnych miejscach na całym świecie, w tym w nowym Toyota Technical Center Shimoyama, które zostało otwarte w 2019 roku. Bezkompromisowa dbałość o szczegóły sprawiła, że ??kierowcy nowego IS mogą cieszyć się komfortowe wrażenia z jazdy nawet w codziennych sytuacjach na drodze. Pod względem stylizacji, aby uzyskać agresywny design, starano się stworzyć szeroką i niską formę, a technologia precyzyjnego tłoczenia ożywiła kształt charakteryzujący się ostrością. Ponadto IS zapewnia asertywne stosowanie zaawansowanych technologii bezpieczeństwa, w tym ewoluowanej wersji Lexus Safety System +.Prezentacja nowej SKODY ENYAQ iV odbędzie się 1 września zarówno na żywo w Pradze, jak i w formule online
Elektryczne | 26.08.20

Prezentacja nowej SKODY ENYAQ iV odbędzie się 1 września zarówno na żywo w Pradze, jak i w formule online

Wydarzenie po raz pierwszy będzie transmitowane przy wykorzystaniu indywidualnie sterowanych kamer 360 stopni, które zagwarantują widzom poczucie fizycznego przebywania w obiekcie.

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM
Wiadomości | 27.01.21

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM

Nowy topowy model sportowych samochodów BMW M, który zostanie wprowadzony na rynek wiosną 2021 r.

Mercedes-AMG Petronas F1 Team przedstawia swój samochód na 2021 rok
MotorSport | 02.03.21

Mercedes-AMG Petronas F1 Team przedstawia swój samochód na 2021 rok

Nowy bolid W12 E Performance gotowy do ruszenia na tor zgodnie z harmonogramem.