Premiery | 16.06.20

Premiera nowego Lexusa IS, kompaktowy sportowy sedan RWD

Kontynuując długą pogoń za radością z jazdy, nowy IS przesuwa granice dynamicznych osiągów.

Od debiutu swojej pierwszej generacji w 1999 r. IS dąży do czerpania radości z jazdy unikatowymi sportowymi sedanami z napędem na tylne koła. Oprócz tego, że jest samochodem, który zbudował Lexus, zapewniając mu precyzję jazdy, IS zyskał popularność dzięki wysokim osiągom, a także dzięki sportowemu stylowi, sprzedając w przybliżeniu łącznie 1,09 miliona sztuk w okresie ponad 20 lat.

Jako wyjątkowa wartość, Lexus realizuje liniowe działanie, które jest zgodne z intencjami kierowcy, na przykład w płynnym przechodzeniu od zwalniania do kierowania i przyspieszania podczas pokonywania zakrętów, we wszystkich rodzajach jazdy. Nazywamy to „Lexus Driving Signature” i będzie to nowy standard rozwoju, który każdy model Lexusa będzie odzwierciedlał w przyszłości. Aby wzmocnić te właściwości jezdne, IS został dokładnie przetestowany i dopracowany w różnych miejscach na całym świecie, w tym w nowym Toyota Technical Center Shimoyama, które zostało otwarte w 2019 roku. Bezkompromisowa dbałość o szczegóły sprawiła, że ??kierowcy nowego IS mogą cieszyć się komfortowe wrażenia z jazdy nawet w codziennych sytuacjach na drodze. Pod względem stylizacji, aby uzyskać agresywny design, starano się stworzyć szeroką i niską formę, a technologia precyzyjnego tłoczenia ożywiła kształt charakteryzujący się ostrością. Ponadto IS zapewnia asertywne stosowanie zaawansowanych technologii bezpieczeństwa, w tym ewoluowanej wersji Lexus Safety System +.Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar
Wiadomości | 21.07.21

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Niespełna rok po opracowaniu wstępnej koncepcji, Audi Sport rozpoczęło testy Audi RS Q e-tron, z którym po raz pierwszy wystartuje w Rajdzie Dakar w 2022 roku.

Marka Jeep przedstawia pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a Jeepa
Elektryczne | 01.03.22

Marka Jeep przedstawia pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a Jeepa

Ten nowy, w pełni elektryczny pojazd marki Jeep zostanie wprowadzony na rynek na początku przyszłego roku.

Nowa Skoda Fabia premiera
Premiery | 05.05.21

Nowa Skoda Fabia premiera

Większa i bardziej zaawansowana SKODA FABIA. Czwarta generacja tego modelu wygląda wyjątkowo dynamicznie i emocjonalnie. Zobacz wideo z premiery.